Amortisörün pek söylenmeyen faydaları

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
@koshanerberk

@koshanerberk

indir.jpg

Sana bundan lazım üstat :D O kadar bozuk yolda elbette amortisör gerekir. İBB sayesinde Amortisörsüz bisiklete binebiliyoruz. :cool: Mesela istanbuldan Antalya'ya taşındım, taşınır taşınmaz yola geçiş yaptım. Antalya tepsi gibi şehir, ne eğim var ne birşey. Dümdüz yolda hız yapmak içinde hafif bir bisiklet şart. Daha ilk sürüşümde anlık olarak 59 km hıza ulaşmışım. 59 kilometre ile giderken dağ bisikleti yolda parçalarına ayrılır :D

Birde bizim mahallede biri Lamborghini ile geziyor. Adam 3 daha verip şunu alaydın 5 daha koyup bunu alaydın diyenlere örnek olmalı :D

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06
Scudo

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Yoluymuş, oymuş, buymuş... geçtim de Ankara belediyesi gerçekten bambaşka bir belediye. Cidden söylüyorum. Mizah, ironi falan yok.

Geçen belediyeyi aradık, dedik ''Efendim biz sokak köpeklerinin toplanmasını istiyoruz.''
''Bekleyin sizi hemen yetkiliye yönlendiriyorum'' denildi karşıdan. Bekledik bekledik. Sonra çıktı yetkili telefona. Adresi istedi verdik. Bize demesin mi '' Efendim öyle bir şey mümkün değil maalesef.''
''Kardeşim neden peki barınakta yer mi kalmadı?''
''Hayır efendim, bizim topladığımız köpekleri bırakma bölgemiz orası''

Gülsek mi, ağlasak mı bilemedik...

Tepki
39
İsim
Berk KOŞANER
Bisiklet
Ghost
@dodurgalı_06 hiç bu yönden düşünmemiştim bende düştüm beyin kanaması geçirme ihtimalim vardı ama olsun önemli değil sonuç olarak kask aldım belediye çalışıyor !

@bariss.t antalyaya sıklıkla gidiyorum o falezlerin ordaki bisiklet yolu olduğu için düz maşa düşünülebilir o konuda haklısınız ama antalyadaki bisikletimde amortisörlü :) ha keşke olmasaydı dediğim oluyomu evet oluyor onuda alma sebebim yine ankarada aldım burdan oraya gitti kendisi
o mahallenizde Lamborghini ile gezen arkadaş kendi seçimi ama o arabaya o parayı vereceğime ben olsam gider bir bmw 760 li çeker onunla sokaklarda dolaşırdım neden olsa daha konforlu ;)

@dodurgalı_06
yok artık