ACİL!! Scott Sub 40/ Cannondale Quick 5 / GT Traffic 3.0/ Sedona 321

Scott Sub 40/ Cannondale Quick 5/ GT Traffic 3.0/ Sedona 321

• Toplam katılım
    24
  • Anket kapanışı .

eserburak

Üye
Tepki
10
S.a.
Merhaba,

dün hafta içinde ayirttigim Sedona 321 i almak için Bike&Outdoor Beşiktaş daydim. 2 aydır 321'i beklediğim için aklımda başka hiçbir sey yoktu, Sedona 321 i dört kişilik grubumuzdaki 2 kişi kullandığı için beğenmis ve almaya niyetlenmistim. Ve şu anda garajimda Merida Crossway duruyor..!

Sedonayi görünce tam bir hayal kirikligi yaşadım, abartısız tam 3 saat orada kendimi ikna etmeye, her gelene sizce Sedona 321 nasil olmuş diyerek bisikleti gostermeme olumlu yorumlar almama rağmen bir türlu isinamadim ve vazgeçerek Merida yi aldim... Mutluyum, huzurluyum, iyi seçim yaptığıma eminim. :)

Bana kalırsa 321'i kafadan eleyin, 2012 modeli hiç hoş değil rahatlık bakımından, mtb tarzı bir tutuşu var ve rahat değil... Sub40 ise 13'u gibi geliyormuş, bence sub40 alın mutlaka Sedonayla arasında kalirsaniz...

• Beğen
Tepkiler: T.Varol
Scudo

T.Varol

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Scott
@eserburak
Teşekkür ederim Burak Bey. Sub 40 aldım zaten. Sürüşü çok zevkli bir bisiklet. Yeni bisikletiniz hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: eserburak

adigeomer

Üye
Tepki
2
seleroyal mach modeline bakın ben 30 tl ye aldım çok memnunum hiç gerek yok 100 lira vermeye :))

eserburak

Üye
Tepki
10
@T.Varol

Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.