Aldığınız ürünün %40'ı kadar anında hediye çeki (Kampanya Sona Erdi)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Erdoğanlar bisiklet geçen 30 Eylül de biten kampanyasını tekrar başlatmış.peşinde %15 + % 8 (havale indirimi )

Scudo

Berke Şahan

Aktif Üye
Tepki
195
İsim
Berke ŞAHAN
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mühendis

Fiyatları yukarı çekip indirim yapmışlar gibi. Değişen bir şey yok.

Kadro değiştireyim istiyorum, mümkünü yok. Kask çatlak yenisi el yakıyor. Ayakkabı, tayt, formanın anasını belledik ama mecbur kullanacağız daha. İçimi en çok yakan da salak bir çift çoraba 40-50 lira vermek. Çorap da giymeyelim anasını satayım.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar shimano listesindeki fiyatlar ne ise siteye onlar giriliyor. Bazı sitelerde euro kuru güncellenmemiş olabiliyor fakat buna rağmen en iyi fiyat garantisinden faydalanabiliyorsunuz. Diğer bir konu shimano markasının kutulu ve oem olmak üzere 2 üretimi oluyor bazen fiyatları bu da değiştirebiliyor.

Diğer bisiklet sitesine gelince araştırıp onu da bulduk Deltanın eski bursa bayisi ve kendisi 2 yıldır sitenin çalışmadığını söyledi ve kısa bir süre içinde kapatacağını bildirdi.

Fiyatlar mümkün mertebe sizden gelen bildirimler doğrultusunda güncelleniyor.

Tekrar söylüyorum en iyi fiyat garantisi her zaman geçerlidir yeterki işleyen ve gerçek olan bir site ile kıyaslayınız. 0549 340 40 30 nolu hattla irtibata geçerek en uygun şekilde ürünü alın.

Kimi site elindeki eski ürünü daha uyguna koyabiliyor ona rağmen Delta bisiklet en iyi fiyat garantisi konusunda iddealı.

Bazı arkadaşlar bu politikayı bilmeden ve hiç tanımadan ön yargılı yanaşıyor. İsteyen var ise buyursun uygun fiyata ürün alsın.

Kesinlikle ve kesinlikle hiç bir ürün fiyatı yükseltilmemiştir

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Teşekkürler Ulaş. Çok güzel hareket :eek:

• Beğen
Tepkiler: ulas

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@ulas En iyi fiyat garantisi hakkında sitenizde bir yazı bulamadım ama aynı ürün için yurtiçinde mesela x firması 100 TL diyor siz 150 TL diyorsunuz sizi ararsak 99 TL'den mi alıyoruz?

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ulas
mesela erdoğanlar bisiklet çalışan bir site heralde ben yeni setimi ruble hariç ordan topladım.ürünlerin hepsi kutulu kullanma klavuzluydu.
acera m3000 arka aktarıcı (kutulu) deltada olmadığı için alivio karşılaştırması
(link)
(link)
arada 105 lira fark var

altus aynakol
(link)
(link)
40 lira fark

cn hg40 zincir deltada bulunmadığı için karşılaştırma yapmıyorum.
burada olmanız ve soruları cevaplamanız güzel ama ürün çeşitliliği ve fiyat bakımından ben ve benim gibilere hitap etmiyor edemiyor.sonuçta bizler birşey alacağımız zaman internetin altına üstüne getiriyoruz getirince de böyle sonuçlar çıkıyor.ben en ucuzları aldım ama hepsi kutulu ambalajlıydı hatta şu an kullanıyorum

P_20180930_163815.jpg

• Beğen
Tepkiler: Serrchi ve ulas

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
@ulas kusura bakmazsaniz eger ve tamamen polemik yaratmadan , fikrimi paylasmak isterim. bugun sizin sitenizden de kontrol ederek ; CN7901 zincir aldim.
bisiklet.com sitesinden siparis verdim , siz de urun 326.-TL iken ben 225.-TL ye aldim . bu, o sitedeki son urun oldugu icin bu fiyat olabilir bu konuda iddia etmiyorum ancak , sizin en iyi fiyat garantisi konusundaki iddianizi dogru bulmuyorum sadece. arzu ederseniz size faturayi ozelden gonderebilirim. Ayrica , bu bedelli urune ilave farkli bir urunu de siparis verdim. yani , musteri , magazaya girdiginde , hem ihtiyaci olan urunu hem de ileride ihtiyaci olabilecegi urunu almis oldu.(su an ihtiyaci yokken). yani tam bir satis basarisi.

Kisaca ,sizin fiyat politikanizi irdelemek benim haddim degil , istediginiz fiyati yazabilirsiniz ancak , ben de alici olarak ve istedigim yerden alma sansim varken ve teknoloji ile her yere de ulasabiliyorken , sizin daha dogru fiyat politikasi uygulayabileceiginizi dusunuyorum. sonucta burada , aktif , uye kadar musteriniz var potansiyel olarak.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Değerli arkadaşlar cepten çok hızlı yazamıyorum ve çok müsait olamadığımdan size uzun uzun yazamıyorum. Sonuç olarak demek istediğim eğer x ürününü almak istiyorsanız ve bu ürün bizim sitede fazla ise destekten bize bildirin biz de gerekli düzenlemeyi yapalım. Bundan çekinmeyin. Burada yazmanız bir şeyi değiştirmez. Destek birimi size yardımcı olur. diğer bir konu shimano özellikle çok değişkenlik gösteriyor ve kur güncellemeyen sitelerde daha düşük olabiliyor. Bizde sirkülasyon daha hızlı olduğundan satılan ürünü yeni kurdan almış oluyoruz. Shimanoyu biz ithal etmiyoruz ve ithalatçısından euro tutarı ile alıyoruz.

