Ahşap çalışmalarım

Scudo

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Helal olsun. Tebrik ederim. Amcam maket gemi yapardı , taka yapardı satardı. Hey gidi öldü gitti. Bendede bi maket ev yapma merakı var. Bakalım hayırlısı

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Tebrik ediyorum ince işçilikler çıkarmışsınız. Ahşap dinlenme koltuğunu yaparken marangozdan yardım aldınız mı ?

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
biraz ön ayak olssan da bizde böyle muhteşem şeyler yapsak ?

makara bir yana gerçekten çok güzel olmuşlar. malzemelerin temini konusunda yardımcı olsanız. gerçekten çok güzel şeyler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MustafaOnderATiK Allah gani gani rahmet eylesin Mustafa Bey.. Ahşap ev veya sizin oraların Serender'leri gerçekten keyifli çalışmalar olur. Konularınızı ve başarılarınızı okudum. Eminim bu işin de üstesinden gelirsiniz. Yeter ki isteyin..

Ali Burak T.

Aktif Üye
Tepki
204
Bisiklet
Diğer
ellerinize emeğinize sağlık özellikle balıklarda ciddi emeğiniz var belli oluyor benim babamda eskiden marangozdu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Burak T. Güzel iltifatlar... Teşekkür ederim.. Marangozluk haddim değil aslında. Sadece amatörce uğraşlar benimkisi. Diğer bir deyiş ile meşguliyet ile tedavi :)

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Çok güzel olmuş hepsi gerçekten elinize sağlık :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@İhsnn_zyvl

@efdal erdağı

İlgi ve beğenileriniz için teşekkür ederim..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MURAK Elinize sağlık, hepsi harika görünüyor. Ortaokulda elişi dersinde yaptığımı ve çok keyif aldığımı hatırlıyorum. Bisiklet konulu bir çalışma da bekliyoruz diyelim :)

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
948
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
ahşaptan bisiklet bekliyoruz;gerçek ve minyatürü..üretmek yaşama sevinci sağlar,hiç birşey bunu karşılayamaz..selamlar,saygılar.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Elinize sağlık, insanın hangi yaşta olursa olsun boş vakitlerini geçirmek için yapabileceği en güzel uğraş üretmek. Ortaya çıkan her ne ise insana ayrı bir haz veriyor. Benim çocukluğum 70 li yılların sonu 80 lerin ortalarına denk gelir, o yıllar da oyuncaklar bu günkü gibi kolay ulaşılabilir değildi. Kendi oyuncaklarımızı kendimiz üretirdik. Yazın ahşaptan çelik rulmanlı patenler, kışın kaymak için yine ahşaptan kızaklar. Hiç durmazdık, bahçeye kulübe yapar içini yine ahşaptan yaptığımız aletlerle oyuncaklarla doldururduk. Değişik bir çocukluğumuz var dı o dönemde.

Önümüzde ki 5 yıl içerisin de Müstakil bir eve geçme planlarımız var, zeminde küçük bir odasını atölyeye dönüştüreceğim. Benim ilk etapta ki amacım daha çok ahşap ağırlıklı ev ve bahçe dekorasyonu üzerine olacak. Kendi el emeğimiz ile ürettiklerinizin sürekli gözümüzün önünde olması bambaşka bir duygu.