" 8 Haziran " Pazar Kınalıada....Ekşııın + Denizzz (:

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Şahsen anladığım,
BSD, Gençlik ve Spor Bakanlığından köprü geçişi için izin almış, iyi yapmış (Ankaradan)
Katılım için BSD ye özel bir bildirimde bulunmaya gerek yok, buda çok güzel
9:30 Taksim
12:30 Kadıköyden Kınalıada. :)
Boşverin belgeleri, eğlenceli birşeyler yapıyoruz...

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
üzmeyelim birbirimizi.
tadını çıkaralım arkadaşlar
polimiğe gerek yok
isteyen istediği yere gider,
Tabi emeğe de saygızlık olmaz.
bence yanlış anlaşılma var ortada....

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin hava değişim raporuu;)

Pazar
Az Bulutlu. Yüksek: 75° F. / 24° C. Rüzgar light.

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Gezi Programımız ve buluşma detaylarımız aşağıda ki gibidir:)

Buluşma Yeri : Kadıköy(Beşiktaş vapur iskelesi)-Beşiktaş (Barbaros Hayrettin Paşa heykel önü)

Buluşma Saati : A:Y 08:00 - AV.Y 08:30

Program : Kadıköy'den bisikletlerle Beşiktaş'a geçerek,orada bizlere katılanlarla beraber Taksim'e pedal basıyoruzz:) 09:30 da başlayan,Köprü Geçişi sonrası ayrılarak Beylerbeyi'nden -Harem -Kadıköy ve 12:20 vapuru ileeee Kınalıada cuuupppppppp denizeee:D sonrası için ortak karar verilerek hareket edilecektirr;)......sevgilerrr

Not:17:30 itibarı ile internet bağlantım olmayacağından,konu ile ilgili sormak istedikleriniz için irtibat numaramı kullanmanız rica olunur.

İrt: 0533 263 21 69

ers

Daimi Üye
Tepki
287
Arkadaşım herşey yolunda. tekrar tekrar mesajı okur isen hiçbir problem yok. Karşı taraf empati ve kendi bilgisi ile yaklaşıp. Bu güzel organizasyona katılıyor. Ayrılıkçı değil bütünlükçü bir tavır sergiliyor. Yanlış bilgi içinde varsa kızmadan düzeltsek. Belgelerle kanıtlamana gerek te yok. gönülle gelecek zaten herkez buluşmaya. Şurada 3-5 kişiyiz. Belki çok gelebilir rakam olarak 2000 ler 3000ler fakat kocaman istanbul için azdır. Bence bu güzel enerjilerimizi, daha fazla insan nasıl çekerize. Gençleri ve ailelerini bisiklete ısındırmaya harcıyalım.
Bu organizasyona emeği geçen ve katılan herkeze teşekkürler.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
http://img136.imageshack.us/img136/7407/bisikletlilerderbelgely3.jpg

evet arkadaşlar bu organizasyonu sizin yani tüm bisikletçilerin dernegi bisikletliler derneginin dzüenledigine dair belgedir lütfen dikkatle okuyunuz.

bisikletliler derneği adına

keremizm

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bende Bisikletliler Derneği yönetimindeyim ve inanın aylardırbu organizasyon için uğraşıyoruznitekimde başardık! Tabii ki her kes özgür ve istediği geziye katılabilir ama boğazköprüsünden geçmek benim çin büyük bir hayal ve bunu başarmak çok güzel. Hepinizi bekleriz.

keremizm

Üye
Tepki
2
Değerli Pedalsever arkadaşlarım,dostlar

Bu durum iletişim eksikliğinden meydana geldi.Tabii ki hepimiz bisikletin gelişimi için mücadele ediyoruz.Somut adımlar atmak hepimizin özlemi,ancak bunu yarış havasına sokmadan yapmalıyız.Bunun için önce dostum Niko ile görüştüm,sonra konuyu netleştirmek adına Gençlik Spor Bakanlığı İl Müd.

Ortada olan gerçek şu,Bu Organizasyon Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Kapsamında,Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Koordine ettiği bir gezidir.Dolayısı ile köprüden geçmek için Bisikletliler Derneği'ne kayıt yaptırmak şartı olmadığı gibi,dileyen...bizlerinde ( Pedalsesi - Bisikletforum) ve destek vermek isteyen herkes katılabilcektir.

