Antalya-bianchi thomisus calindi

umito

Üye
Tepki
96
Merhaba
Dun aksam saat 18:30 ile 21:15 arasi Markantalya AVM Otoparkindan mat siyah uzerinde yazi cikartma olmayan Altin rengi KCNC Rampant riser gidonu olan 26x 1,50 dissiz lastikli Turkiyede tek olan bisikletim calindi.

Daha karakola gitmedim.Zaten benden oncede 5-6 bisiklet ve 4 tane motosiklet ayni yerden calinmis Fotolar asagida gordugunuzde tanimamaniz imkansiz.

image.jpg image.jpg

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Son zamanlarsa çoook arttı hırsızlıklar ancak burda sizde 2 kusur buluyorum. Öncelikle karakola hemen gitmelisiniz yoksa çok geç olabilir ve Türkiye'de tek olan bir bisikletmiş ben olsam dışarı bile çıkmam o bisikletle,neyse umarım bulunur,geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: umito

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Kapalı otoparktanmı çalındı yoksa mado nun önüne kilitleyen bir sürü insan var, havuzun yanına diyeyim, tramvay durağının karşısı, oraya mı kilitlemiştiniz? Gözüm yollarda olacak dostum. Ama bencede özellikle inşallah faturası var ise bir an evvel karakola gitmelisin.

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Geçmiş olsun dostum, güvenlik kamerası yok mu orada? Karakola gidersen güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşabilirler belki...

• Beğen

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun,
bulunur inşallah tez zamanda.
çok arttı bu sıralar namussuzlar...

• Beğen

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
Geçmiş olsun. neler hissettiğini en iyi ben anlıyorum çünkü ctesi günü benim ciğerparemide çadılar. hemen karakola gitmemekle hata yapmışsın demişler. ben hemen karakoa gittim ne oldu sanki aradan 3 gün geçti fazla değil ama 3 ayda geçse polisin bişey yapacağını-yapabileceğinini sanmıyorum. ama inşaallah bisikletiniz biran önce bulunur Allah bu adamları bildiği gibi yapsın:mad:

• Beğen
Tepkiler: hcikler ve umito

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Bu bisiklet modeli itibariyle hemen dikkat çekebilecek durumda umarım görürüz de kavuşursunuz tekrardan. Antalya'da nerelerde var bilmiyorum ama bit pazarlarını ve 2. el siteleri kontrol etmekte fayda var.

• Beğen

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
geçmiş olsun valla bu haberleri görünce aşırı üzülüyorum... lanet olsun izmittede çalınan bisikletler oldu ve bulunamadı bu hırsızların elleri kırılsın

• Beğen

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
@umito bu bisikleti resterasyon başlığınızı hatırlıyorum. Üzerinde emeğiniz olan bu bisikleti bulmanızı canı gönülden dilerim.

• Beğen

umito

Üye
Tepki
96
Cok tesekkurler, kapali otoparktan calindi bisiklet ve son 1 ayda 10 tane bisiklet 4 tane motor calinmis oradan keske madinun onune cekseydim daha guvenliymis.Giden gitti muhtemel parcalayip satarlar .

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Umarım yakın zamanda bulunur. Antalya'daki bisiklet gruplarının facebook sayfasında paylaşırsanız mutlaka bir yerlerde görenler olacaktır. Polis gerçekten bu konularda duyarsız. Kamera görüntüleri olmasına rağmen bisikleti çalan kişiyi bulmaya gayret göstermiyorlar. Ayrıca Antalya'da çalıntı bisikletlerle ilgili olarak bir facebook sayfası var. (link) . Abs,pab gibi gruplarda da paylaşmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: hcikler

Cengizhan BAKIR

Aktif Üye
Tepki
82
Kapalı otoparktan nasıl çalmışlar anlamadim ki.İnşallah denk geliriz de hemen haber ederiz sana hocam.Çok üzüldüm görünce.:(

• Beğen

create

Üye
Tepki
56
İsim
Süleyman ÖZCAN
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar benimde dün antalya konyaaltı beachparktan salcano ng 650 model turuncu bisikletim çalıntı. Konu açamıyorum arkadaşın konusu Antalya için olduğundan yazmak istedim etrafınıza bakarken benim bisiklet içinde bakarsanız memnun olurum.
Ayırt edebilmeniz için sol fren kolu metali kazınık. Ayrıca üzerinden şifreli kilit vardı 4 haneli sanırım şifreyi çözmüşler çünkü etrafta kilit parçası v.s. göremedim çöpleride kontrol ettim belki onu bulursam parmak izinden birşey çıkar diye.
Bisikletin resmi aşağıdadır.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/11705088_10153537794233856_8230419523137389130_n.jpg?oh=5dc72f6040ecdd01bcfe5381569bf82f&oe=560EE5C9&__gda__=1448834752_9007796a1f1e789e9fefb972f14c86ad

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar bisikleti çalınan arkadaşlar. ikinizinde allah yardımcısı olsun. zamanında bende çaldırdım. o duyguyu bilirim pişmanlıklar keşkeler kafanız bi dünya olur. maalesef yalnız şu bir gerçek. ki bisikletlerinizi kuvvetle muhtemel parçalayıp öyle satarlar .önerim bildiğiniz yaygın olmayan size ait nadir kullanılan parçalarınız var ise. onlar üzerinden iz sürmeye .de çalışın bir nebze bir yerinden yakalayabilirsiniz .eğer bütün olarak elden çıkartmaya çalışırlar.ise bu bisikletin çalınan şehirden çıkartılması demekti.r bir arkadaşımın bisikletini kapalı kasa kamyonetten indirttik kamyonet tıka basa bisiklet doluydu . varın siz hesap edin bu işin hangi boyutda yapıldığını. lütfen bisikletlerinizi sağda solda bırakmayınız en güvenli yer evinizin içidir. apartman bodrum ve merdiven kenarları hırsızların bir binada ilk olarak baktıkları yerlerdir . hırsız gibi düşünmek zorundayız inşaalah bulursunuz tekrar geçmiş olsun bu arada forumu takip ettiklerindende emin olabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: kemken

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun inşallah bulursunuz

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
@createbulduğunuza çok sevindim kaçan çocuk muydu yetişkinmi nasıl denk geldi ararken falanmı önünüze çıktı merak ettim şimdi

create

Üye
Tepki
56
İsim
Süleyman ÖZCAN
Bisiklet
Salcano
@bayram37 Kızımı anneme götürüyordum dönerciler var markantalya'nın orada araya girdim bi baktım benim bisiklet dönercinin önünde duruyor annemin evide bulunduğum yere 100mt uzaklıkta birden yüklendim gaza hemen çocuğu anneme verdim ben geliyorum dedim koşa koşa gittim. Sonuçta bu bisikletten birtek bende yok. Bisikleti inceledim 1-2 izi vardı baktım tamam benim bisiklet döndüm dönerciye bu bisiklet kimin dedim. Zaten çoçukda benim incelediğimi fark etmiş sanırım. Dışarda masada döner yiyormuş ben sorunca birden fırladı kaçtı. 20'li yaşlarda biriydi.

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
@create
Sansiniz yaver gitmis yine de
Bisikletin sizin oldugunu anladiginiz an degisik senaryolar da uygulayabilirdiniz adamin bisiklete binmesini bekleyip tek yumrukla nakavt gibi