Aksaray

Scudo
Tepki
13
@fatih gül

merhabalar fatih kardeşim amatör olarak her sene 1 veya 2 yarıs düzenlenir birisini beledıye organize eder birini bir bisiklet firması.aksarayda mı ıkamet ediyorsun

• Beğen
Tepkiler: fatih gul
Tepki
13
@hasan urcan

hasan kardesım aksarayda mı ıkamet edıyorsun bende cok sıkıldım yalnız turlardan

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
hayır ben daha önce aksarayda ikamt ediyordum.söylediğin yarısların birine katılmıştm. bu sene de yıllık izn de aksaray dayım ama bisiklet yarıslarınn tarihini bilmiyorm yardımcı olrmsnz

yusufbulut

Üye
Tepki
68
merhabalar bende msj yazmıştım sanırımsilinmiş bende aksaray da ikamet ediyorum 2 haftaya birde olğan turlarımız var örn:havaalanı turu sultanhanı baraj vs. fotolarımız aksaraybiketour.blogspot.com da tur yapmak isteyen arkadaşlara katılabiliriz msn safir_yusuf@hotmail.com görüşmek dileğiyle...

yusufbulut

Üye
Tepki
68
belediyenin düzenlediği çok amatör ama güzelyurttakinin iy olduğunu duydum bu sene büyük ihtimal fotolarını paylaşırım sizinle...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link) bak kardeşim burda var 5 temmuz güzel yurtta var... inşallah bende aksaray da olacagım o tarih de görüşmek üzere

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
belediyenn düzenlediği yada bisiklet firmasının düzenlediği yarısların tarihi belli mi????????????????????????????????????

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
ya bu bisiklet firması vebelediyenin düzenlediği yarışların tarihi belli olmadımı ? :(