Anadolu Üniversitesi

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar anadolu üni. de bir bisiklet topluluğu var mı acaba ? Bir de arkadaşım bence keşke ngf yerine sedonayı tercih etmiş olsaydım ekipman iyi gibi duruyor ama o bisiklette bir gariplik var. Duruşu güzel ama nedense verimli değil ve dediğin gibi biraz ağır mtb' ye göre...

Scudo

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
@Canturk Sabaner

biraz ilgi, okulda buldugum bisikletliyi,artik dove dove kulube goturucem,ona gore..

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
@Canturk Sabaner

Ben gelicemde kampüsle alakam yok beraber gidelim bir gün ;)

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
sonunda bisikletimi aldim scale 50 iş tanışmaya gaziler yapmaya kaldi....

nurce gasi

Üye
Tepki
0
selamlar:) bisiklet tutkum var epeydir ama cesaret edemedim bi türlü ankarada sürmeye.. bu sene geldim eskişehire. en kısa zamanda iyi kötü bi bisiklet alıp kendimi yollara vurmayı planlıyorum.. bisiklet kulubunun varlığından hiç haberim yoktu, ama katılmak isterim ben de.

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@Taner Rona

Taner Scott Hayırlı Olsun Gecenlerde Orman'da Furkan'dan Taner Ismini Duymustum Sanırım Sensin ;) Gezi Planlarsanız Gelebilirim Haberin Ola :))

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Merhaba arkadaşlar ben 2008 yılında mezun oldum. Eskişehirde bisiklet kullanıcısı / gezi yapan çok sayıda insan var ancak çeşitli sebeplerden dolayı bu gruplar bir araya gelemiyor. Ben de zamanında üniversitenin doğa sporları klübünde birşeyler yapmaya çalıştım bisiklet adına ama gördüm ki orada birşey yapmak mümkün değil :)

Eskişehirde okuyan üniversite öğrencilerinin haricinde, Eskişehirli olan çok sayıda bisiklet kullanıcısı da var ama onlar da çeşitli sebeplerden dolayı bir ara gelmiyor. Sanırım en iyisi doğa sporları klübünden bağımsız bir şekilde, üniversite öğrencilerinin kuracağı, organize edeceği (zamanın bolluğu) bir topluluk olacaktır. Bu şekilde süreklilik de sağlanmış olur.
Umarım bunu başarırsınız.

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
@Yasin Mutlubay

evet o taner benim kardesim:) vize haftam bittigi gibi tekrar cıkıcam kent ormana cok eylenceliydi haberleşiriz...

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Bende Scott'a Terfi Edebilsem Daha Sık Gelecegim De Simdilik Ara Sıra Geliyorum ;) Yine Karsılasırız Orman Büyük Görünse De Bize Kücük :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
selam gencler gezılere katılmak ıcın ılla unıversıteye mı gırmek gerekıyor yenıden yas 33 -34 ama hala pedala basacak gucumuz var bır organıze işe gırersenız haber vermenız yeterlı mesaı yoksa coluk cocukda hasta degılse katılırız muhakkak :)

• Beğen
Tepkiler: Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Ferhat Abim Bisikletin Yaşı Yok :) Bi Hafta Sonu Organizasyon Yapalım Da Tur Atalım Biraz Ya Son Günlerde Eskisehir'de Bisiklet Turu Yok Gibi :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Yasin Mutlubay
vallaha su cantası dahıl ne lazımsa aldık soyle sehır dısına dogru guzel bır organızasyon olabılır 30-50 kılometrelık. yaşlıyız ya ılk seferden zorlamayalım kendımızı :) gercı havalar cok kotu gıdıyor haftaya duzelır ınsallah

• Beğen

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@ferhat köse

Umarım Düzelir :) Bisiklete Binecegiz Diye Donup Kalacagız (:) Biraz Düzelsin Havalar Gidelim Söyle Bi Bozdag, Kızılinler Vs. Gibi Yerlere :)

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
gidelim gidelim dıyor herkes öylece kalıp gıdıyo :) ben her aksam ckıyorum siyah corratec motion (tır gıbı) gorursenız durdurun arkadaslarr tanısalım..

• Beğen

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Mavi Orion Ds :) Crosser Jant Setli Görürseniz Beni De Durdurabilirsiniz :) Bu Arada Ciddi Sekilde Bi Tur Yapma Vakti Geliyor Nisan Sonuna Dogru Güzel Biseyler Yapalım :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@muratcodek

vallaha dostlar bende cıktım bugun osmangazının onunden vurdum yollara :) sunu gorursenız demıyecegım gorme ıhtımalınız yok o kadar hızlı :D

• Beğen

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@ferhat köse

Ferhat Abim O Zaman Haftaya Pazar Icin Birseyler Yapalım Katılım Sayısı Güzel Olursa :) Gelmek Isteyenler Buradan Yazsınlar Ona Göre Bi Bulusma Yeri Felan Belirleriz ;)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
pazar ogleden sonrası olursa olur kızımı dershaneye bıraktıktan sonra bır ıkı saat cıkarabılırım gezı ıcın kusura bakmayın 2 cocuk bır hanım 2 saatı bıle zor cıkarıyorum ona gore :) bugun aksam ustu cıktım zaten anca fırsat yakaladım 17 km yaptım dondum gercı bu hafta bır takas olayım var gerceklesırse yol bısıkletı ıle gelırım denemıs olurum hem :)

• Beğen

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
@ferhat köse

Olur Abi Amac Birlikte Vakit Gecirmek Gezmek Eglenmek ;) Gelecek Arkadas Sayısında Artıs Olur Umarım Güzel Bi Gezi Yaparız :))

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
vallaha dostum ben görüyorum doktorlarda fılan toplanıp gezıyorlar belkı sende varsındır aralarında:) hiç bana uygun degıl şehir içi sevmiyorum gezmeyi basamıyorsunda zaten yayalarda ayrı dert arabaları geçtık zararları yok karsıdan karsıya gecenlerın önemsememesi deli ediyor beni 77 kılo ben 13-14 kılo bısıklet 30-40 la gıderken carpsan arabadan beter eder haberlerı yok o yuzden dedım sehır dısı uygun vakıtlı bagajı olan varsa mangal bıle yapılır gıdılen yerde

• Beğen