Antalya 17 eylül 2006 pazar küçük bir şehir içi gezisi

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
Bu cumartesi Ercanla 100 km lik bir Serik Gezisi yapınca pazar sabahı zor kalktık. Ama akşamüstü saat 16.00 da Karaoğlan parkında buluşup küçük bir şehir iç turu atalım dedik.
Saat 16.00 yı biraz geçirmişiz. Ayhan bey parkta bizi arıyormuş. İlk o gelmiş, sonra Ercan. sonrada biz. Ben , eşim, küçük kızım, ve nişanlısı Orkun. Tabi Orkun yarış bisikletine ilk defa bu gün bindi, senelerden sonra. Bisiklet onundu, kaza yapıp alt kata atmıştı, bende alıp onu yollara yeniden kazandırmıştım.
Karaoğlan parkında biraz oturduk.

(link)
(link)
Ayhan beyin yeni İstanbul' dan aldığı süper bisiklet güle güle kullanın

(link)
Bisikletin mavisi de üstündeki takımada çok uymuş
(link)
(link)
kıyı şeridini takip edip Fener üstünden Ofo otele doğru yol alıyoruz.

(link)
Antalya ' nın tek bisiklet yolu. Ama sadece biz bisiklet yolu olduğunu sanıyoruz. Burası motor park ve yaya yürüyüş yolu.

(link)

yayalar ve yürüyüş sporu yapanlar neredeyse bisiklet ile buraya girdik diye üstümüze saldıracaklar. Birde motor park edenler.

(link)
Fener mevkinde Falezler üstünde oturuyoruz. Deniz çok güzel.
(link)
(link)

35 -40 metre yukarıdan denizin görünüşü
(link)
(link)

Küçük bir ada sanki aslan gibi
(link)
(link)

Ercan' a da kask çok yakışıyor.

(link)
(link)

(link)
(link)

Ayhan beyin yeni bisikletini bi test edelim dedik. İnşallah bizede böyle bir bisi kısmet olur . Hayırlısı.

(link)
Biz Antalya da gezelim dedikmi en az 5-6 kişi hemen oluyoruz. Ne mutlu bize.
(link)

Düdenin denize döküldüğü yerden geçiyoruz.

(link)

(link)
ofo otelden geri döndük Güneşin batış yönündeyiz.
(link)
Işıklar caddesi sonundaki küçük havuz
(link)

Kaleiçinden geçerken meşhur Kesik minarenin yanından geçiyoruz.

(link)

Tramvay yolu sırf tramvaylara hizmet edecek değil ya birazda bisikletlere hizmet etsin.
(link)

(link)

Gezi sonunda yaklaşık 35 Km yol yapmışız . Ama bizi kesmedi . E alıştık artık 100 km leri görmeye. Ama işimiz var diye eve döndük . Ercan ve Emre beraber, birde yeni arkadaş buldular , onuda alıp bide konyaaltı yapalım dediler.
Zevkli bir geziydi.
Hepinize neşeli, mutlu, bol pedallı geziler dilerim.
Hoşçakalın.

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Ayaklarınıza sağlık abicim. Çok güzel bir haftasonu olmuş sizler için. Cumartesi 100 km Pazar 35 km. İyi olmuş iyi. Ben de bugün 30 km anca yaptım.
Paylaşım için teşekkürler.

Sevgiler...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ender abi katılım diğer gezilere nazaran azdı
Ama güzel geziydi...

Bir arkadaşımız daha oldu bu gezi sonunda yakında foruma da üye olur :D

gittikçe pedallayan ayak sayıları artıyor...

Ayhan abimin bisikleti tekrar hayırlı uğurlu olsun...
Orkun u da bekliyoruz bundan sonra gezilere ;)

migalga

Üye
Tepki
30
Bende bir kaç foto ekleyeyim.
(link)
(link)
Bu da benim expert. Bu arada Yeşil Bisiklet Gürsel Bey'e ve samimiyetinden dolayı Kaçkar bisikletten Serkan Bey'e teşekkür ederim
(link)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
vay vay vaaaaayyyyy ender abicigim alısık degiliz seni boyle tek bisiklette gormeye derim yengeme bak :) masallah baya güzel bir gezi olmus sizinkide harikaymıs ender abi güzel yerler .bende evden cıkıs eve donus toplam 118.7 km yapmısım. resimler harika cok cok tesekkurler ender abicigim

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun' cum merhaba.
Dediğin gibi tek bisiklete yanlızken biniyorum. O günde Ayhan beyin yeni bisikletini bi deneyeyim dedim. Hakikaten çok güzel bir bisiklet . İnşallah ilerde bir tane alabilirim.

Harun' cum sizin gezi de süper olmuş. İstanbul' un altını üstüne getirmişsiniz. Valla bu forumumuza her zaman çok müteşekkirim , senin gibi güzel arkadaşları bana kazandırdığı için. Hani senle yüz yüze görüşmedik ama, sanki çok eski birer arkadaş gibiyiz. İnşallah bir gün karşılıklı görüşür ve yan yana da pedallarız , kısmet.

Yeğenlerimin yanaklarından öperim, yengemede selamlar . Sanada iyi, neşeli günler dilerim.
Hoşçakal.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
meraba güzel insanlar oldukca güzel bir seyir olmuş ayaklarınıza sağlık.bu arada sizleri böyle zarif giyinir görmek oldukca güzel,30 unda yolda olacağım,doğrusu ya hava şartları beni düşündürüyordu sizleri böyle görünce rahatladım.umarım oralardan geçince siz güzel insanlarla karşılaşma şansı bulurum.sevgiyle kalın...

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ender abi biz de artık salı sabaha karşı 4 gibi çıkyoruz.aranın elektrik yesisatını kontrol ettirdi babam bugün kısmet olursa sabaha karşı yola çıkıyoruz.size mavi bisiklette iyi turlar şimdiden.ist yazışırız

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bu ne guzel bir deniz rengidir boyle:) Sizler ile orada turlayip o manzarada sohbet etmeyi cok isterdim:) Insallah birgun biyerderde karsilasma sansizmiz olur:)
http://img70.imageshack.us/img70/7135/17eyll2006ehrgezs021qc2.jpg