Al Pachino Ocean's 13'de

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
"Ocean's 11" ve "Ocean's 12" filmleri her şeyden çok oyuncu kadrosunda yer alan aktörlerle dikkat çekmişti. Seride şimdiye kadar rol alan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould gibi isimlerin arasına üçüncü film "Ocean's 13"de Al Pacino da katılıyor. Al Pacino, filmde, Las Vegas'ın tanınmış bir kumarhane otelinin sahibi Willie Banks rolünü üstleniyor. Ayrıca filme güzel aktris Ellen Barkin'in de katılacağı söyleniyor
Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures tarafından finanse edilen filmin dağıtımını Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur ve Yunanistan'da Village Roadshow, diğer tüm ülkelerde ise Warner Bros. gerçekleştirecek.
"Ocean's Twelve" kadrosundan Catherine Zeta-Jones'un yer almayacağı filmin çekimlerine Temmuz ayında Las Vegas ve Los Angeles'ta başlanacak.

Kaynak: (link)

Scudo

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
filmin cekimleri basladi bu arada soylemesi ayip vegastaydim.George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon i bir arada gordum. sanirim cekim yapiliyodu :))

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
kimse bi sey anlamadi dediklerimden degilmni. soylemek istedigim ocean's 12 zamani vegastaydim. o sirada cekimleri gormustum.:)) bunu anlatmak istedim...

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
bu kadar güclü bir kadro varken, filmin kötü olması düşünülemez ..

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
orijinalini seyreden varmi ocean's 11 in . o da zamanina gore dehset bio film

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
iki filmde güzeldi.. ama ilk olandan ayrı bir keyif almıştım. umarım üçüncüde güzel olur.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
daha hiçbir bölümü izleme imkanım olmadı ama arkadaşlar öyle bir anlattılar ki filmi izlemedim sanki yaşadım:D ama bu son bölümünüde izlemem sanırım..ama son bölümün dvd'si çıksın komple set olarak alacam seriyi