Antalya PerŞembe AkŞami KaralİoĞlu Parki Gezİmİz

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
lak lak gesisi ender abinin deyimiyle:D

ender abi ceyhun gökay 5m migrosta buluştular bende saat 5 gibi onlara selekler çarşısının karşısındaki parkta katıldım.daha sonra şehiri turlamaya başaldık.
ceyhun ender abi gökay
(link)

bennn
(link)

falezlerin altında dolaşan yatlar
(link)

(link)
ben ve ceyhun

(link)

ufuktaki güneşin batışı

(link)

(link)

ender abi

(link)

epic benim modifikasyonum arka çamurluk nasıl olmuş? daha önünüde takıp fotosunu öyle koyucam

(link)

bennnn
(link)

ceyhunla ender ani ceyhun bana artistik yapıyor resimi çektikten sonra tabii işini bitirdim:D

(link)

gökay ,ceyhunun ön fren pabucunun biri kaymış ona el atıyor.

(link)

perşembe akşamı gemiz aşağı yukarı bu kadar .hava kararmaya başladı biz dağıldık.ender abi eve gidip tandeme atlayıp yengeyle beraber akşam turuna çıktılar.onlarında gezisi güzel geçmiş.herkese seri pedallar dilerim.

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
antalya güzel şehir vesselam...

teşekkürler lak lak gezisi de olsa, birarada olmak, beraber bir şeyleri paylaşmak keyifli ;)

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Ertan çok sağol, yaklaşık 20 günden sonra sizlerle buluştum. Evet ben dedim, bu Lak lak gezisis lafını çünkü , sizleri 20 gün görmeyince, bi oturup dertleşelim, konuşalım dediydim. Ağırlık geziden çok , dertleşmek konuşmak tı.

Ama size şunu itiraf edeyim.
Bundan sonra böyle uzun zaman bisiklete binmeyince , gittiğim yere de, bisikletimi götüremezsem, yanımda bir bisiklet selesi götüreceğim. Ya arabanın koltuğuna bir yer yaptıracağım, seleye göre, yada gittiğim yerde , günde en az 1 saat selenin üstüne oturacağım.:eek: Yaa kardeşim insan 20 gün binmeyince sele adamın poposunu mahfediyor :mad: ilk bindiği günde. Şimdi berbat .:boese157: Demekki bisiklete binmeyi daha doğrusu selenin üstüne oturmayı, hiç bırakmamak gerekiyormuş. İnsanın poposu hemen kibarlaşıyormuş yaww:rolleyes:

Ertan' cığım güzel resimler, güzel bir gündü. Akşamda ben, İlknur ablanızla Perşembe akşamı gezimizi yaptık. Bundan sonra sizleri de bu perşembe akşamı gezilerimizde, yanımızda görmek isteriz. Hava yağışsız ve kuru olduğu müddetçe. Soğuk insana birşey yapmıyor. Hatta terledik bile . zaman içinde giysilerimizi de ona göre seçeriz.

hepinize, neşeli, mutlu, yağışsız havalar, bol arkadaşlı günler dilerim.
Hoşçakalın.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
güzel ortam olmuş inşallah bende bu yaz sizlere katılırım...

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

teşekkür ender abi ben de sizi çok özledim.dolaşmayı geyik yapmayı.çok özledim.

2 aydır bir türlü doğru düzgün buluşamadık.
artık inşallah havalar fazla bozulmaz ve bol bol turlarız.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok güzel bir gezi olmuş öncelikle antalyada gezi yapıpda siz degerli insanlar kötü olma şansı varmı :) hiç güneşin batışı çok hoş söylemeden gecemiyecem bisiklete arka çamurlukta karizma olmuş :)

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@ismailağıllı

çok sağol teşekkür ederim.kısa bir geziydi.
bakalım yarın inşallah hava güzel olur.şu an gök gürlüyor.yağmur yağmazsa iyi.sabaha hava açsa yinede iyi olur.:eek:

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@scream7007

biz bugun yeni bir tur yaptık ürgüp 'ün cevresinde yeni yerler keşfetmek için yarinde gidip gezecez inşallah umarım hava iyi olurda sizde turunuzu yaparsınız

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@ismailağıllı

inşallah yağmur yağmaz evet:D .sizinde turunuzun iyi geçmesi dileklerimle.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vaayy be ne gezi ama. Denizler deryalar karşınızda. Ne kadar şanslısınız deniz şehrinizi ziyaret ettiği için. Aslında yüzyıllar önce Ankara'da da deniz varmış. Sincan taraflarında deniz kabukları çıkıyor hala. Onu da geçtim toroslarda balık fosili bulundu. Deniz bizden uzaklaşırken sizin topraklarınız çıktı meydana. Ah ahhh. Neyse canım yurt hepimizin. Biz de gelir gezer gezer döneriz ihhi :)

• Beğen

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
laklak gezisinde olmayı sterdim.ender abi sağolsun aradı haber verdi ama işteydim malesef.inşallah bşka zaman.
ender abiyide görmüş olurdum. özledik :)

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Turhan Evci

evet siz de bizim yanımız kadar yakındınız.ama ender abiyle eşi bizden sonra onlar tandemle biraz geç saate kadar dolaştılar.asıl geziyi onlar yaptı.hakkını yememek lazım.:rolleyes:

bisiklete binenlerin bu sevdası herkesin yanıda kendini hissettirir.buna kalbini koyan herkes diğer arkadaşlara gönülden destek verdiği için kendini yanlız hissetmez.paylaşarak bütün herşey hepimizin olur.teşekkürler.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@KevSerSeri

evet siz de bizim yanımız kadar yakındınız.ama ender abiyle eşi bizden sonra onlar tandemle biraz geç saate kadar dolaştılar.asıl geziyi onlar yaptı.hakkını yememek lazım.:rolleyes:

bisiklete binenlerin bu sevdası herkesin yanıda kendini hissettirir.buna kalbini koyan herkes diğer arkadaşlara gönülden destek verdiği için kendini yanlız hissetmez.paylaşarak bütün herşey hepimizin olur.teşekkürler.