Antalya SGK GENEL MÜD. Sedona pro750 bisikletim çalındı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun diyorum, umarım en kısa zamanda bulunur ve bisikletinize kavuşursunuz.

@hogutmen gayet mantıklı söylemiş aslında. Bazen evden çıkıp sahile kahve içmeye gittiğim oluyor. Bisikleti park ediyorum keyif yapıyorum ama her ne kadar kitli olsa da aklım bisikletimde kalıyor. Bu gibi şeyler için ilave bir bisiklet gayet mantıklı.

Scudo

suzun7

Aktif Üye
Tepki
239
İsim
Sercan Uzun
Bisiklet
Salcano
Ben antalyada kafama göre yola çıkıyorum 1-2 saatlik sürüşler yapıyorum.Varsak tarafına 3 kere gittim.Orada dikkatimi 2 çocuk çekti 13 14 yaşlarında birinde ghost birinde sanırım sedona dağ bisikleti vardı.Kasksız falan sürüyorlardı.Günahını almak istemem ama pek tekin tipler değildi.En son varsak tarafına giderkende ne alakaysa kepez ilçe emniyet müdürlüğünün ordan geçtim.Aman allahım o nasıl bir yol öyle her tip insan var.Bildiğin amerikan filmlerindeki ara sokak gibiydi.(Yol ana cadde bu arada.) 5li 6lı gruplar her 10 15 m de oturmuşlar sağa sola laf atıyorlar bakıyorlar.Birisi bisikleti versene diyor bana.(Genellikle laf atan olmadı tabi 2 metre adamım sadece biri bisikleti istedi el hareketiyle cevabını aldı. :D ).Konuyu okuyunca nedense aklıma orası geldi.İçimden bi ses o bisiklet sanki oralarda biyerlerde diyor eğer satmadıysa.Sahibindeni falan takip edin bu arada.

Tepki
2
İsim
Funda
Bisiklet
Sedona
@suzun7 ya ne zaman gördünüz bide Varsağın neresinde rica etsem cvp yazar mısınız evet 2. Elde takıp ediyorum

suzun7

Aktif Üye
Tepki
239
İsim
Sercan Uzun
Bisiklet
Salcano
@Fundaaaaa1903 Sakarya parkı üzerinden dönüp bu yeni açılan Masal parkına giderken görmüştüm.O yol üzerinde parka yaklaşınca sağ tarafta belli ediyor tipler kendini zaten.1 ay yada 3 hafta hafta falan oldu göreli sanırım.En son dediğim kepez ilçe emniyetede 1 hafta olmadı gideli oralarda aynı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fundaaaaa1903

geçmiş olsun, kilit genelde çözüm olarak gözüksede ,hırsızlar onunda kolayını bulmuş makas ile kesiyorlar,önlem olarak ,varmı bilmiyorum, alarm sistemi,diğer önlemler ise bisikleti görebileceğimiz bir yere kilitlemeli,mesafe yakın olmalı,başka bir önlemde sgk gibi kamu dairelerine giderken bisikletsiz gitmek ,vs markete, bankaya .

Tepki
2
İsim
Funda
Bisiklet
Sedona
Sadece oraya gitmek için almamıştım yanıma görünecek önünden bir sürü insan geçen bir yerdeydi malesef

Oba

Üye
Tepki
21
İsim
Murat Işıl
Screenshot_2016-02-04-23-22-01.png

Kardeş hata senden neden tuzak kurmadin bisikletine yoksa çalamazlardı. Altına birazda mayin ohhh

dogan58

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Doğan
Bisiklet
Diğer
En güzeli şifreli ve denge duyarlı c4 patlayıcı.Hem bisiklet hemde çalan patlasın.:mad:

valento

Üye
Tepki
38
İsim
murat kırlı
Bisiklet
KTM
bisiklet patlamasin:(
gecmis olsub umarim kisa zamanda bulunur.

