Aile baskısı, yardım eder misiniz?

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
Ben anlamıyorum bu zihniyeti. Araçlarla her yıl bir sürü ölümlü kaza oluyor hatta bunlar bazen yakınımız bile olabiliyor. Ama onlar araçlara binmekten vazgeçiyorlar mı ? Hayır.
Sorunuza gelince ısrarcı olun, diretin vazgeçmeyin. En sonunda cayacaklardır.

Scudo

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Kron
Sende kendimi gördüm. Lakin babam bisiklete karşı değildi.Kaskı eldiveni göster. Ben boyleyim baba de.Olmadı damardan gir.Siz benim mutluluğumu istemiyor musunuz tarzı.Kaçak çık.Kabullendir ama pes etme.Nereye gittiğini söyleme. Yavaş yavaş alistir.Katlarına kulak asma.Zaman kardeşim zaman..Onlarda her şeyi anlayacak.Kaza konusunda öğretmenlerimle bile tartıştım.E5'te görmüş,azar yedim.Babama kadar gitti bu konu.Sonuç olarak herkese kabullendirdim.Sert çık kardesim pes etme

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
763
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@mehmet aşkın

film hala da devam ediyor iki seneye kadar dünya turu planım var yalnız başıma. eşime kabul ettirebilirsem gidicem. ettiremesem de yine gidicem.

• Beğen
Tepkiler: Emre Örsel

kaspas

Üye
Tepki
6
İsim
Berkay
Bisiklet
Diğer
Dün söyledim babama once keşke benim bisikleti alsaydin filan dedi sonra olmaz dedi kamyonlar filan var o aldigin kask seni kurtarmaz sonra konustum baya olur dedi ben arabaya takma aparatini alirim pikniklerde beraber süreriz benim bisikletide götürürüm dedi bu aşamadan sonra hem guveni yitirmemek hemde gelişmek için nelerde surebilirim

kaspas

Üye
Tepki
6
İsim
Berkay
Bisiklet
Diğer
Bu arada bodrumda ufak eski bi bisiklet duruyor çocuk bisikleti bmx'e çevirebilirmiyim kendisini ?