Aktif Pedal'da Specialized fiyat farkı neden yüksek?

Scudo

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mtbrnhc Servis ağı konusunda sadece 2 Trek yerine gittim, özellikle velespit iyiydi diğeri de Ortaköy Trek'ti.Ben normalde Trek markasından pek hazzetmiyorum.Telefonda Iphone kullanmak gibi geliyor yani verilen para çok isime gidiyor.Apple ürünlerinden farklı olarak ancak, Trek deneyince fiyatı unutturabileceğini düşündüm.Özellikle de yurtdışından alınıyor.Emonda Alr zaten alatin sitesinde görünmüyor yok sanırım burada.Emonda S5 kadrosundan daha hafif olduğunu söylüyorlar Alr'nin bikeforums'ta.Hatta ve hatta (emin değilim) Caad12 kadrosundan bile hafif olduğunu söylüyorlar.Zaten alü'nün üstü karbon'un altından iyidir diye düşündüğüm için özellikle tercih edeceğim.Bulabilirseniz size de öneririm.Zaten Specialized Allez Dsw(Daha ağır ancak), Cannondale Caad12, Trek Emonda Alr kadrosu dışında üst seviye denecek ne kadar alü kadro var sonuçta?

• Beğen
Tepkiler: Groims

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yıldıray55 Bükreş, Romanya'da denk geldim. Türkiye'de de vardır. Bir üst mesajda belirtilen yerlerde.

@Tolga Çelebi Canyon Aeroad SLX 8 Di2 kullanan bir arkadaş var sanırım forumlarda.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@I am the Uptown C. Aslında en başta caad12 niyetiyle yola çıktım. Sizin gibi düşünüyordum, üstelik birde karbonun kırılması gibi durumlarda daha masraflı olacağını düşündüğüm için alüminyum daha cazip geliyordu. Ancak kız arkadaşımın ne olacak korkma bişey olacak diye gönlündekinden vazgeçme sözleri üzerine gazına gelip hem biraz daha bütçe artırdım hem de karbona kaydım. Yoksa 105 setli Caad12 şu an delta bisiklette 6000 tl. Bilemiyorum bu aralar kafa çok karıştı. Bugün tam seçenekleri ikiye indirdim (Giant Tcr Advanced 2 vs Tarmac Sport) şimdi tekrar Trek, alüminyum vs gibi kafam karışmaya başladı. Houfffff bisiklet almak çok zor :acpsnr:

• Beğen
Tepkiler: The UGUR ve Groims

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mtbrnhc (link) Trek Türkiye Fiyatları

Konu kayıyor iyice, siz bir konu açın orada alacaklarınız üzerine forumca muhabbet ederiz. :)

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@Kerem Groims haklısınız ben bi uyuyup uyanayım aklımı toplayayım sonra sarayım size :D

Fuubar

Üye
Tepki
88
İsim
Semih Çakmak
@mtbrnhc
canyon'un sitesine de bakabilirsin. marka ve bisikletleri hakkında kullanan arkadaşlar daha iyi yorum yapabilirler ama birkaç gündür inceliyorum yaklaşık 6000-6350 tl'ye 105 sistemli ultimate veya ultegralı endurace modellerini bulabilirsin.

SagFan

Daimi Üye
Tepki
189
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Okan Serinder şuan o fiyata bulabilmek için nelerimizi vermezdik :snzdglsn:

@Okan Serinder