Tepki
2
İsim
Funda
Bisiklet
Sedona
Bulursam zaten şansları yok mayında patlayıp ölsem daha iyi dicekler

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu olayın tamamen sorumlusu orada ki müdürdür. Zira bisikletimle gittiğim zaman kendisiyle kavga ettim. Güvenlik bahçeye bisikleti almayınca bisikletimi dışarıya kitlememi söyledi. Bende müdüre çıktım kendisi ile bir güzel kavga ettim. Git istediğin yere şikayet et gibi tavırlarda bulundu. Kocaman bahçedeki bisikletten rahatsız oluyormuş kendisi. Hadi bisikletin içerisinde bomba varsa dedi. Bu arada binaya girerken xray bile yok. Baktım zihniyetsiz bir adam uğraşamam dedim. Ayrıca bu arada bende Varsakta oturuyorum. Specialized marka bisikletim var. İmkanım dahilinde sürekli sürüyorum. Bir kere bir amca ne kadar bu bisiklet diye sordu onun haricinde ne laf atan oldu nede herhangi bir bisiklet hırsızlığı duydum şimdiye kadar. Apartmandaki çocukların bisikletleri bile kilitsiz filan apartmanın içerisinde duruyor. Hatta bisiklet sürerken çantamda yırtık varmış. Cüzdanım, 2 telefonum ve anahtarlarım aynı semtte oturan birisi tarafından (kendisine hala duacıyım) bana teslim edildi. Bunu tartışma amaçlı olarak söylemiyorum ama koskoca bir semtin hırsız olarak itham edilmesi hoş değil.

• Beğen
Tepkiler: cagdascaneroglu
Tepki
2
İsim
Funda
Bisiklet
Sedona
Evet bendede ayni problem oldu rica etsem sizden oradaki bisikletçilere bakma imkanınız olabilir mi oraya satanlar sıkıntı alan bilemez ki ricam bakarsanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden @cpt.erhan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cpt.erhan
açıkça istanbulda gaz ödeme yerlerini önceden tesbit ettim ,ve elektrik -su ,bunun nedeni binada iki kişiyiz ,aşağı kapı açık 09.00-18.00 arası,
alt katta müşavir var, 6 daire var 4 'ü boş,bina yıkılacak,alışveriş 19.00 'da oluyor,
kapıyı müşavir dostum kapatır gider,bende anahtar var tabi,gaz ödeme yerinde vezne öyle bir yerdeki 1 metre ötemde bisiklet durur.
elektrik keza öyle su keza öyle,heybeli adaya arkadaşıma taşınacağım ,sonunda dert bitecek tabi,

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
@Fundaaaaa1903 Elbette bakarım. Hatta burada ara sokakta bir mahalle bisikletçisi var. Yarın uğrarım yanına. Baba ve küçük bir çocuğu beraber işletiyorlar. Genellikle çocuk duruyor dükkanda. Ona da tembihlerim görürsen haber ver diye. Birde emniyete başvurun. O bölgede çok sayıda kamera var. Çok hırsızlık olayı oluyor pek ilgilenmiyorlar ama yinede bir arkadaşımınkini buldular. Ayrıca Antalya Bisiklet Severler, Perşembe Akşamı Bisikletçileri, Antalya Bisiklet Derneğinin facebook sayfalarında da durumunuzdan bahsederseniz bulunma olasılığı artacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ender yüksel
Tepki
2
İsim
Funda
Bisiklet
Sedona
@cpt.erhan dediklerinizin hepsini 2 saat içinde yaptım ama evladım gitmiş gibi Üzgünüm şimdiden teşekkür ederim.

Tepki
56
İsim
ender yuksel
Bisiklet
Giant
geçmiş olsun , üzüntünüzü yakın zamanda yaşamış biri olarak hukuk çalışanlarının bu hırsız dolandırıcı bolluğunda bi çözüm bulmaları , bilmiyorlarsa olabilir çözüm bulamıyorlarsa,fikir düşünce taleplerine ileri düzeyde caydırıcı çözümler sunulacağını garanti ederim,belli kişiler çalıyor,adliyede serbest kalmaları için her şey yapılıyor , polis yakalar ,adliye salar ,bu böyle oldukca hırsızlık dolandırıcılık artar , tekrar geçmiş olsun 1 ay önce benimde bisiklet kıtlıyken kesilmiş çalınmışdır , artık dışarda pahalı büyük kilit , gece eve alıyorum , ülkeyi güllük gülistanlık göstermeye çalışmak gerçekle bağdaşmaz,ortalık hırsız dolandırıcı dolu, bisiklet dostları birbirini uyarsın uyandırsın

karaz

Üye
Tepki
47
İsim
İbrahim
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun,inşallah bisikletinize tekrar kavuşursunuz.