Almanya'dan bisiklet getirme imkanınız olsaydı hangi bisikleti alırdınız?

Scudo

bislet

Daimi Üye
Tepki
229
(link)
1922 yılından beri hem motosiklet hem bisiklet üretimi var.Sitelerinde fiyattan bahsetmediklerine göre biraz tuzlu olabilir,emin değilim.

Tepki
17
Raleigh Unico de Luxe XXL € 599

(link)

Almanyada
(link)

Test sitesinde en başarılı city bike lardan seçilmiş

B

BF Okuru

Misafir
Almanyadan bisiklet getiren arkadaşlar bilgilerinizi burada bizimle paylaşabilirsiniz

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@Mustafa Ekren

Ben olsam bisiklet getirmezdim almanyadan:) zira konuya yazanların çoğu artık aramızda değiller:D
Şaka tabi:)

• Beğen
Tepkiler: ebayusuff

neco91

Üye
Tepki
8
Ben bu forumun çaylağı olabilirim :)
ama 6 ayda bi almanyaya gidiyorum buraya sonradan geldim(gurbetci)yim :D
ve kesinlikle eminim ki almanyada en çok satılan,en çok beğenilen ve en uygun fiyat-performans bisikleti kesinlikle CUBE..(tasarımı da ayrı bi avantaj)
bu markanın tüm modelleri kendini ıspatlamaya devam ediyor..
bu bilgileri onlarca bisiklet dükkanlarından aldım(bazıları o markayı satmasa bile)
(şehir Berlin)
teşekkür ve varsa puan gibi şeyleri sizlerden beklerm.. :D

Tepki
28
İsim
Ali Ö
Bisiklet
Bergamont
@HaliliOzturk abi aradan 11 sene geçmiş ama affınıza sığınarak yazıyorum forumda bergamont hakkında bilgi edinmek için anam ağladı. Nasıl abi iyi bir marka mı sence?

Pardon kayıt olduğunuz tarihten 11 sene geçmiş.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
28
İsim
Ali Ö
Bisiklet
Bergamont
@Serkan Mıstınoğlu
Usta inan bi fırsat gibi bişey geçti elime. Gerçi henüz emin değilim fırsat mı yoksa kazık atmaya mı çalışıyorlar. Bende daha önce hiç duymamıştım bu markayı hatta 1-2 saat araştırdım forumda googleda filan, bu konularda ki bi iki bergamont kelimesini görünce kaçırmayayım dedim :) hortlatmış olmam o sebepten mütevellit :)

B

BF Okuru

Misafir
Wallahi almazdım almam malı beni oldum olası cezbetmedi gitti.

Zfr

Daimi Üye
Tepki
422
Bisiklet
Dahon
@c33nk vsf'ciler adına bir vsf hayranı olarak siyah çelenk bırakıyorum

http://www.zaytung.com/fotos/yemeksepeti.jpg

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.375
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ayarsizsair
O bisiklet o fiyata alina bilir ama bakima ihtiyaci var gibi. Iyi bir bakimla cok iyi bir bisiklet olabilir.

Buraya bak, ilk topladigim seklini görürsün ve son fotograflardada tur bisikletine dönüsmüs seklini göre bilirsin. Belki sana biraz yarari dokunur diye düsündüm.
(link)

Bergamont 2. el fiyatlari hakkindada buradan bilgi alabilirsin.
(link)

• Beğen
Tepkiler: avkebele
Tepki
28
İsim
Ali Ö
Bisiklet
Bergamont
@Murat Cömez abi harikulade olmuş ellerine sağlık kesene bereket. Senin kadronun aynısı abi o bisiklet. Adam orjinal maşasını da saklamış gözü gibi onu da takarım dedi. Sende ki maşa da orjinal maşa değil mi abi?

S

Spook

Misafir
Sanırım bu durum zevke göre değişkenlik göstermekte fakat araştırmalarım sonucunda alman ekolü bisikletlerde (avusturya'da dahil) tur ve dağ serisi öne çıkmakta.
Bu yüzden istanbul'da bulamadığım KTM'nin istediğim türünü getirtirdim. Hatta muadili istediğim zevki verirse,istencim teoride kalmayacak gibi. Saygılar

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Önder Tarım

Erasmus'la Almanya'ya gitme hakkı kazandım. Tübingen şehri. Cube Kathmandu düşünüyroum. Burada liste fiyatı : 6450 lira. Orada kaça alabilirim bilmiyorum.

alwaysace

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Osman
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Canyon
@ebayusuff 1999 EUR almanya sitesindeki fiyatı. Verilen para aynı kalmakla birlikte aradaki tek fark iki ülke vatandaşının alım gücü ... dağlar kadar fark demek buda fakat fiyat denk.