Akubit - Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu

Scudo
Tepki
36
Kurulmasi cok gec oldu ama inaniyorum ki bu seneden sonra cok hizli bir sekilde büyüyecek.
Bu arada bende üyesiyim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yeisaver öncelikle hayırlı olsun.

Sizlerden gelen böyle güzel haberler, açtığımız bu bölümle ne kadar doğru bir adım attığımızı da bizlere gösteriyor.

100lerce bisikletçiye, onlarca sponsora ulaştığınız günleri de görmek üzere, başarılar dilerim...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
selam bende akdeniz üniversitesi teknik bilimler m.y.okulu elektrik bölümü öğrencisiyim ne zamandır bu akdenizden konuyu bekliyordum sonunda koyan oldu bu topluluğun toplantıları oluyomuş bunun günü ve saatini öğrenebilirmiyiz birde dışarıdan bisikletçi arkadaşlarda eşlik edebilirmi bu toplantılara hatta birde yine her ayın ilk pazar günü bisiklet sevenler derneği toplanıyor yine akdeniz üniversite bünyesi içinde yine buradaki arkadaşlardanda katılanlar olabilir neyse kendinize iyi bakın bu topluluk hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim elimden geldiği kadar eşlik etmek isterim

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
öncelikle tebrik ederim. turlarınızda bende faaliyet göstermek isterim. akdeniz üniversitesinden bir çok bisikletçi olduğunu biliyorum ve çoğunu tanıyorum. daha nice organizasyonlara diyerek saygılarımı sunarım. :)

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
herkese merhaba,
üniversitemizin bisiklet topluluğunu takip eden kişilerin olduğunu görmek çok güzel, teşekkür ederim.

toplantılarımız her salı 17:30'da merkez kampüs olbia çarşısı içindeki Olbia Sinema Salonu B'de yapılmakta.

topluluğumuz kuruluş aşamasında ve üniversite bünyesinde yeterli donanım bulunmadığı için haftasonu gezi faaliyetleri kendi aramızda (telefon ve e-posta iletişimi ile sağlanmakta) bisikleti olan üniversite öğrencileri ile yapılmaktadır.
toplantılarda ise eğitim ve paylaşım yapma gayretindeyiz.

topluluk gezileri, üniversite içinde yazışmalar ve izinler neticesinde yapıldığı için dışardan gezilere katılım konusunda bir kesinlik yok. fakat toplantılara katılımınız sorun olmayacaktır. ikinci döneme kadar planlı ve düzenli bir gezi yok malesef ve tabi topluluğumuza üye arkadaşlar Antalya'daki bisikletçi arkadaşlardan oluştuğu için herhafta devam eden perşembe akşamı gezileri ve haftasonu turlarını birlikte yapabiliriz...

ilginiz için teşekkürler.

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Arkadaşlar sizleri tebrik ederim. Nice güzel etkinliklere imza atmanız dileğiyle. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda hem bireysel olarak hem de EBİT olarak yardımınıza hazırız.

Sevgilerle.

• Beğen
Tepkiler: extremunction
Tepki
28
slm arkadaslar bende t.b.m.y.o dayım harita bolumunde okuorum yaklasık 1 ay kadar once bısıkletımı caldırdım yenı bısıkletımı aldıgım gıbı bende aranızda olmak ıstıyorum...

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@osman_koksal

geçmiş olsun işallah daha iyisi nasip olur

drmnmlk

Üye
Tepki
0
iyi ya herkes buradaysa problem yok:)) ama diyorum ki şu salı günleri yapılan toplantının dışında da devamlı olarak toplansak emre biraz daha iletişimimiz artsa çok daha verimli olacağına inanıyorum.. Ayrıca arkadaşlar toplantılara katılabilmeniz için bisiklet sahibi olmanıza gerek yok.. Toplantılara gelmenize engel değil..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Grubunuz hayırlı olsun.

Akdeniz üniversitesinde bisiklet grubunun açılması çok iyi oldu.

Dışardan katılıma izin varsa bende etkinliklerde bulunmak

isterim.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Dışarıdan katılama izin varsa toplantılara gelmek bende isterim :)

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
arkadaşlar yarın akdeniz kampüsü olbia çarşısı can simidi cafe de toplanıyoruz

MaDDoX

Üye
Tepki
32
hayırlı olsun bakalım, Korkuteli M.Y.O. da okuduğum için toplantılara katılmam biraz zor ama etkinlik olursa mutlaka katılmaya çalışacağım...

çaylakk

Üye
Tepki
0
Herkese Merhaba,

Siteye yeni üye oldum, bisikletim yok şu anda ama almayı düşünüyorum.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@çaylakk

tabiki yardımcı oluruz bisiklet seçimi başlı başına bir hikaye zaten
forumda dolaşarak istemedigin kadar bilgiye anında hızlı ulaşacaksın ben de bisiklet secerken forumdan yararlandım ama pazar güleri üniversitede yapılan buluşmalara katılırsan arkadaşlar yardımcı olucaktır kib esen kal

Tepki
28
bısıklet kulubuyle alakalı bı gelısme var mı acaba:S en azından kulupte olan arkadslar bı ses verbılırlerse hem tanısmıs oluruz hemde hafta sonlarını degerlendırebılırız:)

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
ya bu akübitteki arkadaşlar burada bi kendisini göstersede bizde tanışmış olsak nasıl olur yani kimler var kimler yok bilemiyoruz gösterin kendinizi biraz ya bi yoklama alalım