Acil satılık SEDONA mtb

kayhankar

Üye
Tepki
1
ben zaten piyasayı tam bilmiyordum ama bu kadar dusuk verılecegını tahmın etmezdım....yınede alacak olanla gorusebılırım....tlf profılımde kayıtlı....:D

Scudo

kayhankar

Üye
Tepki
1
Fiyat arastırması yaptım su an bu bısıkletı toplamak ıstesem 1000 ytl yı gecıyo arkadaslar yanlısım varsa duzeltın ama 1000 e belkı verebılırım tabıı pesın olursa.....

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
1000 ytl ye full deore donanımlı bir bisiklet toplanır dostum hemde sıfır;) yanlışın war!! elindeki bisikletin degeri 250,300 ytl dir tabi önce alıcı bulman gerek;)

Ahmet Turan BABACAN

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Colnago
1200ytl'ye kask, tayt, km saati dahil Corratec 2008 model S04 aldım. Özelliklerine delta bisikletten bakabilirsin. RockShox Dart2 maşa; deore XT shadow arka attırıcı deore ön attırıcı. Shimano deore vites kolları, shimano am-485 hidrolik disk fren.
ve ağırlık 12,5 kg civarlarında.
Bin ytl derken neye dayanıp söylüyosun bu rakamı onu düşün.
Bu sitede bir çok değerli bisiklet üstadı var. Neyin ne kadar edeceğini herkesden iyi biliyorlar. İlanı açmadan önce moderatörlere özelden msj atıp ne kadar edeceğini sorsaydın keşke.

wanted

Üye
Tepki
7
ßu ßike 1300 etmez eger satmakta cok ciddiysen fiyatı gözden geçir derim ßen ;)

kayhankar

Üye
Tepki
1
öncelikler ilanda verdıgım parcaların ne kadar edecegını bır hesaplatın arkadaslar.bısıklet 1 senelık ve su ankı parca fıyatlarıından haberınız yok galıba.ayrıca almayacaksanız neden ılan veren ınsanlara muhalefet oluyorsunuz...200-250 ytl ye cantları alınır ancak...yanı anlamıyorum acaba dusuk fıyat soyleyınce elınıze ne gecıyor bılemıyorum...arkadaslar benım ılanıma kımse su fıyat eder falan dıye yorum yazmasın.....alacak olan benı arasın....

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@kayhankar

-Bu soruyu soran sen misin?
-Evet

Açtığın ilanda satılan ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde yazman gerekir.
-Peki sen yazdın mı?
-Hayır

Yukarda sormuş olduğun sorudan dolayı bu kadar kişi satışına yardımcı olmak amacıyla (detaylı bilgi sunmadığın için) fotoğraftan göründüğü kadarıyla bir değer biçmiş ve sen bu yardımın farkında bile değilsin.

Yine de iyi satışlar...

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@kayhankar

Sen galiba şaka yapıyosun dostum ben full deore amoeba scud topladım gidon gidon boğazım carbon 1250 den aşağıya geldi sen bu fiyat araştırmasını uzayda mı yaptın yoksa bi sıfır fazla mı koydu bence sen bu bisikleti satma bizide kızdırma piyasa değeri 1000 ytl olduunu sandıım o bisiklete bin paşa paşa

Hey Allahım Yarabbim ya ilginç bi insansın

tugayabicim

Forum Demirbaşı
Tepki
80
ya dalgamı gecıosn sen bu bısıkletı toplayınca 1000i gecıo dıosn.parcaların sıfır fiatlarıylamı hesapladın hadı 0 fiatlarıyla hesapladın dıelım 0 ıda 1000 ytl yı gecmıo ne yamak ıstıdıgını anlamıs deılız

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
@kayhankar

Sen hangi komponentleri kullanıyosun anlamadım ya üzerinde alivio parçalar ve zoom un amortisörü var demişsin. Sen fiyat araştırmasını nereden yaptın çok merak ediyorumm bi yazarmısınız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yha bırakın uğraşmayın yha gelmiş istediği fiyatı yazmış, resimleri koymuş,ulaşım yollarınıda söylemiş artık geriye kalan alıcı bulması ki bu fiyata bu bisiklete talip olan olmayacağı için satamayacak hiç uğraşmayın bnce....

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
Arkadaşlar ben bu ilanın hala şaka olduğunu düşünüyorum ne yalan söyleyeyim; ilk gördüğümde mesaj yazmamak için kendimi zor tutmuştum ama daha fazla tutamıyorum! Arkadaşımız gerçekten ya başka bi dünyada yaşıyor ya da bu fiyat araştırmasını başka bi dünyada yapmış! Siz değerli bisiklet sever arkadaşların huzurunda bu dünyadan bir kaç link vermek istiyorum kendisine; umarım yardımcı olur! Ve son olarak istediği fiyata forumda bu ilanı açtığı bölümde nasıl bisikletlerin satıldığına bakmasını tavsiye ediyorum!

