__--2010 SEDONA 711v--__

Scudo

AliTürk

Üye
Tepki
33
Hayırlı olsun güle güle kullanın :) Sedona ve Corratec in renk uyumuna hastayım ya adamlar renkleri süper uyduruyor.. :D

• Beğen
Tepkiler: abdullah gökduru

kdRuNL

Üye
Tepki
63
Bence Sedona'nın düşük modellerde bile renk uyumunu yakalaması çok güzel bişey.. Komponentleri düşük seviye olsa da bisikletin güzel durmasını sağlıyor;)

Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler dilerim..

• Beğen

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel bisiklet, güle güle pedallamanız dileğiyle. Birde şu aletin mavisini görsek ayrıntılı bir şekilde harika olacak.

• Beğen

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
çok güzel maşallah :) sedona renkleri iyi tutturuyor :D beyaz gri olan modeli de çok şık ;)
bir de şu sedona kadro koruyucu yu nereden temin edebiliriz. benim bisikletim de sedona ama üstünde kron kadro koruyucu var :D

• Beğen

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM, komponentlerin çoğu değişmiş gibime geldi bu seneki modelde ama kadrosu çok hoş olmuş, kazasız belasız kullanman dileğiyle :)

• Beğen

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
711D ve 711V modelleri arasında tek fark fren sistemi değilmi? Belki çok cahilce bir soru ama almayı düşünüyorum ve internetten alacağım için sonradan bir süprizle karşılaşmak istmemem.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayırlı olsun, güle güle kullan, çok şık bir bisiklet.

• Beğen

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Hakan Eşme

Merhaba Abiicim sana bir sorum olacak uzun yolda mtb lastiği önerisi alabilir miyim acaba*

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
@semihh

teşekkürler. ben eskişehir'de birçok bisikletcide tamircide gördüm sen de bi araştır oralarda. olmadı netden bulursun. kron yazmasından rahatsız oluyorsan kron içte kalacak şekilde tersden yapıştır.

711D ve 711V modelleri arasında tek fark fren sistemi değilmi? Belki çok cahilce bir soru ama almayı düşünüyorum ve internetten alacağım için sonradan bir süprizle karşılaşmak istmemem.

evet. sadece fren sistemi farklı.mekanik disk fren ya da v fren seçeneği var. renk olarak da 2 seçenek var mavi, siyah. sitede mavi olanı disk frenli, siyahı v fenli göstermişler. ama siyah disk frenli modeli de canlı olarak gördüm.

Merhaba Abiicim sana bir sorum olacak uzun yolda mtb lastiği önerisi alabilir miyim acaba*

soruyu bana sorulmuş kabul edip cevaplıyorum:) uzun yolda mtb lastiği derken 26" slick lastik kastettin galiba. ben de araştırıyorum. rubena walrus 1.75 aps veya rubena cobra 1.90 aps. bunlar ekonomik modellerdi. maxxis detanator ve schwalbe marathon modelleri var.bunlar da biraz pahalı lastikler.

• Beğen
Tepkiler: semihh

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
Güzel bisiklet. Kazasız, belasız sürüşler..

BURAK SOLAK

Aktif Üye
Tepki
74
hayırlı olsun.bisiklet cok hos bende bununla kron xc 1000 arasında kaldım. ne kadara aldın arkadasım ?

eraycanli

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Tern
çok hoş bisiklet, renkleri çok güzel :)
güle güle kullanın.

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
2010 sedonalar goruntu olarak cok basarililar:in:
Ozellikle grafik tasarim ve renklerde, Cube'lerden esintiler var gibi...

• Beğen