Bisiklet'in ÖNEM,ANLAM ve olması gerektiği yere ulaşabilmesi için hepimiz Tek Vucut paylaşımcı yapı içinde, böyle Organizasyonlara Destek verelim.Taksim'de görüşmek dileğiyle,Trafikte Bisiklete Saygı,Bisiklet Yolları vb döviz,amblemlerimizi yanımıza almayı unutmayalım.........sevgilerrr

Mert'ciğim neden sallıyorsun ki Gençlik Spor Bakanlığı İl Müd. ile görüştüm diyorsun benide tanıştırırmısın lütfen! :) Biz Bisikletliler Derneği'ni kurduk insanlara bisiklet sevgisini aşılamak için. Hep beraber olup bazı şeylere beraber çözüm bulup beraber bişeyler becerebilmek için ve bunu çokda iyi becerebiliyoruz. Elimizde izin kağıtları var ve ben şahidim ve en büyük yemini edebilirim ki Murat Suyabatmaz bunun için Ankara'ya bilegitti sen bunu Bisikletliler Derneği yapmıyor bizde gidebiliriz diyorsun. Bunu biz yapıyoruz biz yapmasaydık gelecektiniz de biz yapınca neden vazgeçtin ben onu anlamadım. Bizim kapımız bisiklete gönül vermiş herkese açık sen dahil senide görmekten mutluluk duuyarız emin ol. Zaten defalarca yazılmış bunun için kayıt yapmaya gerek yok görev almak isteyen arkadaşları cumartesi günü Dernek Merkezimizin yanında bulunan Armada Otel'de beklişyoruz. Görüşmeküzere.

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
@keremizm

çok güzel ve sesimizi duyurmamız açısından çok başarılı bir çalışma çıkartmışsınız ..
gönülden tüm emeği geçen arkadaşları kutlarım

ellerinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: keremizm

ers

Daimi Üye
Tepki
287
Uyumlu insanlara tekrar teşekkürler.
Seviyeli insanların aramızda olduğunu görmek inanın beni çok mutlu ediyor.
Doğa ile insanla dost.
İnsanlığı barışcıl tavırlarıyla güzel yarınlara götüreceklere tekrar merhaba.
Ne güzel ki hepbirlikte köprüden geçeceğiz.

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz

keremizm

Üye
Tepki
2
@ers

Sizin gibi uyumlu insanlar karşısında uyumsuz olmak zaten elde değil. Pazar günü görüşmek dilekleri ile.

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
@keremizm

Arkadaşlar üstüme vazife değil ama siz forum ve bisikletliler derneği yöneticileri olarak konunun daha fazla dallanıp budaklandırılmamasını rica ediyoruz,takdir edersinizki burası yüzlerce bisikletseverin ortak izlediği bir forum ortamı, inanıyorum bir yanlış anlama söz konusu. Mert bey inde tartışmasız bizlere bisikleti sevdirmesinde çok büyük etkileri oldu ve sizin kadar değerli bir insan (avukatı değilim elbet) ancak eminim ki bütün katılımcılar bu güzel organizasyon için kişi yada derneklerden değil "Organize edenlerden Allah razı olsun" diyecektir,dolayısıyla kim organize etti yi tartışmanın bi anlamı yok,
Naçizane görüşümdür

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
Bİrlİkler Her Zaman İÇten Daha Çok Zarar AlirmiŞ Bunun İÇİn DiŞardan Bİr Etkİye Gerek Yok.ne OlmuŞsa OlmuŞ Ne YaŞanmiŞsa YaŞanmiŞ Burda Önemlİ Olan Hep Beraber Kendİmİzİ GÖstermek,bunun İÇİn Firsat BulmuŞuz LÜtfen Bu Anlamsiz TartiŞmayi SÜrdÜrmeyin.8 Haziranda Hep Bİrlİkte BoĞazdan GeÇİÇez Bİ Aksİlİk Olmazsa!

:)kavga EdeÇeĞİnİze Şakir Şakir YaĞmur YaĞio Şuna Bİ FormÜl Bulun:)

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
@koray1984

Evet acayip yağmur yağıyor.Pazar hava nasıl olacak bakalım.Haydi hayırlısı. :D

• Beğen
Tepkiler: sone_style
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.