androidde hız öğrenmek ?

Tepki
0
Arkadaşlar Android telefonlarda bisikletle ne kadar hız yaptığımızı ve nereye hangi sürede gittiğimizi gösteren bir program var mı ?

Cihaz : General Mobil Discovery

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
merhaba,
runtastik, strava ve mapmyride programlarını kullanabilirsin. aslında daha pek çok program var ama öne çıkanlar ve akllıma gelenler bunlar şimdilik.

K. Aydın

Aktif Üye
Tepki
101
Bisiklet
Mosso
runkeeper kullanıyorum ben konuşuyor diye hoşuma gidiyor. Strava sanki biraz daha profosyonel

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yalnız sorunuz biraz eksik: Amacınız bir yolculuk sonrası kaç km gitmişim ne hız yapmışım nerden geçmişim ise en iyisi strava.. Ama amaç telefonumu önüme koyayım ANLIK OLARAK hızımı, rotamı vs göreyim ise (yani yol bilgisyaarı gibi) en iyisi endomondo ... Yalnız bu ikinci amaç defalarca yazdım çok verimli değil.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
runtastik kullan. hatta pro sunun apk sını bul kur daha iyi :)

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Stravanın iyiliği geçtiğin rotalardan daha önce geçen bisikletcilerle senin performansını kıyaslama yapması, evren arkadaşımızda esprisinde onu demek istemişdir aslında.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
kesinlikle strava diyorum. sadece gittiğin hızı görmek içinde ulysse speedometer programını öneririm :)

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben runrastikçiyim nedeni ise smartwhatch 2 den anlık olarak bütün detayları görebilmem telefonla fazla uğraşmadığım için. bneim için tek belirleyici kiriterdi.

+ olarak strava bariz olarak daha fazla pil harcamakta.

KKTC'de nerdeyse hiç segment kaydı olmadığından da ekstra gereksiz kendi açımdan. :)

MustafaNR

Daimi Üye
Tepki
78
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Strava,Ulysse Speedometer Pro (Anlık Hızı da Gösteriyor),Here Beta(Navigasyon Dahil Türkiye Haritası En İyi Olan Uygulama)