A.S.U.S Pedal Grubu İznik Gölü ve Çevresi Turu(18.09.2010 Cumartesi)

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
Yeni tanıdığım bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim, çok keyifli bir turdu.

En kısa zaman da tekrarlama dileğiyle..

Scudo

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@faruk karataş

Dostum seni unuturmuyum hiç, trende bana yardım ederken zincir yüzünden ellerin yağ oldu kusura bakma, sen olmasan kalmıştım yolda.

Sağol.

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
@Goflet

öncelikle turu düzenlediğiniz için ASUS pedal grubuna teşekkürlerimi bir borç bilirim. ikinci olarak umut abimize teşekkür ederim grubun lokomotifi oldugu için.

Gercekten beklediğimdende güzel bir tur sergiledik.Ben sizi dönüş yolunda orhangazi rampasının çıkısının yarısında bıraktıgımdan dolayı kusura bakmamanızırica ediyorum.
Ama uzun yol malumunuz.Umut abi birde söyle düşünmeni isterim ben sizinle yalova feribotuna kadar gelseydim ordan topcular istikametine ilerlemek zorundaydım tek başıma.Feribota 19 tl para vermemek için. Hemen hemen yalovaya geldiğimizde hava hafif hafif kararmıstı ve benim ön far aparatım yoktu sizle yalovadan ayrılıp topcular yönüne ayrılsaydım sıkıntı olurdu benim için.Ve mecburen dönüş yolunda 35 40 km süratle hızlı gitmem gerekiyordu ki biran önce evime varıp dinlenmem gerekiyordu çünki çogunlugu Pazar günü dinlenirken benim işim geregi shifti çalışma programım oldugundan dolayı hiç bir pazar günü tatil olma şansım yok shiftli çalışanlar bilir. Ve eminönünden evime kadar olan yol mesafeside 30 km yakın oldugundan ve saglam bi rampa oldugundan dolayı hızlı gitmem gerektiğini düşündüm.Ben bu turu akşamında hızlı bir şekilde bitirip devrisi gün sabahın 7 sinde dinç bir şekilde uyanmam için hızlı olmam gerektiğini düşündüm. malum işim 12 saat ayakta çalışmakla oldugu için hızlı adım atıp dinlenip çalışmam gerektiğini düşünüyorum.

Turunuza beni bu seferlik aldıgınız için bir daha ki sefere almıcagınız için teşekkür ederim.Ben bu tarz şeyleri kafama takmam sadece gelişmeleri şahıslardan duymanızı kendi kendinize yargılayıp karar vermemenizi tavsiye ederim.

Turda emegi geçen tüm pedalşör abilerime ve kardeşlerime teşekkür ederim.
Hepimizin yolu acık olsun.

• Beğen
Tepkiler: Aziz Özkan

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@Goflet

Elinize ,yüreğinize,emeğinize sağlık arkadaşlar.Orhan abinin iznik turunun fotolarını görünce kıskanmış,fırsat kollamaya başlamıştım.Vesile oldunuz,Allah razı olsun.Beraber pedallayan arkadaşlara selam ve sevgilerimi iletiyorum.
Bu arada organizatör arkadaşlar bazı konularda daha esnek olmalı diye düşünüyorum.Daha nice kazasız belasız turlara..vesselam..

Tepki
28
fotolarınıza baktım çok keyifli geçmiş
insallah daha keyifli pedallarla devam eder turlarınız
15 kişi kuralını koyduğunuz mantıklı olmuş güzel bişiy amacım sadece taktir etmekti yanlış anlaşılmak en büyük korkum :)

• Beğen
Tepkiler: Aziz Özkan