Aksiyon Kamerası - Action Cam

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
Selamlar,

Forumda çok kez konu açılmış olmasına rağmen neden yeni bir konu açtığımı soracak olursanız, hortlatmak istemedim. Çok eski modeller var. Şu an güncel olan marka ve modellerden en iyisi hangisidir ?
F/P ürünü arıyorum, Ortalama 400 TL . Max 500 :)

Saygılar

Scudo

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Bende SJ1000 önerecektim fakat sj5000 ni görünce bişi diyemedim. Bütçesine de uygun. Bence güzel bir tercih olur.

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Çağrı Fatih Yamalı Kullanan kısıler muhakkak vardır. Onun ıcın bıraz arastırma yapmanız gerekıyor.Bu urunun en buyuk avantajı boyutu dıyebılırız .
Bisiklete taktıgınızda aldıgı kayıt su sekılde : ( Videoları HD olarak ızleyın )

Eger SJCam almayı ya da beklemeyı dusunmuyorsanız alınabılır bır aksıyon camerası dıyebılırız :)

Ama ben olsam SJ4000 ya da muadıllerını alırım :)

ahmet21

Üye
Tepki
12
İsim
ahmet can ogan
Bisiklet
Trek
gopro hero modeli var ama şarjı az gidiyormuş sormuştum 1 saat sürekli çekimde 495 tl

sefasahin

Aktif Üye
Tepki
88
İsterseniz sony action cam modellerine bakabilirsiniz.500 tlye olan bir modeli vardı.En azından aparat çeşidi go pro kadar olmasada fazla.Ben mini modelini kullanıyorum.Tek kötü yanı boyutundan dolayı düşük değerde batarya ve sonuç olarak az batarya ömrü.Ama tasarım,steadyshot,ekstra su geçirmez kap gibi özellikler bisiklet,motor gibi araçlarda bir avantaj.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
polaroid in görüntü kalitesi iyi ancak karşılaştırma videolarında sarsıntı oranı daha fazla diğerlerine gördüğüm kadarıyla ki action cam de en önemli şey
sjcam f/p için bence en iyisi kalan paraylada batarya hafıza kartı vs. vs. alırsınız.

tamayaytam

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Salcano
Şu an için sj4000 en uygun fiyatlı seçenek. Bende mobius, arkadaşımda da sj4000 var. Bence şu an için f/p ürünü sj4000 dir. Sj5000 bir takım yazılım sorunları ile geldi ve sj4000 e göre anlamlı bir üstünlüğü yok. Youtube da techmoan nickli kullanıcının incelemesi mevcut bir bakın.

Tepki
47
Bisiklet
Focus
Ben sj4000 kullanıyorum ve fiyat/performans oranı çok iyi. Ben aliexpress'ten aldım ve hiçbir sorun yaşamadım; 2 hafta içerisinde de ulaştı. Hatta benden sonra birçok arkadaşım da aldı ve hiçbiri sorun yaşamadı. Şimdi hatırladım da biri gopro'sunu sattı sj4000 aldı aradaki farkla da güzel bir tatil yaptı :)

O zamanlar 210 tl gibi bir rakamdan almıştık şu an da farklı değil herhalde fiyatı.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
sj4000 wifi modelini kullanıyorum, youtube da gopro karşılaştırmaları mevcut. Gözatın derim; fazladan para harcamaya gerek yok. Ben de tavsiye ederim. :harika:

Tepki
47
Bisiklet
Focus
üzerinden oldukça zaman geçti ama aşağıdaki linkte sj4000 için yapılan bir inceleme görebilirsiniz.

(link)

Tepki
54
Bisiklet
Salcano
(link)

(link)

Şu ikisi arasında m10 cube tercihi yapasım var ancak pek kullanan yok sanırım? SJ4000 wifi den bi de vergi ödemeyeyim diye vazgeçtim. Bunlarda yırtıyorum değil mi vergiden?

Ayrıca kargoda Netherlands Post ve Singapore Post var hangisini tercih etsem daha iyi olur?

Tepki
16
İsim
Volkan
Bisiklet
Salcano
Merhabalar , kesinlikle sj4000 wifi tavsiye ederim . Bisiklette motosiklette kullanabildiğin gibi araç içi kayıt kamerası olarak da kullanabilirsin, kutu içerinde bu aksesuarların tamımı mevcut.go pro olayına girdiğin zaman , sadece aksesuarları 400-500 tl tutuyor, benim sana şahsi tavsiyem aliexpress üzerinden al , fakat feedback i yüksek olan satıcıları tercih et , almış olduğun ürün 100$ dan fazla olmasın , şayet olursa gümrükte kalma ihtimali oldukça yüksek.bütün ihtimalleri göze aldığını varsayarak işi garantiye almak için satıcıdan ricada bulun üzerine büyük harflerle ''GİFT'' yazmasını sağla , bu türkiyeye girişte işini biraz olsun kolaylaştıracaktır.Tekerin düz bassın ;)

@Mert N. Kokten Çoğunda kargo ücreti ödemiyorsun, singapore tercihin olsun , fakat gelme süreleri biraz uzun.ama emin ol geldiğinde beklediğine değecek

Volkan Aykul

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Carraro
Bu arada SJ4000'i kendi resmi sitesinden de sipariş verebiliyorsunuz. Türkiye'ye gönderim yapıyorlar.

Tepki
54
Bisiklet
Salcano
@Volkan Tozun

Güvenilir olduğunu düşündüğüm satıcıların tr den aldıkları yorumlara bakınca, yakın tarihlerde herkesin siparişinden vergi alınmış. Ondan dolayı vazgeçmiştim. Ayrıca linkini paylaştığım M10 Cube Mini nin kendi resmi sayfasında sj4000 ile M10 kıyaslama videosu koymuşlar. M10 daha iyi gece çekimi yapıyor görünüyor. Ancak wifi için sj4000 e yönelirsem dediğiniz gibi satıcıdan ricada bulunmak en iyisi. Teşekkürler.

@Volkan Aykul

Evet ücretsiz kargo imkanı da sundukları için ben de piyasadaki çakma ürünlerle karşılaşma ihtimalinden dolayı ordan almayı planlamıştım. Tabi sj4000 wifi ye kayarsa aklım, faturada düşük fiyat gösterebilmek adına resmi site harici alışverişe yönelebilirim.