Anadolu Üniversitesi

naczu

Üye
Tepki
3
Meraba arkadaşlar forumda yeniyim uzun zamandır bisikletim maalesef yoktu ama artık var. ama pek hoşuma gitmedi bisiklet. comonentler güzel ama. sıkı durun markayı söylüyorum SALCANO NGF 24. evet bisikletin componentleri çok kaliteli ön disk fren shimano sonra tekerlek olduğu gibi shimano dış lastik alloy, arka attırıcı altus ve saire parçaların hepsi iyi ama nedense bisiklet bana ağır geldi.. kaç kilo acaba bide selesi hiç rahat değil :mad: daha dün aldım bisikleti. gittim sedona 751 alcaktım oda 700 fiyat çekti adam. bide taksit yapmıyordu. üzerindeki componentlere baktım salcanonunki daha iyi geldi o yüzden aldım... ne diyorsunuz arkadaşlar.. bu arada ben yeniyim:D

• Beğen
Tepkiler: abdullah gökduru
Scudo

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
sedona salcanoya gore daha hafiftir ondan dolayı da biraz daha pahalı alınmıs alınmıstır hayırlı olsun gule gule kullanman dilegi ile

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Sedona almamakla hata etmişsin bence...Neyse artık ilerde kadroyu değiştirirsin şöyle güzel bişeyle olur biter...şimdilik güle güle kullan yeni bisikletini...

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@geotech emre

Bi sen eksiktin Bu sene hazırlık sınıfındasın galiba:eek:?.
Vatana millete hayırlı bi evlat olalım inş:)

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
baslik kirliligi olmamasi icin, bu basligi canlandirmak gerek, anadolu universiteli ve yaz okulunda olan bisikletciler,bu hafta(vizelerin bitmesiyle..) doga sporlari kulubune gidip, bazi konulari, isteklerimizi(planlama asamasinda..) danisman hocamiza sunacagim, gelmek ve katilmak isteyen arkadaslar ozel mesajla ulasabilir..

beraberce pedallama umuduyla..

biker_boy

Üye
Tepki
53
@Canturk Sabaner

dostum sanırım sana yardımcı olabilecek kişi benim :D anaolu üni. doga sporları klubu (anadosk) bisiklet faaliyetleri sorumlusuyum. faaliyet projeleriniz varsa seve seve yardımcı olurum. benim gorevim bu.:) klupte dagcılık, kaya tırmanısı ve magaracılık faaliyetleri baskın geliyor malesef. :( senede 3-5 kez toplu bisiklet faaliyeti yapabiliyoruz. bunun nedeni ise okulumuzun dagcılık faaliyetlerine daha cok imkan saglaması.. ama bisikletciler toplanırsak güzel şeyler ortaya cıkartabiliriz.

saygılar...

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
evet bu konuda sikayetleri duydum ancak anadolu universitesine gidipte bisikletle ilgilenen ne yazikki pek fazla kisi goremiyorum..
gecen sene daha cok suakta faaliyet gosterdim ve doga sporlari kulubuyle ilgilenmedim, okulda bisikletle ilgilenen cok arkadas gorsemde, arada bir soguklugun oldugunu dusunuyorum, yaz okulu donemi oldugundan kulup odasinida acik olarak yakalayamadim su siralar..
idari bilimlerdeyim, eger yaz okulundaysan simdilik bir(!) arkadasla ufak turlara cikiyoruz..
msn adresim c_sabaner@hotmail.com, eklersen buradan konusuruz, bisikleti okul icinde faallestirmek umuduyla..

• Beğen
Tepkiler: ramazan gündüz

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
@Canturk Sabaner

Ben o okulda okudum o okulda okuyanın başka faaliyete ihtiyacı kalmaz :D Eskişehirde 2. memleketim tüm Anadolululara selamlar

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
@tamerbasaga

hangi acidan yaklasimin olduguna bagli sozunuz..:eek:

ben,eskisehir`e koklerimin eskisehirden gelmesine ragmen hala alisabilmis degilim, olanaklar ve yapabilecekler olarak ic anadolunun en iyi sehri bile olsa, cok garip gelen bir suru sey var..

ne yazik ki, faallikte neyi kast ettiginizi anlayamadim..

ben yapacak pek birsey bulamadigimdan bisiklete tekrar ve kesin donus yaptim bu sene; bu konudada okul icinde ilerlemeyi dusunuyorum..

selametle.. :)

biker_boy

Üye
Tepki
53
@Canturk Sabaner

yollarda oldugum için internete giremedim msjınızı yeni okudum. klup binasi artık eski yerinde degil :/ butun klupleri ögrenci merkezinde topladılar orasıda hastane havası verdiginden insanlar pek sevmedi özellikle biz doga sporcuları... yazın klüp sadece kaya tırmanışı yüksek irtifa yapiyor. yani dicem o ki siz arkadasınızla turlara devam edin dönem başlayınca tanışma toplantılarına
gelirsiniz gezecek yollar buluruz ;)

saygılar...

hüseyin karakurt

Aktif Üye
Tepki
107
@Canturk Sabaner

Bende anadolu mezunlarındanım ilk sene gece hayatına falan takılmıştım. ozaman 222 nin adı doors du. baya gecelerm orada ve sonrasıda malum evde geçdi ama sonradan oda sıkıyor, yapacak başka birşey yok çünkü orada. Keşke o zamam bir bisiklet topluluğu olsaydı zamanın daha güzel geçerdi...

saygılar

Tepki
3
@Canturk Sabaner

selam ben de mezun olmadan önce anadosktaydım.ve bisikletle ilgili pek de bişi yapamıyorduk malesef. malum okul zamanı kara kış eskişehirde.
ama şimdi bisikletle ilgili faaliyet olarak , yaz akşamları sonbahardada havalar iice kötüleşene kadar esdit ile akşam 6:30 - 9:30 bisiklet turumuz oluyor kızılinler köyüne.ilgilenenleri bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Aksu

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@nihan tüfekçioğlu

Eğer gideceğiniz yol koşulları yol bisikletinede elverişli ise bende sizlerle olmak isterim. Şimdiden görüşmek üzere

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Bende katılmak isterim gezilerinize arkadaşlar kabul ederseniz

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
ben de artık eskişehir' de yaşamaya başlıyorum, anadolu üniversitesi' ni kazandım, herhangi bir etkinlik yoksa birşeyler oluşturmaya çalışabiliriz?

• Beğen
Tepkiler: Canturk Sabaner