Allah islah etsin

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
Dostlar. Yine çok sinirli bir günde içimi foruma dökeceğim. Şu arabalara takılan polis sirenleri, kornaları, mikrofonları yüzünden bugün kaza yapıyordum 2 kere. Bir defa kırmızıda geçip lastiğimi sıyırdılar üstelik. Ellerinde telefon, gevşek ağızlı, orta saçlı insanlar tarafından sıkça kullanıldığına rastladığım ve genel şartlarda Accent arabalarda gördüğüm bu illet için çözüm bulamıyorum. Fotoğraf desen, çekemiyorum, kamera henüz almadım. Almak zorunda da değilim sonuçta. Milletin hatasını çekmek için mi, gittiğim güzergahın keyfini boş zamanımda izleyerek tekrar sürdürmek için mi alacağım bu kamerayı ? Artık yeter. Tünelde her gün aynı muhabbet. Buradan satanlara, taktıranlara, o aklı verenlere sesleniyorum. Allah Hepinizi ıslah etsin. Beddua etmeyeceğim ama bir gün evladınız bisiklet kullanır yada her hangi bir araçla trafiğe çıkar, böyle birisi çarparsa, dizinizi döversiniz. Pislik herifler.

• Beğen
Tepkiler: E.E
Scudo

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Öncelikle çok geçmiş olsun. Gittiğiniz yol üzerinde mobese kamerasi varsa bunlara baktirabilirsiniz

buzgibi01

Üye
Tepki
58
İsim
Emre
Arkadaşım geçmiş olsun plakalarını bir şekilde alabilirsen ihbar et hemen, polis sireni takılı diye belki işe yarar yasak diye biliyorum

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
hocam al plakalarını ara polisi şu şu plaka da polis sireni telsizi var basa basa hatalı sollamalar yapa yapa gidiyor diye söyle bak nasıl çevirirler . Benim bildiğim yasak böyle şeyler ve cezasıda yüksek diye biliyorum

KRY

Üye
Tepki
25
İsim
Koray Veziroğlu
Bisiklet
Salcano
öncelikle çok geçmiş olsun. sivil araçlara kesinlikle yasak büyük cezaları var. genelde bahsetmiş olduğunuz araç emniyet müd. ait olabilir
bazı birimlerinde bu araçlardan sivil plakalı olarak bolca var.