Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Antalya'dan bir ses

Scudo
Biz de isteriz bütün fuarlara katılmayı. Sadece Antalya değil Türkiye'nin bir çok bisiklete binilen yerlerinde fuarlar oluyor. Fuarlar bir yana ihtiyaç var. Antalya, İzmir, Bursa, Konya vs illerinde özellikle iyi ve kaliteli malzeme ihtiyacı var. Ama ne yazıkki hepsine yetişmek mümkün değil. Bu konudaki hassasiyetinizi göz yaşınızı anlayabiliyorum ama sizlerin de bizleri anlamanız gerekiyor. Diğer bisiklet firmaları adına da bir şeyler eklemek istiyorum. Bütün bunlar bir yana bisiklet firmalarının tam sezonu ve işlerinin yoğun olduğu anlar. Bu yoğunlukta bir fuara katılmak çok külfetli ve zor bir iş..

Bizi anlayacağınızı dileyerek

saygılarımızı sunarım

@zzyzx

Cevabınıza çok teşekkürler.

Dediğiniz gibi fuarlar hakikaten gelip geçici şeyler. Ama inanın sizlerin burada bir fuara katılması, size ancak gelirken biraz eziyet olur, diye düşünüyorum. Dönüşte elinizde getirdiğiniz şeylerin hiçbirisi kalmaz. hepsi fuar alanında erir gider diyorum.

Antalya bisiklet konusunda çok aç. Siz buraya elinizde ki bisikletlerden 5 tane getirseniz 5 i de satılır ve dahada bir sürü sipariş alırsınız. Sadece burayı kişi olarak düşünmeyin. 5 yıldızlı otellerin bugün aktivitelerinde artık bisiklet var. Sabahtan otel önlerinden geçerken turistlerin 10 lar 20 ler gibi ard arda dizilip , bisikletleriyle yollara düştüğüne hergün şahit oluyoruz.

Bu gibi yerler kaliteye önem veriyorlar. Şahıs olarak bile düşünsek benim şu anda kafamda bildiğim , bisiklet almayı düşünen arkadaşlarım var.
İnternetten sipariş verin hemen gönderelim diyorsunuz , ama kendimi örnek vereyim. Belli bir yaşı atlamış kişiler ( benim gibi ) netten ürün alamıyor. Ben bile tandemimi Delta Ankara ya sipariş verdiğimde biz göndeririz dediler. Ben hayır burda toplatamam siz hazırlayın ben gelip alırım dedim . Güldüler :D :D abi arabaya sığmaz dediler. Bende kocaman kamyon gibi kamyonetle Antalya'dan Ankara' ya gidip aldım. Diyeceğim görerek almak satışı kolaylaştırıyor.

Fuar konusunda hak veriyorum . Benim küçük bir yer açın dediğim aslında Antalya' da kalıcı bir dükkan. Yeriniz belli olsun. Malınızı üç beş ürünle tanıtıp satıp hemen yerine yenisini koyarak bile olur. Diyorum ya oteller toptan alışveriş yapıyor. Oraya koyacak adam bulamayız diyorsunuz . Ben kendi adıma bile sizlere yardıma hazırım.

İnşallah birgün sizleri ve sizin gibi güzel firmaları Antalya ' da görmek üzere hoşçakalın diyorum.
İşlerinizde başarılar iyi günler.

Teşekkür ederim. Gerçekten hoş sözleriniz beni Antalya'ya getirdi. Mutlu da oldum. Beş bisiklet, aksesuarlar vs :) Bunları bile düşünmeniz gerçekten çok güzel ve ince bir davranış.

Daha önce de dediğim gibi bizler de çok istiyoruz. Ama olmamasının çok nedeni var. Bir iş yerini (büyük veya küçük hiç önemli değil) işlemesi için iyi bir ekibin olması gerekiyor ancak o durumda sizler bu durumdan faydalanabilirsiniz.

Yıllardır her ile, ilçeye hatta kasabalara ürün yollluyoruz. Hakkari'den de şube talebi geliyor. Bizler için hiçbir yerin Antalya da olur Van da olur bir farkı yoktur.
Bizler sizlere daha rahat ulaşmak için sitemizde Online Satış imkanı sunduk. Bu da bir çok kişiye ulaşma imkanı sundu.

Umarım en yakın zamanda sizin bu hayaliniz gerçek olur

Saygılarımızı sunarız... :)

merhabalar zzyzx

Bizim istediğimiz Aktif olarak 11 ay bisiklete binilebilecek hava olmasına rağmen
sayısını bilmediğim ve tahmin bile edemediğim ve sürekli bisiklet gezileri ayarlayan oteller olmasına rağmen
ve küçük bir kitle olan (otellere göre alım gücü bakımından) halk ve bizler için gelmenizi çok isterdik..

Diğer iller ile antalyayı kıyaslamanız doğru ama bisiklet açısından kıyaslamanız bana göre yanlış...

burada yerli yabancı gelen turist in sayısını bilmiyorum
hava alanında 2. pistten sonra 5 dakikada 3 uçak inmeye başladığına göre bir farkı olması lazım diye düşünüyorum...

yanlışım varsa düzeltmenizi isterim

Ercan BAYRAM

• Beğen
Tepkiler: ulas
öncelikli şube açmayı düşündüğünüz yeri bizlerle paylaşırsanız
Çok mutlu oluruz...

en azından nereye açılacağı konusunda bilgimiz olur

Belli mi olur belki de

bizleri sevindirecek bir haber gelir... :)

Şube Açacağımız zaman zaten önceden yayınlarız. İlginizden dolayı da tekrar teşekkür edrim

Back