Ağırlık ve yokuş hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet.S tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. phrygian

phrygian Kıdemli Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    "Çalışma sonucunda, durdurulan araçların kendiliğinden harekete başladığı yolun başlangıç noktasının kotu 2135.202 metre, taşıt hareketinin sonlandığı bitiş noktasının kotu ise 2133.764 metre olarak ölçülmüştür. Araçların kendiliğinden hareket ettiği yolun başlangıç ve bitiş noktaları arası 71 metre uzunluğunda olup aradaki kot farkı 1.438 metredir. Yolun boyuma eğimi yüzde 2.03’tür."

teori benim değil, fakat yukarıda yazan başlama ve bitiş kotları arasındaki fark da yokuş yukarı denilen yerin aslında yokuş aşağı olduğunu gösteriyor, yani ortada ölçümlerle kanıtlanmış bir yanlış algılama söz konusu. dediklerimin arkasındayım. :D

2. Rüzgarınoğluyumben

Rüzgarınoğluyumben Aktif Üye

Adı:
    Murat dizdaroğlu
    Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Denizli'nin buldan ilçesindede çeşmeden bildiğiniz sofa akıyor buna ne demeli

Metehan D. bunu beğendi.
  3. Gökhan Toros

Gökhan Toros Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Profil fotoğrafını beğendim :)

Konu da saçma sapan yerlere çekiliyor. Kitliyorum.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.