78 Km Hız!, ile Karakolda geçen 13 Saat

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.935
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mab1K
Açmayın dedeler ?

Scudo

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
2.084
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben yukarıdaki hikayeyi samimi bulmadım. Zaten arkadaş "hikaye" anlatmış.
Geçiniz...

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Kesinlikle Polisi Kötülemiyorum asla kanuna karşıda gelmedik çok şükür trafik kurallarına da uyuyoruz biz bayır aşağı inerken radara girdik. Maksimum Hız Sınırı 50liymiş 50yi aşınca böyle bir durum oldu biz de anlayamadık yoksa kaçmazdık baştan başkası zannedince yol vermek babında yoldan akşamki duygularımı yanlış aktarmışım kusura bakmayın

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Raiziel

Üye
Tepki
1
İsim
burak
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok gecmis olsun. Niye kaciyorsunuz onu anlamak mumkun degil. En fazla firca atarlardi yada ceza yazarlardi ( ne cezasi olacaksa artik ) ama darp işi pis olmuş. Hakkinizi arayin.
90larda Polisten sebebsiz ve sucsuz yere super dayak yemisliklerim vardir. O yuzden anlayabiliyorum psikolojini

• Beğen
Tepkiler: Yoldakiseruven

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
geçenlerde bombacı ihbarı yapıldığı için durduruldum net cevaplar verip ihbar noktasında neden yanlış anlaşılmaya neden olduğumu ortaya koyunca ve bölgede uzun süredir ikamet ettiğimi bildirince sorgulama kısmı cabuk bitti sonuçta kafalarında olayı oluşturmaya çalışıyolar

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.492
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)

Ne yapsaydim kaçsamıydim acaba ?

B

BF Okuru

Misafir
@Atasoy
Sn.Atasoy;vatandaş panik atak hastası olabilir,anksiyete hastası olabilir..Yüzlerce/binlerce hastalık var sonuçta..Yani,hiçbir şey yapmamış birisi,polisten kaçabilir..Polisin görevi,kendisinden kaçan insanı karakola götürüp dayak atmak mı?
Bir de kaçan kişi,nerede kaçıyor,bu da önemli..Banka soygunu sonrasında ''dur'' ihtarı sonucu mu kaçıyor,yoksa yolda polis gördüğü için mi kaçıyor?Vatandaş banka soymuş,kaçıyor..Sık ayaklarına,buna bir şey demem ama durup dururken polisten kaçan birini yakalayıp dövemezsiniz..Bırakın dövmeyi,dokunmaya bile hakkınız yok..
İnsanlar sisteme o kadar adapte olmuş ki,''dur'' diyen polisin dinlenmemesi inanılmaz bir şey geliyor herkese..Hani Matrix'te ajan görünce kaçma kuralı gibi..Ajan görünce kaçacaksın,başka yolu yok filan..Kaçmıyor işte,Neo:D
Herife bak,polis ''dur'' demiş ama durmamış filan:D
Böyle böyle ne oluyor?Söyleyeyim..Polis kendini ajan Smith gibi bir şey zannetmeye başlıyor..Herkesin kendisine itaat etmesine alışan birisi,itaat etmeyen birini gördüğünde çıldırır..Emekli oluyor,sonrasında bir gün eşi boşanmak istiyor..Polis bunu kabul edebilir mi?Edemiyor..Eşini,çocuklarını ve kendini öldürüyor;biz de akşam haberlerde ekrana böyle bakıyoruz..

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
çok güzel bir hikaye. eğlendirici ama inandırıcı değil.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu insanın ailesi yok mu? Böyle trolleri ciddiye almayin.

• Beğen
Tepkiler: Murat B. ve Atasoy

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kırklareli genel anlamda düz bir yerdir ve o hızla inilecek bir rampa yayla mahallesi dışında yoktur.
Ki o mahalleden aşağıya da o hızla inmek mümkün değildir.
He de geç..

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Polis dur diyorsa duracaksın. Kanundur. Durmazsan, polis seni durdurmak elinden geleni yapacaktır, hakkıdır. haklıdır. Sonuçta sen dur ihtarına uymayan birisin ve herkes zaten potansiyel bir suçlu iken, dur ihtarına uymayan biri de suçlu olma potansiyeli her normal bireyden daha yüksek bir suçlu gözüyle değerlendirilir.

Dur!
yiyosa durma. bak neler oldu.

Yapılan hıza ve karakolda dayak olayına girmiyorum.

@uslsy

Evet ya, darp raporu nerede ?

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Az önce eve ikitane polis geldi genç olan polis yazan kimlik gösterdi beni ve arkadaşı mahkemeye sevk etmişler devlet malına zarar vermekten ve Trafiğin huzurunu bozmaktan. Bekçilik Kimliğimin iptal edildiğini söylediler ve kimliğimi istediler yuh artık ya dünyam başıma yıkıldı resmen bu kadarcık birşey yüzünden Müşteki Sanık Lemi Dolunay Müşteki Sanık H.Conguroğlu suç bilinmiyor yazıyor nasıl kimliğim iptal edildi bilmiyorum

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir de bekçi misin sen? Ülke kimlere emanet. Üzücü.

O-SaN

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Cannondale
Konuyu baştan sonra okudum ve değerli zamanımı boşa harcadım. :kötü:

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.010
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
''polis yüzümü yıkadı'' dan sonra annem kafamdan aşağı bi kova su döktü uyanmışım diyeceğini sandım.

• Beğen
Tepkiler: O-SaN ve :DDD
B

BF Okuru

Misafir
Ben çevirmedeki dubayım , bayır aşşagı 2 tane genç çok hızlı geliyorlardı. Beni savurdular resmen , yanımdaki memur arkadaşların dur ihtarına uymadılar. Beni kendi elleriyle yola koyan memur bisikletlileri kovalamaya başladı. Görüş hizamdan çıkana kadar onları izledim. Öndeki bisikletlide bekçi tipi vardı acaba bekçimiydi. Bir duba olarak kimlere emanet ediyoruz kendimizi. Ayrıca rüzgarın etkisiyle sarsıldım ama gelip hiç kimse teselli etmedi beni.202430 dosyayı görüntüle