Adıyaman

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
Barış abiyle tanıştık çok güzel bi corratech var valla elinde..

Scudo

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
ooo süper:D tanışmak dileğiyle. birgün merkeze geleceğim sizin için :D

Tepki
1
yahu adıyamanda bisiklet çalışabilinecek neresi var, parkur falan var mı?

bende adıyamandayım.fakat bisikletim çok dandik promosyondan aldım öyle antreman yapılacak tarzdan değil fakat ben adıyamanda nerede bisiklet çalışılabileceğini öğrensem iyi olur.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
her yer parkur:D özellikle benim bulunduğum yer biraz küçük(gölbaşı). birkaç kilometre sonra dağlara çıkabiliyorum. çok güzel araziler var. 3 km kadar sonrada şehirden komple çıkabiliryorum. merkez için biraz farklı tabi durum.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
bu arada insene derken köyde yaşamıyoz ya :D kendimi köyde yaşıyo gibi hissetdim:D gölbaşındayım :D

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
istanbul yazmış ama inşallah adıyamandır.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
vala bilmiyorum diğer konudada adıyamandaymış gibi bi hava vardı sanki inş adıyamandadır:D

Tepki
1
yaz tatillerinde adıyamana gidiyorum anlayacağın adıyamandayım. fakat bisiklet konusunda o kadar ii değilim daha acemiyim denilebilir.

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
meraba arkadasım bende adıyamanda okuyorum eger istersen birlikte yaparız istersen malatyada bisiklet grubu varmış onlarada eşlik ederiz

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
arkadaşlar bende adıyamanda üniversite okuyorum eger bikaç kişi grup olursak biskletimi getirmeyi düşünüyorum mesaj atarsanız sevinirim

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
arkadaslar ben adıyaman üniversitesinde okuyorum bisklet seven adıyamanlıları buraya bekliorum hafta sonları beraber tur yaparız

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
oo maşallah memleketim canlanmaya başlamış. ne yazıkki ben olmayacağım ama. umarım adıyamanda artık bisiklet konusunda açılmaya başlar. hepinize teşekkür ederim.

gölbaşında ben varım. fakat bende 2 gün sonra gidiyorum malesef. ama yardımcı oluruz herhangi bir sıkıntın olursa. msn adresimi ekle görüşelim. merkezdede hakim abi var. oda çok yardımcı olur size.

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Arkadaşlar su an adiyamanda iseniz bulusup kısada olsa bir tur yapabiliriz ben yıllık iznimden dolayı su an adıyaman gölbaşındayım...

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
akşama tur var millet :D:D:D hadi hayırlısı bakalım inşallah devamı gelecek ADIYAMAN için

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
meraba arkadaşım sen heralde erzumuma gitceksin ben hakim arkadasla konustum bu sene bisikletmi getirmey düşünüorum ama sen olmayacaksın heralde

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın