Ankara

mühendis

Forum Bağımlısı
Başlık
28
Tepki
2.067
Ankara da bir sürü grup var.Katıl onlara.Abidosd var Murat ile görüş selamımızı söyle :) Sağolsunlar bizim Samsundan Ankaraya bayrak getirişimizde baya destekleri oldu.

Tepkiler: berkex
Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Trek
Herkese selamlar ve saygılar,

1- Ankara-Etimesgut, Eryaman civarından Konya Yoluna her gün bisikletle sabah erken saatte gitmeyi ve akşam 7-den sonra gelmeyi planlasam manyak mı dersiniz? Bana bu güzergahta eşlik edecek kafası kırık, cesur ruhlu insan bulabilir miyim?

2- Bu olmazsa, haftada bir veya iki gün (hafta sonu) sabah erken veya akşam geç Eymir gölünde en az 4-5 tur atabilecek bisiklet arkadaşı olur musunuz? Arabamın arkasında bisiklet taşıyıcım var. Benzin de benden taşıma da... Bisikletim TREK ve 500-600 Euroluk bir yol bisikleti. Yeni başlayan değilim ama süper tempo da atamam. Bu tempo şehirler arası turların alt turları olsun diye yapmak istiyorum.

İsteyenler olursa Ege Plaza'da 5 katta işyerim. Telefonum da 542 351 2393. 42 yaşındayım. Araba ile işe gelmekten bıktım ve bu şehrin artık yavaş da olsa bisikletle işe gidip gelen insanlara alışması lazım. Korkmuyorum. Ama arkadaşsız da çok yalnız hissediyorum. Bir destek alabilir miyim umuduyla yazıyorum.

Mustafa

Başlık
0
Tepki
2
Bisikletlere ve motosikletlere duyduğum ilgiyi hayata ancak geçirebilmiş birisi olarak hepinizi selamlıyorum. Forumu çok faydalı ve samimi bulduğum için aranızda olmak istedim. Ankarada yaşıyorum, 28 yaşındayım, avukatım. Bisikletimle yıllar sonra ilgilenme fırsatı buldum, bakımlarını yaptırdım ekipmanlarımı hazırladım ufak turlar yapıyorum kendimce. İnşaallah burada sizlerle de faaliyetlerde bulunabilirim. Tekrardan herkese merhaba, keyifli forumlar...

Tepkiler: Samet Se.

Hakanalkan

Üye
Başlık
0
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
etimesguta yeni taşındım ve tur atacak arkadaş yok buralarda haftanın bir kaç günü mesafe farketmeksizin turlayacak arkadaşlar var mı acaba

Tepkiler: sametakca

sametakca

Üye
Başlık
3
Tepki
58
İsim
Samet Akça
Bisiklet
Carraro
akşamları ve pazar günleri organizasyon olursa gelebilirim etimesgut emirler

Omar40

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Ömer
Bisiklet
Carraro
Yenikent/Sincan'da oturuyorum. Yeni bisiklet aldım ancak bu taraflarda kimseyi tanımadığım için turlara gidemiyorum, tur ayarlarsanız katılmak isterim. Hayırlı günler.

Omar40

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Ömer
Bisiklet
Carraro
Merhabalar hocam, acaba turları ne taraflarda yapıyorsunuz?

sametakca

Üye
Başlık
3
Tepki
58
İsim
Samet Akça
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar etimesgut emirde oturuyorum akşam turlaması yapacak birileri yok mu

Omar40

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Ömer
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar ekleyin tanışalım, konuşalım tur ayarlayalım. Sincan tarafından olursa iyi olur...

Facebook Adresim:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Hakanalkan

Üye
Başlık
0
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
05535955791 arkadaşlar şu an için 4 kişiyiz iletişime geçelim ayarlama yapalım

Halilibrahim

Enduro /Freerider - Fully Lover
Başlık
30
Tepki
3.223
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@ommemo

Ben kolumu kırdım 04 Haziranda :) o nedenle sezonu kapattık diyebiliriz :)

Tepkiler: mariokaldato

Neil deGrasse Tyson

I wonder if heaven got a bikepark
Başlık
7
Tepki
588
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@Halilibrahim facebooktan paylaştığın düşüş videosunu izlemiştim hocam çok geçmiş olsun, umarım erken vakit iyileşir, eskisinden daha iyi olur:)

Tepkiler: Halilibrahim

hamza06

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
bende keçiörenden aslında iyi olur ramaandan sonra devam edıyo mu bide yaş kaç

pedallayalım beyler

bendaha yenıyım tecrube kazanmıs olurum hem

naptınız beyler pedallayacak birisini buldunuz mu ben tek pedallıyorum :) tek başınada olur

Eczacim

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Nuray
Merhaba Arkadaşlar
Yıl 2016 ve ben Yenimahalleden Eskişehir yolundaki iş yerime bisikletle gidip gitmemekte çok kararsız kaldım.
Bu arada bisiklet kullanmayı çok istiyorum.
Siz ne dersiniz?
Bir bayan olarak işe bisikletle gitmek ne kadar riskli?

Neil deGrasse Tyson

I wonder if heaven got a bikepark
Başlık
7
Tepki
588
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@Eczacim eski bir konuyu tekrardan hayata döndürmüşsünüz, forum kurallarına aykırı bir durum mu değil mi bilmiyorum ama sorunuza cevap vermek adına bir şeyler yazayım öncelikle bana göre bisiklet toplu taşımaya göre daha konforlu ve eğlenceli, insanlar ile sıkışarak gitmek en nefret ettiğim şeylerden birisidir,sadece yaz tatili boyunca çalışacağım işime yaklaşık 2 haftadır bisiklet ile gidip geliyorum öncesinde 2 hafta boyuncada dolmuşla gidip geliyordum ve inanın bisiklete geçtikten sonra neden daha önce bunu denemedim diye kendime sitem ettim.Ancak sabah ve akşam iş çıkışı trafiği biraz sıkıntılı oluyor eğer bisiklete yeni başladıysanız o trafik sizi korkutabilir diye düşünüyorum en azından 1-2 gün deneyip kendiniz karar verebilirsiniz ben her gün keçiören subayevlerinden bahçelievlere pedallıyorum yaklaşık 11 km, git-gel 22 km civarı.Trafik konusunun dışında eğer iş yeriniz ile evinizin arası 5 km'den fazla ise kondisyonunuzun da normal bir insandan daha iyi olması gerekir ki işe gittiğinizde çalışacak enerjiniz olsun, yorgunluğunuz olmasın.Eğer bisiklete yeni başladıysanız 1 hafta boyunca her gün akşam antrenman yapıp kondisyonunuzu biraz toparladıktan sonra işe git-gel yapmanızı tavsiye ederim

Yukarı Alt