750-1000 tl arası mtb önerisi

enverjan

Üye
Tepki
0
İsim
Enver H.
750-1000 tl arası mtb almayı düşünüyorum. 26 jant, kilitlenebilir maşalı bisiklet önerilerinizi bekliyorum.bisiklet turlarına katılıyorum ve patikalarda, toprak yollarda felan sürüyorum. şimdiden teşekürler

Scudo

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Oldukça engebeli arazilerde 40 km lik parkurlarda sürüş yapıyorum. Tek şehir bisikleti kullanan benim. Sana söyleyebileceğim tek şey eğer taksit falan düşünmüyorsan 2. el bak. Maşalarda kalite düşünce seni daha fazla uğraştıracak. Yine bisikletin ağırlığı falan da oldukça etkili performans için. Ben tırmanışlarda grupla beraberim ama inişlerde geri kalıyorum mesela bu da fren sistemine ve ön maşaya olan güvenden geçiyor. Eğer sadece 0 alma imkanın varsa Salcano modellerini incele derim, bu sene başka markaların pek cazibesi yok gibi. Bir de Btwin modellerine bakabilirsin decathlondan.

• Beğen
Tepkiler: enverjan

ozdencan

Üye
Tepki
3
Kesinlikle 2. El almani tavsiye ediyorum cunki 0. Alip az donanimdan çabuk sıkılacaksın ahni hatayi bem yapdim şimdi çilesini cekiyorum bisikleti alirken vites sistemi maşa ve Frenlerin hidrolik olmasina dikkat et

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
Ilk basladigim 26" sedonna 700 du iyi bir sekilde idare etmisti beni.(100kg olunca ).salcano,bianchi,bisandan uzak durmaya calis.GEcen sene kronlar hakkinda iyi konusulmuyordu bu sene ne derler bilmem.birde o paraya kitlenebilir masa ariyorsan suntour ariycaksin.Bilmem abilerim bana katilirmi.Bence sedonnalara bi bak.

Tepki
8
Bisiklet
Sedona
Bence 2. El bir trek 3900 hd iyi bir seçim olacaktır ben 3 ay kullandım turlarda işinizi hayli hayli görücektir

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
1100 tl civarına 2. el mtb bisiklet aldım, 1 ay bindim, sonra cube marka 2100 tl ye hybrit bir bisiklet aldım, şuan mtb evin önünde zincirli duruyor, istersen SON FİYAT 1000 tl ye satabilirim.. Adanada tanıdığın bisikletçi varsa gidip gösterebilirsin.. fotoğrafları görmek istersen foruma yükleme yapmayı bilmiyorum, whats up tan gönderebilirim :)

mmg

Üye
Tepki
1
İsim
Muhammed Mustafa
Bisiklet
b'Twin
sa bende foruma yeni katıldım. Kafayı yiyeceğim yakında çok kararsızım şimdi başlangıç bisikleti alsam mı diyorum forma bakıyorum arkadaşlar söylüyor nasıl olsa değiştireceksin niye başlangıç alıyorsun kaliteli bir şey al devam edersin diyor sizce ne yapmalım şöyle bir durumda var tabii aldım diyelim oldu da hevesim kaçtı o kadar para verip aldığım bisiklete yazık olur. O yüzden başlangıç mantıklıda geliyor aslında neyse kafam karışık biraz bana ne önerirsiniz ?

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
2. el al en azından satınca zarar etmezsin..

Hakansezer

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan S.
Iyi günler 2 tane bisiklet buldum bir carraro 520 hd birinde sedona 711v ama carraro kask falan 450tl sedona 550tl öğrenciyim limitimi zorlayarak belki zar zor 550 Yaparım oda zor şizce hangisi

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
Salcano ng350 26 v yakında bende alacağım kilitli maşa olması en önemli yöbü benim için

Batuhanzzz

Üye
Tepki
12
İsim
Batuhan
Bisiklet
Salcano
Ben 650 tl ile salcano ng 650 27.5 aldim.Bakalim bekliyorus gelmesini

mmg

Üye
Tepki
1
İsim
Muhammed Mustafa
Bisiklet
b'Twin
bende 600 liraya aksesuarlı b'Twin rockrider 500 aldım memnunum

• Beğen
Tepkiler: Orhan ugur

bluecity

Üye
Tepki
0
İsim
samet
merhaba arkadaşlar bende bisiklet bakıyorum 500 1000 tl arasında. aşağıadki bisikletleri buldum 0 olarak. ne düşünüyorsunuz hangisi daha iyi f/p olarak
(link)
(link)
(link)

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Salcano NG350 kendim kullanıyorum, epey memnunum o fiyat aralığında uygun bir bisiklettir(Gidondan kilitlidir), ha daha iyisi var mıdır? 1000 TL'ye kadar vardır. Carraro CRS 600, Force 520, Lapierre 100, ... gider senin aklında marka, yada fren sistemi gibi bir düşünce var mı?
@vito16 Usta, NG350 Gidondan kilitlidir. (Maşadan kilitlemeli ile farkı var.)
@bluecity Carraro linkini yanlış yazdın sanırım yada site beni yanlış yönlendirdi. 11 Bin TL'lik bisiklet görünüyor. Big serisinden. Sanada şunu sormak istiyorum kafanda bir marka var mı? Şu markadan alayim dediğin. Bende sana Salcano NG350 öneririm, Ghost'da iyidir ben ghost ile arasında kalmıştım, Salcano'yu seçtim çünkü 27 vites, gidondan kilitli diye tercih etmiştim.
Bisiklet alacak arkadaşa şunları söyliyeyim, Altus altı, maşa veya gidon kilitsiz bisiklet tercih etmeyin. Fren hidrolik olursa iyi olur, ama hidrolik olup da v-fren fiyatına yakın olan bisikletler 21,24 vites, maşa veya gidondan kilitsiz oluyor. Eğer bütçenizi de zorlarsanız Ghost SE1175 var, hidrolik, 24 vites, maşa kilitli internette fiyatı daha uygun. Şu da önemli bisiklet aldınız ve yarı parası kadar neredeyse aksesuara harcayacaksınız. Kask, eldiven, suluk, suluk kafesi, ayaklık, vs. vs.

bluecity

Üye
Tepki
0
İsim
samet
carrrao big 627 modeli @Osman Tuğrul, aklımda kron 500 vardı ama fiyatları uçtu doların artmasıyla sonra forumları okudum baya. salcano ng650 yerine carraroyu önerileri gördüm sonra carraroya döndüm. hidrolik disk fren sistemi istemiyorum bakımlarından dolayı v fren sistemi istiyorum .dediğin ghost modelide biraz aşıyor beni

Batuhanzzz

Üye
Tepki
12
İsim
Batuhan
Bisiklet
Salcano
Salcano ng750 27.5 inc md aldım çok memnunum bi bak istersen

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
Merhaba,
Bir Salcano kullanıcısı olarak tavsiyem (link)
Link paylaştım, başlangıç olarak güzel bir arkadaş ;)

E.Tikna

Tepki
20
İsim
emre zafer
Bisiklet
Bianchi
Bisikletimi 800 TL ciavarı satmayı düşünüyorum. Söylediklerinize göre size de uygun olduğunu düşündüm. Bence bi bakın :D
(link)

ufuk şad

Üye
Tepki
4
İsim
Ufuk ŞAD
Bisiklet
Salcano
Salcano ng 450 27,5v bi bakın derim, sahibinden de sıfırı 561 lira (link)