9 Ağustos Kilyos - Dönüşte Belgrad Offroad

Scudo
Tepki
66
@tolgayalcin

evet evet ben de oradaydim hatta bisikletin orasini burasini elledim tolga gicik olmustur.. :)

iyi gunlerde kullan, hayirli olsun

sevgili badim serdar bey gitsek mi baska plan yapmadiysak biz de? ne dersin?

Tepki
12
@ZEYNEP MÜGE YONTGAN

Biz filiz ablayla caddebostan kartal arası geziniyoruz O uzaklara gitmeye çalışıyoo hatta ayarrtmaya çalışıyooo beni ama çokda performansıma güvenmiyorum ona bol bol sizden bahsettim en yakında ağbinle tanışmak istiyorum dedi

Tepki
18
YaĞmur Çamur Farketmez Bİz BİsİkletÇİler İÇİn Her Yol Parİs : ) Pazari Beklİyorum Pazarda Benİ Beklesİn Herkeze Selam Edİyorum: )

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Bizim Yenikapı grubu; Pazar Sabahı Sahilyolundan mı Beşiktaşa pedal basıcaz.Ben Avcılardan veya incirliden yola çıkıcam.Beşiktaş a gitmek için Hangi güzergah uygun? Çevirelim mi yoksa Tren veya araç kullanalım mı?

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@Ali Kerim Catalkaya

hayırrrrr olmadımmm :) :D :D :D teşekkür ederim..inşallah beraber dağlarda pedallicaz

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@ümran çoker

yakında GAMZE diye biri daha katılıcak :) artıyorsunuz artıyorsunuz.. hadi bakalım ^^

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@ozkan_aydın

Özkan abi günaydın. Pazar sabahı bakırköyde sahil yolundaki Gelik restaurant'ın önünde buluşuyoruz. Sabah çok güzel oluyor hava tertemiz trafik bomboş. Bir şeridi kapatıp öyle gidiyoruz Beşiktaşa. 07.30'da BJK'de olmak için 06.40'ta buluşabiliriz bakırköy ve civarı yerlerden herkes için uygunsa.

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin