Aile ve arkadaşlardan bisiklete binme baskısı

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Ali Uzel

12 Yıllık yuzucuyum. Yuzme vucut kaslarının hepsını çalıştırır.Hem yüzerken kol ve bacak kaslarınızı aynı anda çalıştırdığınızdan 1,5 kat daha fazla kalori yakarsınız. Vücudunuzun tüm kasları suda çalışırken, eklemleriniz kuvvetlenir, kalbiniz hızlanır ve metabolizmanız ateşlenir.Hatta Mıcheal phelpsın dıyetını paylaşayım . 12.000 kalorı

Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@ebubekir sözbir

Yüzücü yüzmesinden bahsetmiyorum. Arkadaş tatile gitmiş ve iki ay yüzmüş. Denizde ne kadar yüzülebilir sence? Yüzücü olarak bunu bile ayırt edemiyorsun.

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Ali Uzel

ben havuzda yuzmedım yalnız karadenizde dalgaların arasında gunde 10 saate yakın plajda kaldım 1 2 saat hiç denizden çıkmadığım oldu. 2 ayda hiç bir sağlık sorunum olmadığı halde verdim bu kadar kilo, normale göre çok daha fazla protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeme rağmen, bisiklete zati 2 senedir sürekli biniyorum kilom hiç değişmemişti bu kadar...

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@İsa İhsan Akdoğan

Karadenizde güneşli günlerin sayısı kaç ben de Karadenizliyim yazları nasıl geçer bilirim. Bir gün güneş vardır ertesi gün yağmur yağar. 3 gün üst üste güneşli kaç tane gün vardır?

Ayrıca Karadeniz'de denize girip 2 saat kalmışsan bravo derim. O sıcak suda 2 saat kalmak gerçekten zor.

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Ali Uzel

iki günde marsık gibi yandım güneşli gün derken, doğuda askerliğimi yaptım gece soğuk ayazda gördüm kışın eksi 35 derecede yalnız öğle sıcağında 2 günde kapkara olmuştum

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Konu sekere gelir simdi yazacaktim tam, ben yazmadan gelmis :D :D

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Gökhan Toros

Bende geyik ne zaman başlayacak diyodum ki.... :)))

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Dostum sen ne yaparsan yap insanlar seni hep eleştirecek ve olumsuz yorumlar yapacak senin hakkında. Seni kıskandıklarından emin ol. Bir şey deme geç git umursama kilonla boyun gayet orantılı. Bizim burada 1.92 boyunda arkadaş var 60 kilo onu görmesinler o zaman :D

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@nazmi bilmez

yalnız şöyle bir durum var ben 1.84 82 kilo iken de çok zayıfsın bisiklete biniyorsun ondan az kilo al diyorlardı bisiklete binme diyorlardı bisiklete binmeyen tanıdıklarım şimdi 74 kiloyum bu sefer artık iyice arttırdılar baskılarını her gördüklerinde bisiklet yanımda ise sen ne kadar zayıflamışsın yaww diyorlar

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@İsa İhsan Akdoğan

Ben senin yerinde olsam o kişilerle gerçekten arkadaşlığımı bir daha düşünürüm. Bana da burada çok kilo aldın az ye ve daha da ileriye giden salak saçma şeyler söylüyorlar. Boyum 1.77 civarı kilom 72 olduğunda kimse yakıştığını söylemez ama kilo 80 üzerine çıkınca oo yiyip yiyip oturmuşsun ancak götünü büyütmüşsün diyorlar. Hiçbirini aldırmıyorum.