Bu Sedona Scud' un, yani sizin bisikletinizin sıfırı:
(link)

Bunlar da yaklaşık 1300 YTL' lik bir kaç bisikletin sıfırı:
1- (link)

2- (link)

3- (link)

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
@kayhankar

burası bir FORUM degil mi.elbette YORUM yapılacak.:mad: :mad: :mad: HAAA bu arada hayırlı satışlar!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Dare_deviL

evet süper yorum olmuş.siz alt seviye kadro üzerine alivio setli bisiklete 1300 2. el istiyonuz adamlar orta-üst seviye bisiklet üzerine deore-deore lx karşımı bisikletin 0ına 1300 istiyo :)

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
merhaba kayhan bey,

ben bu forumun yüzlerce kullanıcısından biriyim.
size kızmıyor, kınamıyor, kızdırmaya da çalışmıyorum.
yapıcı birkaç eleştiride bulunmak istiyorum.
zira çok yakın bir arkadaşım, tam da sizin sattığınız
gibi ikinci el bir bisiklet almak istiyor. bisikletiniz
o arkadaş için çok uygun. ama fiyatı çok pahalı.
biraz makul düzeye çekerseniz, sanırım bu bisikleti
bir iki gün içinde satabilirsiniz.

foruma 8 martta üye olmuş, 10 martta da ilanı vermişsiniz.
belki bu bisikleti size yüksek fiyata satmışlardır, bilemiyorum.
ancak, piyasadan fazla haberinizin olmadığını siz de
belirtmişsiniz zaten. bence biraz bisiklet satan mağazaların
internet sayfalarında gezinin. alivio nedir, zoom nedir,
deore, lx, xt, xtr nedir, biraz bilgi edinin. fiyatlarını
karşılaştırın. düşünceniz netleşsin.

bir iki sorum olacak, eğer izin verirseniz.
bu bisikleti bir yıl önce aldığınıza göre, kaç paraya
aldığınızı hatırlıyorsunuzdur. bize bunu söyler misiniz?
zira bisikletinzin sıfır fiyatı bir yıldır artmadı.
ayrıca elinizde faturası olmalı. zira bisikleti almak
isteyen kişi, bunu da görmek isteyebilir. bisikleti
nereden, kimden aldınız? çünkü bu forumun kullanıcıları
genelde bisiklet satıcılarını da tanır. hatta ikinci el
bisiklet ilanlarını incelerseniz, bu bisikletçileri
referans olarak kullanır. şuradan aldım, buna toplattırdım
gibi ibareleri sıkça görürsünüz.

ikinci el ilanlarında aslolan güvendir. ben bu forumdan
onlarca kez ikinci el malzeme aldım. ama emin olun
aldığım herşey sıfırının en az yarı fiyatına, üstelik
de çok iyi durumda parçalardı. şimdi bu forumun
ahalisi size nasıl güvensinler? herkesin bildiği, gün gibi
aşikar olan şey, bu bisikletin komple fiyatının da,
üzerindeki parçaların da bu fiyatı etmeyeceği.

lütfen "mal benim, istediğim fiyata satarım"
düşüncesinden vaz geçin. bizleri kırmayın.
kimseyi enayi yerine koymayın. ayıp olur.
bence ya ilanı geri çekip bu bisiklete binmeye
devam edin ya da makul bir fiyat söyleyin,
bisikletinizi hemen alalım.

tekrar özür dilerim. saygılar.
iyi satışlar.

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
arkadaşlar bence burada konuyu uzatmanın alemi yok. Bu ilanda ya çok büyük bi şaka yapılıyor, ya da bilinçli şekilde açılmış değil:) (yanlış anlama sana hakaret etmiyorum). Nede olsa alıcı çıkmayacak.. Yinede iyi satışlar dilerim:)

kayhankar

Üye
Tepki
1
slm ismail bey, aslında haklısınız fakat herkes tavrı sızın gıbı degıldı (öncekı sayfalara bakmıssınızdır).ben bu bisikletı 1 yıl önce 600 ytl ye aldım.bana gore ıyı bır bısıklet konforlu da.Ben otomotıv fırmasında kalıte guvence teknısyenıyım.az çok kalıteden anlarım yani :) uzerındekı parcalar fena degıl bence ama tabıkı de dıger markalar gıbı olamayabılır.neyse fazla uzatmaya gerek yok.ben şaka falan yapmadım.buradakı fıyatlar böyle yani dedıklerı dogru bu bısıkletı 250-300 e 1 saatte satarım :) fakat öyle bır hata yapmaya hıc niyetım yok.ben malımdan memnunum.satmicam.ayrıca bisikletforum uyelerındende kırdıysam özür diliyorum.sizede ilginiz ve tavrınız için çok tşk ederim.keske herkes böyle olsaydı...herkese iyi paylaşımlar hoşçakalın

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Bence konu kapanabilir zaten gereksiz bi konu gibi duruyo yetkililere duyrulur =)) bu arada kayhankar arkadaşım bilmem farkında mısın ama 600 aldım diosun en başta 1300 dedin sora 1000 olsun dedin sende galiba tam olarak ne dediini bilmiyosun kusura bakma ama ( Bu arada aklında bulunsun sıfırı 600 ytl olan bi bisikleti yarısından biraz daha düşük bi fiyata anca satarsın ve satışta kadro önemli bi faktördür o kadro en düşük sedona kadrodur bisiklet işine girip girmemek senin elinde ama genede sen bilirsin)

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Arkadaşlar biraz saygı gösterelim, almak istemeyen yorum yapmasın.Ben de bisikletimin elciklerini değiştirdim, eskileri için 400 YTL'ye ilan vereceğim, bana da yorum yapılsın istemem (!) (!) (!)