Acı bir düşme: Arı sokması

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun, hakikaten çok tehlikeli bir durum.

Benzer olay motorla giderken olmuştu. Kaşıma çarpan arı gözlükle gözümün arasına girip sokmuş, acıdan ve arının çıkması için bir anda can havliyle asfaltta kendimi tokatlarken bulmuştum. Kafada kask ta olunca komik bir görüntü olduğunu tahmin ediyorum :D ama acısı gerçekten felaket...

• Beğen
Tepkiler: levent.uncu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
geçmiş olsun.

olay tamamen doğanın sizi cezalandırması :D

"Dün öğlen saatlerinde işyerimin bulunduğu bölgenin elektriklerinin kesilmesiyle mesai arkadaşlarıma duruma üzülmüşüm gibi yaparak eve kaçtım. Tabi niyetim bisikletimi alıp eymir gölüne geçmekti."

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
sağolun dostlar. daha kapalı bir gözlük edinebilir miyim diye bakınmaya başladım bile.

@aligüler

Patronun ahı mı vardı acaba? :)

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Çok geçmiş olsun. Geçenlerde bende hızlandığımda hemde trafikteydim, sol yanağıma karşıdan gelen haşere bir çarptı (arı yada ona benzer bir canlıydı) sol elimle kendime tokat attım :D sonra biraz ilerleyip kenara çekince inşallah kimse görmemiştir dedim :D Tabi, hayvan kapana kısıldığını sanıyor bulabildiği ilk yumuşak tarafı sokuyor. Tekrar geçmiş olsun. :)

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçmiş olsun. Rengini görebildiniz mi? Eğer soktuktan sonra yaşıyorsa bal arısı değildir. Onun rengi kahverengidir. Rengi sarıysa Sarıca Arı da denen et arısıdır. Büyük Kahverengi-Sarı ise eşek arısı. Siyah olanlardan zaten Allah korusun, ne yediği belirsiz onların. Misket gibiyse o zaten gözlük altına giremez, dev gibi, bitkisel beslenen bir arıdır. Ben de dedeme (shimano) sora sora arıcı mı oldum ne(ince) :D Tüm arıların huyu bu. Normalde sokmayacaksa da sıkıştı mı acımaz, sokar.
Bu arada Engin hocam sizi de Allah korumuş, şimdi burda olmayabilirdiniz de. Dil...

• Beğen
Tepkiler: levent.uncu
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Salih Kü

Üstad arı konusunda master yapmışsınız :) . Görebildiğim kadarıyla koyu renkliydi. Ama kahvemiydi, siyah mı seçemedim tabi :)

• Beğen
Tepkiler: Santibag