Anılarınız...

Tepki
38
Merhabalar arkadaşlar. Şu zamana kadar bisikletinizle hiç unutamadığınız anılarınız elbette vardır. Paylaşırsanız sevinirim... :) Mesela ben 13 yaşındayken yeni bisikletimi deniyorken fren yerlerini karıştırıp yokuşta ön freni kökleyip taklalar atmıştım.:D Şuan komik gelsede , o zaman bana hiçte komik gelmemişti. :)

• Beğen
Tepkiler: Alper Onur ARSLAN
Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
:D Bir keresinde şortumun indiğini farkettim belim açılmıştı çekeyim derken birden dengemi kaybeder gibi oldum sol elimle sadece gidonu değil frenide kavradığım için refleks olarak ön freni sıktım güzel güvenli bir takla attım :). Sonuç olarak bişey olmadı ellerimde eldivende vardı. Kalkarken vatandaşın biri yanaştı takla atman bile çok güzeldi helal olsun dedi :D . Artık şortumu çekerken sadece gidonu tutuyorum :D.

• Beğen
Tepkiler: Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
@mustafa şükrü yıldırım

Haha aynı durumdan bende yaşamıştım ancak güzel takla attığımı söyleyen olmamıştı, zaten takla atmamıştım. :D

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
@mustafa şükrü yıldırım

Konudışı:

Özel mesaj yollamak için 50 mesaj yazılma uygulaması olduğu için buradan yazmak zorunda kaldım.

Bisikletiniz çok hoş duruyor. Falken Team 'ın takım skini gibi çok hoş.

Keyifli sürüşler dilerim...

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
Yaz tatilinde arkadaşımla 2 kutu 30luk yumurta alıp hepsini yoldan geçen insan ve arabalara sallamamız. (sıcak başımıza vurdu herhalde) 30 yumurtayı bitirdikten sonra diğer 30'unu alıp bizim yandaki daireye geçmemiz ve komşunun balkonuna sallamamız ,yumurtalar bittiğinde evin önünde paçasına yumurta bulaşmış 3 adam ön camında 2şer yumurta bulunan 2 araba vardı geri kalanları da yola gayet dekoratif bir görüntü oluşturarak yapışmıştı:D. geri kalan yumurtaların da 3 tanesi komşunun balkonuna geri kalanı ise çevre cam ve duvarlara yapışmıştı. Finali de 8 tane meyveli soda şişesini yola sallamakla ardından çöp poşetinin içini ağzına kadar suyla doldurup yoldan geçen adama atmakla yaptık :D

Ertesi gün ise çiğ köfteciye gittik. Adama köftelerin çiğ olduğunu sağlık kurallarına uymadığını sağlık bakanlığında babamın çalıştığını ve şikayet edeceğimizi söyleyerek oradan çıktık. :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
5-6 yıl önce bir yaz akşamı saat 22 civarlarında evin yakınında bulunan bir parkın yanındaki yokuşu tırmanıp yokuşun sonunda bekleyen genç bir bayanın '' aa bisikletin ne güzelmiş benide gezdirsene '' demesinden sonra oradan hızla uzaklaşmam :)

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@Mehmet Keten

Uzaklaşmak mı? :eek: :D :D :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hanımdan fırça yemektense bir an önce uzaklaştım ne yapalım :)

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
@Dizdar MERT

kardeş resmen şehir eşkiyalığı yapmışsınız. umarım çocukluğunda kalmıştır böyle şeyler. şahsen ben o yumurtalardan bir şekilde zarar görmüş olsaydım, hem müthiş sinirlenir hem de müthiş bir intikam alırdım herhalde.