Android tablet önerisi?

Android Tablet

• Toplam katılım
    6

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar selam,

Sizden ricam tecrübe edip, kullanan var ise aranızda aşağıdaki cihazları yorumlayabilir misiniz ?
Orta-Yoğun kullanımdaki pil ömrü, sadece internet gezinmedeki pil ömürleri gibi..
Tr de bazılarının satışı olmayabilir henüz.

Galaxy Tab S 8.4
Galaxy Tab Pro 8.4
Sony Z3 compact
Nexus 9
Huawei mediapad X1

1000 tl civarı önereceğiniz android olursa sevinirim. Ya da bunu kesinlikle alma diyeceğiniz.
En önemli kriter pil ömrü.

Not: Ios istemiyorum hem telefonum hem de ipad var. Ios yeter...

Scudo

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Sony iyidir baba apple istemiyorum demişsin o zman sony bak olmazsa samsung git teknosaya dene hangisi hoşuna giderse

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
alternatif olarak aliexpress te dualboot windows/android cihazlar var

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cuneyt Erkman
1 ay sonra çöpe onlar

• Beğen
Tepkiler: Efe Cycler

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
Ben Nexus 10 ve Nexus 5 kullanicisiyim. Ikisinden de cok memnunum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@andjustice4all Nexus konusunda gerçekten güzel yorumlar var. Çok başarılı olduğunu söylüyorlar. Sanırım gerçekten de öyle. Pek şikayet edene de rastlamadım. Diğer Tabletlere göre artı ve eksilerini yazar mısınız rica etsem?

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
@BF Okuru

En onemli artisi saf Android olmasi. Ornegin Strava Android 5 icin guncellendigi zaman sizin tabletiniz Android 4'te kalmadigi icin en guncel Strava'yi kullanma sansiniz oluyor.

Kasa, dokumatik cam, dokunmatigi koruyan cam, genel malzeme cok iyi, malzemeden kacmamislar.

Hoparlorun konum tasarimi cok iyi, tabletin oyun tutuslarinda ses kapanmiyor.

Dokunmatik hassasiyeti cok iyi, cok kaygan bir his veriyor. Bunun disinda sarji da cok iyi, aktif kullanimda 3 gun gidiyor.

Ben aldigimda Ipad air dahil o donem tabletleri arasinda en yuksek ekran cozunurlugune sahip tabletti.

cashsta

Üye
Tepki
82
İsim
Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
Bisiklet
b'Twin
Dostum ben işletim sisteminden bahsedeceğim. Android de Windows da kullanan biri olarak ben Windowslu bir cihaz almanı tavsiye ederim. Mutlaka ki karşı çıkanlar olacak ama her çıkan güncellemeyi her cihaz için vermeleri, androide göre daha stabil çalışması gibi nedenlerden tavsiyem. Evde pc, cep telefonum, ve (artık olmayan) tabletim widndows, her uygulamayı hepsine yükledim, office ten oyunlara, dosyalara kadar herşeyi tüm cihazlardan kullanıp, istediğimle istediğim gibi paylaşıyorum. Yakında da Windows 10 yine tüm cihazlara çıkacak ve ciddi değişiklikler olacak aman :)

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Şarj dersen Sony e bak ben 2 telefonunu kullandım ikisinin de on Numara şarjı gidiyor. Bunu tablete de yansıtmışlardır büyük ihtimal.tabi diğer özellikleri nasıl bilemeyecem

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Cihazların dördünü de kağıt üzerinde inceledim. Nexus 9'un ciddi batarya kapasitesi fazlalığı var. Tabii işlemcisini de diğer cihazlarla karşılaştırmak lazım çünkü işlemci ve ekran çözünürlüğü, ekran boyutu gibi gibi detaylar da batarya tüketiminizi etkileyen şeyler. Kabaca Nexus 9 daha uzun süre götürür diyebiliriz. Ama siz önce tabletten beklentileriniz neler onları belirleyin ve gelin size yardımcı olalım. Belirlediğiniz kritelere göre teknik özellikleri önem arzeder. Hatta belki tabletlerden istediğiniz şeyleri android işletim sistemi size veremeyebilir. Ben android kullanıcısıyım yıllardır ama bana sorarsanız tableti oyun ve eğlence için almayacaksam asla android almam. Windows yada ios'lu tabletlere bakardım.

• Beğen
Tepkiler: kostaneyup