Adana

Scudo

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
onu untmuşmuyum :S temmuz 07 ayrıntılı bilgi gezi tur organizasyonları bölümünde orda daha ayrıntılı görebilirsiniz

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
bu hafta içinde bi adana yapmayı düşünüyorum bisikletimle tanışmak isterdim ahmet seninle

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
bugun yılankaleye doğru tırmanmaya giderken bide ne görim karşıdan bi mtbli geliyor önce şaşrdım sonra durduk tanıştık oda ceyhanlıymış ben kendimi ceyhanda yanlız sanıyodum :D sonra saolsun bana epey bilgi verdi yanlışlarımı gösterdi ve ceyhana geri döndük telefonlarımızı aldım artık ceyhande tek değilim oleyyyyy :D saol orhan abi bilgiler için çok işime yarıcak :)

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
önümzdeki 2 hafta felan adanada yokum.inşallah başka zamn tanışırz bende isterm tanşmayı

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Dostum tebrik ederim, hedefi koymuşsun. Kazasız sürüşler dilerim, bende katılmak isterim uygun olursam. Kesinlikle çok zevkli olacaktır. Yol şartları vs... müsaitmi pedallamaya, araştırdınızmı?

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
dostum gelmeyı ısterım ama bısıkletım daha servısten gelmedı yoksa kesın gelırdım sen de zaten benı tanıosun nasıl bırı oldum u bılıosun :D

msn:acınca konusruz by...

Cembas

Üye
Tepki
1
İstanbul-Tokat- Belki seneye Muğla veya İzmir Olab
Evet yüksek lisans başvurum için 15 temmuzda Adana'dayım tüm Adana'lı arkadaşlara selam inşallah olursa en az 2 sene oradayım

Cembas

Üye
Tepki
1
İstanbul-Tokat- Belki seneye Muğla veya İzmir Olab
@marenostrum

Olur walla iyi olur 2-3 gün oradayım canım sıkılır zaten ben sana özelden cep telefonumu atarım görüşürüz :D

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
adanadan birlikte şehir içinde gezebileceğim kimse yokmu yaw.sıkıldım tek başıma gezmekten.