Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Apolon 26'' (double Disc)

trsurf2000

Üye
Tepki
4
Selamlar. APOLON (ÖN+ARKA DİSK FREN) piyasa fiyatı 497,00 YTL Bu ürün hakkındaki görüşleriniz nedir?

Resim: (link)
Özellikleri:
CODE 82-26-5510
FRAME ALLOY 26" 7005 X 19"
FORK LF-780-5V, SUSP. FORK, TRAVEL 60mm
REAR DERAILLEUR SHIMANO RD-TX30
CHAINWHEEL ALLOY, 24/34/42T, 170mm, W/GUARD
BRAKES PROMAX DSK-400 F/DR160 MECH. DISC BRAKE
RIMS & TIRES XRP DOUBLE WALL - 26x1.95, BLACK, A/V

Scudo

Arka attırıcısı bir bisikletin en yüksek komponentidir denilebilir ki; bu bisikletteki arka attırıcı Shimano nun "fason" bile denilemicek bir modeli. Maşası cok ağır(ön amortisör bile denmez bence,onun için sadece "maşa" diyorum). Kadrosu en az 2 kilodur(dikkat ettiysen 2000 gr demedim). 495 Ytl ye 100-150 ekler güzel bir bisiklet toplarsın bence. Full Alivio bunun yanında XTR gibi durur. Frenler disk diye heveslenmeyesin, Acera v-frenler bunlardan iyidir. ;)

amman derim yaw napıon sen o para verilir mi buna??disk var diye kanmayın arkadaşlar uyanıııııııııın :)

İkinciel temiz Kron kadro 150 ytl
İkinciel temiz Duke maşa 200 ytl
full shimano alivio set(sıfır) 170 ytl
r420 jantlar ve champ teller(sıfır) 90 ytl
Kenda lastikler 2*4,50 ytl
sele,boru,gidon,boğaz(sıfır) 70 ytl

toplam: 689 ytl

Böyle bir bisikletle yarışa da girebilirsin.

Evet haklı. Bizde şimdi 750 YTL'ye tamamı Deore , ön amortisörü travel (yükseklik) ayarlı RST 7005 18" bisiklet var.. Şu ara %30 indirimde.. O bisikletin yanında 1,5 milyar eder!!
(sıfır satış bölümüne bakın)

Evet bu da güzel bir öneri; full deore mi yoksa full alivio mu derseniz: DUKE derim. (Yanında da 1580 gr lık bir Kron var)

bence de iyi bi maşa bi alt vites grubuna tercih edilebilir..bi RST T5 kullanıcısı olarak bunu derim ben ;)

Aman arkadasim uzak dur o bisikletten her tarafi Double disk olsa ne olacak ? :Skull-175
Yukaridaki yazilan donanimlarin hepsi nerdeyse seri disi urunler.... :mad:
Al o bisikleti saticisina yuzde yuz imalatcisina yuzde 300 para kazandir.... :D
Sonra bisiklete verdigin paranin iki kati kadar parcalari degistirmeye para harca....
Daha sonra Kadroyu begenme git kadro pesinde kos...... :eek:
Sonuc ? .....
Mutsuz spor yapamayan binici olursun...

Back