Ahmet Örken'in yeni takımı Israel Cycling Academy!

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Gururumuz

• Beğen
Tepkiler: hucumkedi
Scudo

izzetince

Üye
Tepki
333
İsim
İzzet İnce
Bisiklet
Eddy Merckx
Her iki ülkenin de vatandaşı olarak gurur duydum. Instagram 'daki bazı yorumları gördüm. Ama herkes gayet güzel cevaplar vermiş kendini bilmezlere. Eminim burada da bir sürü spor ve sporculukla bağdaşmayan yorum olmuştur. Görmediğim için mutluyum.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Başarılar diliyorum kendisine.. Bisiklet sporunda Türkiye'nin iftiarı... !

• Beğen
Tepkiler: hucumkedi

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Bir büyük turda türk bisikletçisi... Belki 2018'de olmaz, ama ahmet bir büyük turu çok yakında koşacaktır.

• Beğen
Tepkiler: amoush00

Enki

Üye
Tepki
844
İsim
Cüneyt
Bisiklet
Brompton
Kardeşimizi tebrik edeceğimiz yerde neden bu öfke ve nefret?, bırakın hayallerinin peşinden koşsun. Destek olacağımız yerde her zaman köstek olmaya çalışıyoruz. Görünen o ki insanların birşey başarmasını çok fazla kıskanır olmuşuz. Ne var yani İsrail, Ermenistan ya da Yunanistan takımına katıldıysa. Sanki her spor dalında üst düzey takımlarımız var da gidilmiyor. Ahmet'in İspanya'ya giden Arda dan ne farkı var? Ona seviniyorsan buna da sevineceksin. Bu zihniyet bana bu yaşta (28) bisiklet sürmeye utanmıyor musun? diye soran ile aynı. Öncelik zihniyeti değiştirmek ama görünen o ki bu imkansız. Her zaman misafirperver yönümüz ile övünürüz, ancak diğer ülkelerden aşağı kalmadan ırkçılık yaparız. Yüzüne belli etmeden, sonra haberlerde görünce o ülke ırkçı bu ülke ırkçı deriz ama bizimde onlardan geri kalır bir halimiz yok. Uzun lafın kısası umarım Ahmet kardeşim başarılı olur da bu kadar insan söylemiş olduğu sözlerden dolayı özür diler.

inziva

Aktif Üye
Tepki
175
İsim
ökkeş
Bisiklet
Trek
Ne kadar sevinsek bisikletçilik olarak çok güzel olsada insanın ici biraz burkuluyor be :(

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@el_Aksa_1903
Zaten gidebilen varsa daha daha iyi takımlara gitsin. Ama yok malesef. Bence şimdi daha fazla desteklememiz lazım. Helal olsun profesyonelleri hep hayali değil midir pro team de olmak. Ahmet başardıkça biz gurur duyacağız. İnşallah Ahmet kendini daha çok geliştirecektir orada biz de onunla gelişeceğiz.

• Beğen
Tepkiler: Kabresığmaz

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar bu takım bu sene büyük bütçeyle kuruldu,İsrail takımı olduğu için bir çok yerden davet alacaklar ve yarışacaklar. Şimdiden World Tour takımlarından bir çok adam aldılar. Ahmet oraya gitti diye siyonist olacak diye bir şey yok, adam yarışacak ve parasına bakacak. Kim bilir belki de daha iyi bir takımdan teklif alacak bir iki sene sonra.

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Onurla git, gururla dön Ahmet. Gerçek spor severler senin arkanda...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ahmet takip ettiğim kadarıyla efendi çalışkan biri. 2018 Giro'da kendisi domestik olarak görebiliriz. Bir de ilk günki TT yi alıp pembe mayoyu giyermiş... Hayali bile güzel.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Umarım ülkemizi böyle yurtdışında temsil edecek bisikletçi sayısı artar.

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
tebrik ediyorum böyle başarılı sporculara sahip çıkmak lazım

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Markası bile belli olmayan kask'lardan, gözlük'lerden ve Salcano Xrs001'den, Catlike'ye, Oakley'e ve Cannondale'ye.Layık olduğu yere gitmiş, layık olduğu ekipman'a sahip olacak.Gurur duymak gerek, Türk olarak adını iyi manada duyuran insan nadir.İmkan verilse parlayacak bir sürü daha bisikletçi var bence, ne yazık ki kaynayıp gidiyorlar.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
Arkadaşlar onu bunu bilmem,sadece maddi yönden bakıyorum,turnayı gözünden vurdu takım fena zengin süper destek var sky gibi bütçesi var,helal olsun tebrik ederim,takım cidden sağlam orda dahada gelişir diye umuyorum.tebrik ederim

Arkadaşlar birde böyle sporcularimiza sahip çıkmak lazım diyor insanlar hep,yahu memlekkete bisiklet sporu içler açısı durumda,iki tane adam akkili takım var biri lassa biri torku zaten umarım yetişip ülke içinde iyi bir yerlere gelmiş sporcu kardeşlerimiz yurt dışına,bu işi daha iyi yapabilmek için gider,burada heba olup gitmesinler.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

oztmert

Üye
Tepki
75
İsim
Mert
Bisiklet
Giant
Gurur duydum. Manasiz ulke eleştirileri yapanlar spor ile politikayi karistiriyorlar. Ahmet pedal cevirmek icin , kariyerini gelistirmek icin önüne gelen firsati değerlendirdi, profesyonellikte bunu gerektirir. Aslanlar gibi ter dokucek ve bizde alkışliycaz basarisiz olsada eurosport ta sunucu Ahmet dediginde onu destekleyecegiz. İlerde bir bakmisiz o Ahmet gelmiş ulkesinde genclere egitim vericek ver yeni Ahmetlerimiz olucak. Cok mutlu oluyorum boyle haberlere insallah arkasi gelir....