Antalya da her ayın ilk pazarı BSD gezisi

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Haziran 2006
Mesaj
2.405
Tepki
3.923
Şehir
Antalya
Bisiklet Seven Antalyalı arkadaşlar.
Her Ayın ilk Pazarı ; Akdeniz Üniversitesi, Olbia Çarşısı, Simitçi Kafede sabah erken buluşuyoruz.
Önümüzdeki Pazar 02-Temmuz 2006 tarihinde gene buluşuyoruz.Bisikleti olan herkes katılabilir. Bu haftaki rotamız daha belli değil. Ama hava sıcaklığını da göz önüne alırsak km olarak çok uzun olmamalı.

Antalya BSD Başkanı Gökhan Akkoyunlu hocama mail yolu ile gezilerinize bende katılmak istiyorum diye, küçük bir mail yazmanız halinde, bundan sonraki gezilerde de sizlere mail yolu ile, mesaj yazacaktır.

Gökhan Akkoyunlu hocamın Maili
akkoyunlu@akdeniz.edu.tr

Bu hafta büyük bir olasılıkla sarısu tarafına gidebiliriz.Onun için mayo, havlu, güneş yağı, su ve kumanyanızı almayı unutmayın.Tabiki de eldiven ve kaskınızı da!:) unutmayın.

Biribirimize haber verelim katılım çok olsun.
Pedalımız bol olsun....
 
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Kayıt
28 Mart 2006
Mesaj
4.518
Tepki
11.737
Şehir
Konya


Ender bey, gezileriniz yaklaşık olarak kaç saat sürüyor. Yani saat kaçta bitiyor.

Belki atlar arabaya pazar günü bisikletimle Antalyaya gidermiyim?, giderim.:) Daha önce hiç yaptığımız olmadı mı? oldu. :) Bisikletimi arabaya takacak bagajım yok mu? o da var. :) Tek mesele var, açelya hanımı nasıl ikna etcez?:eek:
 
  • Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Haziran 2006
Mesaj
2.405
Tepki
3.923
Şehir
Antalya


Mesut kardeşim yazını şimdi okudum.Daha önceki gezilerimiz sabah 8.00 de başlayıp akşamüstü 3.5- 4.00 gibi bitmişti.ama bu süre elimizde olan bişey.
Gelmek isterseniz cumartesiden gelin.Yengemi kandırırsan sizi menuniyetle evimizde ağırlarız. 2 kişiyi evimizde ağırlıyabilicek donanımımız mevcut. Allah ne verdiyse yer sabahtan gezimize gideriz. Tekliflerim laf olsun diye değildir.Yeterki kaçta geleceğini söyle evde olalım.Cumartesi Eşim İlknur da çalışmıyor .Bekleriz.(Cuma Akşamındanda gelebilirsiniz.) Kızınızıda unutmayın tabiki...

Görüşmek üzere.:)
 
  • Beğen
Tepkiler: açelya

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2006
Mesaj
2.660
Tepki
4.806
Şehir
Türkiye
Sevgili Arkadaşlar Forumumuzun böyle güzelliklere vesile olması inanın beni çok mutlu etti.
Bende Erzincan'a gelecek olan tüm dostlarımızı beklerim.
Sevgiler...
 
  • Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
T

Tuğrul

Misafir

İşte budur.
Kalite ayrıntılarda gizlidir:winkenlux :winkenlux :winkenlux :60: :60: :60:
 

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Kayıt
28 Mart 2006
Mesaj
4.518
Tepki
11.737
Şehir
Konya


İnanın bu misafirperverlik, bu cana yakınlık belki bazı akrabalar arasında dahi enderi nadiratta görülür.

Sıcak ve dostane davetiniz karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum. Kısaca şunu diyeyim ki; Antalyayı kendi memleketim gibi hissediyorum şimdi..

Davetinizin samimeyetine tüm kalbimle inanıyorum ancak, size yük olmak istemeyiz("hayır, kesinlikle yük olmazsınız" dediğinizi de duyar gibiyim). Konya-Antalya arası arabayla 4-5 saat kadar. Sabah 3 de yola çıksam, 8 de rahatlıkla Antalyada olurum. Dönmesi de çok sorun değil.
Sizlerle ailecek gezmek bizim içinde bir onur ve mutluluk vesilesi olacaktır.

Gezilerinizin her ayın ilk pazar günü olması, yani standart bir takvime bağlanmış olması çok güzel. Buna göre kendimi ve açelya hanımı hazırlamaya çalışacağım.
En azından şunu diyeyim ki bu sonbaharda Antalya civarına(Side) mutlaka geleceğim. Mesela o zaman size kesinlikle uğramak isteriz..

Size ve tüm ailenize Konyadan en sıcak duygularla selam eder, biz de sizi ailecek ve yatılı olarak Konya da ağırlamak isteriz. :)
 

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Kayıt
5 Haziran 2006
Mesaj
2.405
Tepki
3.923
Şehir
AntalyaMesut kardeşim daha öncede dediğim gibi davetimde samimiyim. yerimiz var. Salon senin emrine amade. Yemek dersen evimizde ne pişerse, çok seçicide değilsen doyup gideriz. Gelmenize seviniriz.