amoeba hussar 450 tl aksesuarlı 550 tl

Scudo

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
ilan guncel arkadaslar kargoalam yaparız kargo sıze aıt olmak sartı ıle
18' kadrolu bısıklet ıle takas da dusunulur veya kadro takası
takasta ızmır ıcı sadece
ciddi alıcı iseniz mesaj atın görüşelim .bisikleti görürsünüz almak isterseniz alırsınız

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
@gökhan saraç
yeni fotoğraflar
(link)
(link)
(link)
ilan güncel arkadaşlar aksesuarlar bisiklet satıldıktan sonra satılacaktır ilgilenenler için duyrulur ayrı satılmayacaktır
pazarlık payı yoktur arkadaşlar parayı hazırlayın o şekil konuşalım şu olsun bu olsun muhabbetine girmeyelim
aksesuarlar: park ayağı,suluk kafesi,arka stop lamba ,km saati,pompa,kask(m beden),eldiven(m beden),pedli tayt (m beden) yırtıgı söküğü yoktur kullanılmıştır ,alyan anahtar ,3 levye ,yağ az kullanılmıstır,bana maliyeti 200 tl 170 liraya verilecek.
bisikletin fiyatı 470 lira +aksesuarlar 170 lira=toplam 640 liraya verilecektir
Pazarlık Yoktur almaya gücünüz yeterse görüşelim .İndirim yoktur.
Saygılar.Şimdiden pazarlık yapmadığınız için teşekkür ederim

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
yeni fotoğraflar
(link)
(link)
(link)
ilan güncel arkadaşlar aksesuarlar bisiklet satıldıktan sonra satılacaktır ilgilenenler için duyrulur ayrı satılmayacaktır
pazarlık payı yoktur arkadaşlar parayı hazırlayın o şekil konuşalım şu olsun bu olsun muhabbetine girmeyelim
aksesuarlar: park ayağı,suluk kafesi,arka stop lamba ,km saati,pompa,kask(m beden),eldiven(m beden),pedli tayt (m beden) yırtıgı söküğü yoktur kullanılmıştır ,alyan anahtar ,3 levye ,yağ az kullanılmıstır,bana maliyeti 200 tl 170 liraya verilecek.
bisikletin fiyatı 470 lira +aksesuarlar 170 lira=toplam 640 liraya verilecektir
Pazarlık Yoktur almaya gücünüz yeterse görüşelim .İndirim yoktur.

Tepki
21
şuan kayserideyim ama bir ara izmir e gelme fikrim var o zaman eğer hala satılmamış olursa inceleyebilirim bisikleti. uzaktan sadece resimlere bakarak almak istemiyorum. yerinde görüp incelemek isterim. hayırlı satışlar umarım en kısa sürede satarsın :)

haldun989

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Haldun SAYI
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üstad PM hakkım henüz olmadığı için buradan yazıyorum. Bir önceki bisiklette 2inci eldi bu sefer sıfır alma niyetindeyim, ilgin için teşekkür.

celal erdoğan

Aktif Üye
Tepki
8
merhaba. yol bisikletiyle takas yaparmısınız yol bisikleti + üstüne belli bir miktar versem uygun olurmu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hocam iyi satıslar dilerm önce...:) ben bısey sorcam tek carem artık böle sormakta. bende ilan vercem buraya. ama resım ekleyemıyorum sızın gibi. nasıl yapacagım.yardımcı olursanız sevınırım... :s

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
@cenqizhan
resimlerini imageshack sıtesıne yukleyıp ordakı lınklerden birini eskiden ıkıncı lınkı dırek alıbılıyorduk sımdı uyelık ıstıyor
yorum yazdıgın yerin üstünde bulunan sarı kare seklındeki dag resmı olan butona basarak eklıyorsun iletini tamalayıp yolladıgında ıstedıgın sey olmus oluyo olmadı ılk lınkı dırek kopyalarsan isteyen tıklayıp resmıne ulasabılır .
inşallah bu bilgi yararlı olur .hayırlı satıslar .hayırlı gunler

bu arada celal erdogan arkadasım bisikletin fotosunu ve usutne ne kadar verebılecegını belırtırsen ozel veya burdan sevınırım

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
yeni fotoğraflar
(link)
(link)
(link)

hepsi beraber 600 tl den verilecektir yeni başlayanlar için kaçırılmaz firsat

Tepki
12
selam gökhan. bana da satışın ile ilgili mesaj atmıştın ancak sıfır düşündüğüm için teklifini reddetmiştim.
ben bisikletimi aldım, kısacası olumlu bir haberim yok senin için ancak ikinci el ürün satmak cidden meşakatli ve can sıkıcı bir iş, ben de bir süre kaykayla uğraştım ve özellikle yurtdışından getirdiğim ayakkabılarla sorun yaşadım -ABD kalıp farkı nedeniyle giyemedim, küçük geldi, sattım-.
bu konuda az biraz deneyimliyim ve sana şöyle bir tavsiyem var, izmir'de samimi olduğun bisikletçi varsa onunla konuş ve bisikletini dükkanında sergile. bisikletini en hızlı satabilmenin yolu bu olur. gerekirse belli bir miktar olarak da mali olarak anlaş bisikletçiyle.
ne kadar çaba sarfettiğin beklemekten ne kadar sıkıldığın çok belli vallahi ben üzülüyorum senin adına :) şaka bir yana üzülmek değil de ayakkabı mazimden mütevellit seni anlıyorum.
son çare olarak amacın satmaksa fiyatı kimsenin reddedemeyeceği kadar düşür derim. alırken verdiğin fiyatı düşününce sana koyacak ama diğer türlü de bekleyişin sonsuza dek sürebilir :D