Alanya çalıntı toplama dambiez

Scudo

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
merhabalar, karakola gidicem şimdi, şöyle bi sunum hazırladım umarım yardımcı olur, ilgilenirler
calinti.jpg calinti2.jpg calinti4.jpg

• Beğen
Tepkiler: evrenozbilen

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
@ihsangencer

Bu sunumla sizin ne kadar kararlı olduğunuzu görüp, umarım olayın üstüne düşerler...

Geçmiş olsun. Güzel haberlerinizi bekliyorum.

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun. İNŞALLAH sağ sağlim bisikletinize kavuşursunuz.

• Beğen
Tepkiler: ihsangencer

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun, umarım bişeyler çıkar./

• Beğen

Levent S.

Aktif Üye
Tepki
215
Bisiklet
b'Twin
çok geçmiş olsun ne denebilir bilemiyorum. Bir insanın alın teri, el emeği ile sahip olduğu şeye el koyabilmek için ne kadar onursuz ne kadar şerefsiz olmak gerekiyor düşünemiyorum. Umarım bulunur bisikletiniz.

• Beğen

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
herkese günaydın,
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, ev 4. katta olduğu için yukarı çıkarmıyordum. güya sağlam kilitliyordum. apartman kapısı vs... önce güvenlik, aklım kalıyordu aşağıda :(

dün akşam karakolu gittim, bisiklet toplama olduğu için ispat konusunda sadece jant setinin belgesini gösterebildim, kadro no için, kadronun altından önceden çekilmiş fotoğrafı belge gösterdim, kaydı aldılar ifademi verdim. sunum çok işe yaradı. biz görüntülere ulaşırız dediler.

bu sabah kahveciyle konuştum yakın zamanda mahallede bisiklet hırsızlığı olduğunu, çalanın kısa boylu esmer olduğunu söyledi. yıkamacının arkasında zula bir alan var çöplerin atıldığı, çalınan bisikletin bu alanda zulalandığını polisin de bunu gördüğünü söyledi. yaşasın artık bir şüphelim var!!

polis; bisikleti gördüğüm anda 155'i ara dedi, eğer sürücüsü varsa mümkünse tut bırakma ya da peşinden git ve irtibatta kal dedi.

bu sabah künefecinin kamerasının uygun açıda olduğunu gördüm,
bu akşam ikinci el eşya satan küçük işyerleri var hepsi zaten aynı sokakta, bir ziyaret edecem

hala kaçak var görüntülerde, son durum budur, kırmızı kameralar görüntü almış

calinti.jpg

sergen27

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
Sergen Bağcı
Bisiklet
Focus
Merhabalar...
Öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm.
İnşallah kısa zamanda kavusursun.
Zaten bisikletlerin çalınması hep üşengeçlikten geliyor.
Ben bisikletimi hep sırtlar çıkarım eve ne olursa olsun.
Evim 8. Katta asansör yok.
Son pişmanlık fayda etmiyor...

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@Ebubekir
aslında ebubekir bey çok farklı, isabetli olabilecek bir noktaya parmak bastı. çok mantıklı. azıcık akıllı(larsa)ysa böyle bir yola kalkışabilir(ler). düşünmesi bile çok kötü.

• Beğen

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
buyuk geçmiş olsun en yakın zamanda insallah bulursunuz inanın cok üzüldüm.çalıntı olaylarını göruncede içim ayrı bi cız edio:(

• Beğen

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
@aeneskral

enes sanmıyorum, fotolardan konudan vs... evi bulamaz, fotolar bile işyerinde çekildi. zaten izleniyordu bisiklet (apartmanın girişinde 4 bisiklet daha var onlar aynen duruyor) sürekli kahvenin yanından geçerim. aklımda deli sorular...

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Çok geçmiş olsun İhsan Bey. En yakın zamanda bulursunuz umarım.

• Beğen

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
@ihsangencer Çok geçmiş olsun.Aynı kadrodan bende kullanmışdım.Kendi bisikletim çalınmış kadar üzlüldüm.Umarım yakın zamanda bulunur

• Beğen

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@ihsangencer

İhsan Bey konunuzu yeni görüyorum çok geçmiş olsun, var mı bir gelişme ?

Ayrıca her gördüğümde de söylüyorum yine söylemek istiyorum. Bisikletinizi göz mesafenizden ayırmayın, kilit hiçbir işe yaramıyor. Çıkartın 4.kata, 5.kata, ben dershaneye gidiyorum 8.kata kadar çıkartıyorum. Hep o bizi taşıyor, biraz da biz onu taşıyalım.

• Beğen

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
ihsan bey merhaba. öncelikle geçmiş olsun diyorum. aynı durum istanbulda. çokça yaygın. ve hiç bir şekilde çalınan bisikletler ortaya çıkmıyor neden! çünkü parçalıyorlar. ve siz toplanmış halini arıyor olduğunuz için. işleri kolaylaşıyor benim bisikletimi beşinci kattan almışlardı. beş yıl kadar önce karakola gittim memurun bana söylediği . şey edirne kapı topkapı arasına sabah erken kurulan bir pazar var.ben hırsız pazarı diyorum o.pazara sabah git bi kenarda dur kimseyle muhattap olma. bisikletini görürsen kesinlikle müdahele etme! 155 i. ara ekiparabası gelince faturayı göster .memur fatura kimdeyse bisikleti ona verir bisikletini al ve oradan uzaklaş. ve sakın artislik yapma kimseye dedi aynen dediklerini yaptım. benimki değil ama çalıntı olduğundan yüzde yüz emin olduğum bir kaç bisikleti. daha önceden alışveriş yaptıkları belli olan şahıslara bisikletleri. arka taraflardan çıkarıyorlardı ve inanın benim yanıma gelip beni yabancı gördükleri için ağzımı bile aradılar. bisikletmi bakıyorsun abi verelim sanada falan diye açık etmedim. müşteri gibi davrandım yinede huylandılar . yani referans işliyor orda bile kim müşteri kim bisikletini arıyor bal gibide biliyorlar. size tavsiyem bisikletinizi görürseniz 155 i arayın . memurlar gelmeden müdehale etmeyin şimdi sizin aradığınızı bildikleri için çıkartmazlar ve inanın forumuda takip ettiklerini düşünüyorum inşaalah kısa sürede bulunur bisikletiniz

• Beğen

ayhandeniz71

Aktif Üye
Tepki
560
İsim
Ayhan Deniz
Bisiklet
Whistle
Geçmiş olsun umarım kamera kayıtları işe yarar.

• Beğen