7000 TL yol bisikleti

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ama realist olalım,1300 lira maaşla çalışmak zorunda BIRAKILAN birisi bunu karşılayamıyor maalesef.

Scudo

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erkin Kalender açıkcası söylemin biraz aşağılar gibi , o yüzden bunu belirtme ihtiyacı duydum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Erkin Kalender

Amatör tecrübem ile yazıyorum. 11-23 / 53-39 ciddi rakamlar. Vaktiyle 11-25 / 53-39 kullanıp pişman oldum. Yerinizde olsam 11-28 / 52-36 oranları tercih ederdim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Erdal YILMAZ Tavsiyeniz için teşekkür ederim,sağ dizimde bir sakatlık peydah olduğu için(araba çarptı),yaklaşık 8 kilo aldım.Bunu 1.5 ayda veririm sorunum yok onunla,kondisyon yerinde.Ama tecrübelisiniz sonuçta.11-28 52-36 yı sorarım o zaman kesinlikle alırken.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Erkin Kalender

Şu modeli nakit ödeme de iyi bir fiyata alabilirsiniz. Daha önce araştırıp fiyat almıştım. Giant'ın kendi mağazasından çok daha düşük fiyat verdiler.
(link)

Bir de bu var.
(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Erkin Kalender

Bu yorum Advanced 1 için ise, bir tek ileride jant değişimi gerekebilir. Ultegra 6800 set yetmiyorsa, bu fiyatlara daha üst seviye Türkiye'de zor.

Almanya'da Canyon'un aeroad bisikletlerinin bir kısmında Ultegra 6800 set kullanılıyor, en ucuzu 3300 euro. İmkan varsa gidip alınabilir.
(link)

Size kolay gelsin.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"over-priced" dediğiniz bisiklet marvelous olup can easily overcome her durum.Yani o kadro o parayı eder.Ayrıca Propel Advanced 2 için best price o.Bence look no further.2016 modeli 9000 civarı.That's how gross it seems, Türkçe konuşurken ingilizce kullanmak.İroni yaptığımı söyleyeyim de birileri bu forum Türkçe deyip topa tutmasın :krktm:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
aa pardon ya,bugun o kadar çok bisiklete baktımki.Evet,advanced 1 güzel,hatta listeme bile yazmışım şimdi farkettim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Uptown Cyclist Evet şimdi biraz beğeni kasacaksın,beğeniler geldikçe " Aman tanrım! Ben bir filozofum ! " moduna girecek ve egonu bir başkasını toplumda küçük düşürmeye çalışarak gidereceksin.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erkin Kalender
Begeni değil derdim Einstein.Çocukluk beri ingilizce gördüğüm için yıllarca yozlaşmış türkçe kullandım.Bunu yeni yeni aşıyorum.Sen ve senin gibi anadilimi katledenlere tahammül edemediğim için sana dışarıdan ne kadar kötü göründüğünü göstergek istedim.Kesinlikle dalga geçmek değil niyetim.Küçük görmek? Ne haddime.Sen mesajı aldın.

Strelok

Aktif Üye
Tepki
258
İsim
Tuncay
Bisiklet
Bianchi
"Şu kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz" gibi konuların büyük çoğunluğu nedense akıbetleri pek iyi olmuyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: TheRock

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ya ne yapmami bekliyorsunuz arkadaşlar ? Banka hesabımın fotoğrafınımı atayım saçmaladınız iyicene.

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@MURAK ne gibi bir gelişimden bahsediyorsunuz dilerseniz özelden açar mısınız bu konuyu tavsiyelerinize her türlü açığım :)