Bu arada diğer site deyince özgür bisiklet sitesinden bahsetmiştim yanlış anlaşılmasın

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Afyon35

Yanlış anladınız günahlarını almadım :) site sahibiyle görüştüm kendisi arkadaşım zaten. Kapatmayı unutmuşlar faal değil oonu demek istemiştim.

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
@ulas sahsi fikrim genelleme yapmadan ; insanlar , guvendikleri ve kendilerine yakin hissettikleri her turlu fiyat ve servis avantaji sunan sitelerden/firmalardan/yerlerden alis veris yapmak isterler.
Ornegin sizin "sadik" musteriniz , sizin 10-20 TL fazla fiyat politikanizi gormez cunku sizin telefonda cok iyi bir bilgi servisiniz vardir yada teslimat sureniz mesela 12 saattir yada size ulasmak cok daha kolaydir. vs vs .

Onemli olan insanlari "sadik" musteri olarak yaratabilmektedir.

Kisaca demek istedigim ; sizin "sadik" musteriniz esasinda burasidir/bu sitedeki degerli arkadaslarimizdir ancak dogru fiyat politikasi ile bu buyuk bir potansiyel olur.

Kusura bakmayin sizin isinizi size ogretmeye calismiyorum , siz cok daha iyisini bilirsiniz muhakkak.

• Beğen
Tepkiler: pancama ve Afyon35
Tepki
90
İsim
Göktürk
Bisiklet
Canyon
Bütün yorumları okudum. Mağaza, ne kadar indirim, kampanya vs. yapsa da tabi kazanacak kazanmalı da. Kimse zararına satış yapmak istemez. Elemanın biri "kasa her zaman kazanır" diyor. Ne yapsın kardeş son satışını yapıp mağazayı mı kapatsın? Lütfen aklınıza geleni yazmayın. Alacağın ürünü başka sitelerde kıyaslarsın, hesap kitap yaparsın. Aklına uyarsa alırsın. Global dünya da yaşıyoruz. Dünyanın bir ucundan sipariş verebiliyoruz. Yani diyeceğim şu ki ticaret ahlakı vardır. Bu kadar yerin dibine sokmayın ayıptır günahtır. Herkes ekmeğinin peşinde.
Biraz empati lütfen!

Not: Hiçbir mağazanın elemanı falan değilim. Kendi halinde bisiklet süren bir mühendisim arkadaşlar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Göktürk Ünal eleman dediğin benim kardeş . Kimin elemanı ? Hayırdır ? Kasa her zaman kazanır 'ın ne demek olduğunu
anlayamamışsın sanırım .Biz kazanmasın mı dedik ? Kazanacak elbet . Aklıma geleni yazmamamı söylemişsin hayırdır ? Sen
neciliksin bu sitede ? Kimin ne yazıp yazmayacağına mı karışıyorsun ? Yada x firmanın ortağı felan mısın ? Gerçi yazmışsın
ortağı değilim diye ama ortağı bir tavırla atarlanıyorsun .Sana ne kardeşim sana ne kim nereden ne alacağını zaten iyi biliyor
meraklanma sen.İçini ferah tut.Biz burada insanlara bak burada bu fiyat alırken aklında bulunsun demek için yazıyoruz.Ben bu mağazadan
çok alış veriş yaptım.Uygun olduğu sürecede yaparım. '' Kasa her zaman kazanır '' !

cureshut

Üye
Tepki
1
Sitenizden bir iletisim formu doldurdum ve forma uygun fiyatli olan ürünün sitesi ile link olarak yolladim. Düzelirse alacagim ins. Hemde düzeliyormu bakacagiz ;)
Saygilar

• Beğen
Tepkiler: Triban

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu günlerde güzel kampanya, teşekkürler. Mesela ben yol bisikleti almayı düşünüyorum; yanıma bisiklet alacak bir kişi bulsam harika olur :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Değerli Arkadaşlar konuyu saptırmayalım lütfen. Ortada güzel bir kampanya var ve ihtiyacı olanlar bu kampanyayı değerlendirir. Teşekkürler.

Superevo

Daimi Üye
Tepki
339
İsim
Arif
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İndirim yapıyor yinede yaranamıyor, çok garip insanlar var önüne gelen herşeyi eleştiriyor sonrada bu indirim yapan insanları küstürüyorsunuz ve fiyatları çok pahalı diye birdaha eleştiriyorsunuz

Arena

Aktif Üye
Tepki
217
İsim
Ahmet
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar bu kampanya yalnızca internet alışverişinde mi geçerli, mağazadan alınca da aynı şekilde mi işliyor?

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Kampanya sartlarinda bilgi var. Gecerli magazalari yazmislar...

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@Göktürk Ünal

"Ne yapsın kardeş son satışını yapıp mağazayı mı kapatsın?" haahaah çok iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk Ünal

KKKT5

Üye
Tepki
30
Ikinci urunde % 40 indirimi kullan demek aliciya %29 indirim demek.Birde cebinden ikinci urun icin para cikmasi demek.

Iki urune ihtiyaci olanlar icin iyi.

Sonucta bindirilmeden indirim yapildiysa , fiyatlar uygun ise tesekkur etmek gerekir.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.