Abim KRON XC250 Al diyor ben ise CARRARO 419 GRUNGE İSTİYORUM SİZCE HANGİSİ ?

Scudo

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu sene xc250 satış rekoru kırıyor o yüzden bende xc250 derim :):)

Edit: grunge daha yüksek donanıma sahipmiş o yüzden grungeyi öneriyorum. aradaki fiyat farkını da düşünün aama

Tepki
26
Bisiklet
Carraro
Hallah hallah xc 250 ne öle çocuk bisiklei gibi her tarafında yazı var alfabe gibi :)@Ahmet Selim Öztürk

carraro daha kalitelidir

donnie darko

Daimi Üye
Tepki
199
dostum ben kron xc25o kullanıyorum masanın kılıtlenmemesı sorun teskıl etmedı 2 gunde bır guneslı emınonu yaklasık gıdıs donus 55 km yapıyorum bunu soluyum artı olarak grunge alsanda on arka fren ayaklarını degıstırmem mecburı ben bugun degıstırdım ıst model aldım sureklı ayar degısıyo bu carraro grunge ıcnde gecerlı gren ayakları bes para etmez haberın olsun

Tepki
6
Ya carrarodan daha ucuz yani hemde kadrosu hafif 12 kg felan birde zaten yarıştırcazmı uçurumdan mı atlıcaz bence kron marka olarak daha iyidir :)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Kron xc250'nin dengi Carraro 419 değil ki. Carraro 419 açık ara Kron xc250'ye göre daha iyi bir bisiklet. Hiç düşünme Carraro 419 al, çünkü Kron her açıdan Carraro 419'dan daha alt seviye bir bisiklet.

donnie darko

Daimi Üye
Tepki
199
tercıh senın kardesım kronu begendıysen tabıkıde bu ıs zevk ısı kron evet daha ucuz sende aradakı fark kadar bısıklete harcarsın olur bıter dedıgım gıbı bısıkletı begenmek tamamen zevk ısı yanı parcalar kalıtelı olabılır evet senın begenmen onemlı

Ozan Bilir

Üye
Tepki
21
@Ahmet Selim Öztürk

Madem bu kadar iyi biliyordun niye konu açtın ki. Sen kararını en başında vermişsin zaten. Ayrıca Kron xc250 nin dengi carraro 417 turner dır. Carraro 419 her türlü alır komponent olarak.

donnie darko

Daimi Üye
Tepki
199
bu ısın sonu yok konuyu acan arkadasım 20000 tl ye bıle bısıklet mevcut cokda konusmaya gerek yok aslında

Tepki
6
Şimdi murat abiye katılıyorum abimde bisikletci sayılır , Grungenin parçaları kötü imiş bende ilk grunge diyordum fakat şimdi 600 liraya grunge alsam 1 ay sonra en az 100 Tl masrafım çıkıcak , o yüzden Kron alıcam galiba :)

Ramazan ÇELİMLİ

Aktif Üye
Tepki
34
Carraro 419 derim ama sen zaten kafanda kurmuşsun herhalde nasıl bisikletçi o onun parçaları kötü he tmm kardeşim 1 kişiye sorulmaz bütün bisikletçileri dolan hangisi diye sor