700 TL Dağ Bisikleti

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@gurkanercay kim dedi beklentini karşılamaz diye, ne alırsan al o fiyata başlangıc olur. Bizim insanımız çok tuhaf ya. Bende bisan var çelik yol bisikleti, senin alaapın bisiklete oranlada epeyce eski. Fren kolları vites kolları vs ama inanılmaz keyif alıyorum. Yani alacağın o bisiklet ile bi kaç yıl sürersin, sonra zaten işin içie girdiğinden neyi istediğini ne kullanman gerektiği konusunda demeyim ediniyorsun, üstüne elinde olan bir yol bisikletin olurdu. Bisikleti aklı ile kullanan var, ruhu ile kullanan var bunu ayırt etmek lazım(bundan önceki bisikletimde bianchi mtb di amartisörsüz, izmit istanbul ve bi çok tur yaptım onunlada, bisanlada aynı şekilde.) gerisi nacizane sana kalmış. Millet hep bişi der.

Scudo

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@gurkanercay

Heryerde sürmek istiyorsanız yol bisikleti sizin için uygun olmaz. Toprak, çamur falan için v fren bile uygun olmayabilir. Yoksa inceden şu an kullandığım bisikleti önerecektim size. Vazgeçtim. Bu kadar geniş kullanma marjı için birşey diyemem. Her yola gelen bisiklet lazım size. Belki amortisörlü olmalı diyeceğim ama başlangıç seviyesi amortisörleri de önermiyorlar. Neyse kafanızı daha fazla karıştırmayayım ben. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hogutmen alacağı kadro çelikti aslında, dış lastiklerin boyutunu da ayarlamış olsaydı belki. Ama hayırlısı diyelim. Neyse içine sineni ona ulaşmasını diliyorum.

bforummurat

Aktif Üye
Tepki
113
İsim
Arif
Bisiklet
Carraro
salcano ng650 almadan önce bir araştırın kullananlar memnun mu değilmi diye. bence kullanıcı yorumları önemli.

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

epsilon91

Daimi Üye
Tepki
372
O fiyatlara bulabilir misin bilmiyorum ama kilitlenebilir maşali tavsiye ederim. Uzun yolda da kullandim dagda bayirda sehirde de kullandim memnunum.

Cihan Saylıkoğlu

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Cihan Saylıkoğlu
Bisiklet
Scott
Kullanımın %70 asfalt olacaksa şehir bisikleti alman mantıklı olacaktır. bütçeni 100-150 TL daha arttırabilirsen pazarlıkla bu bisikleti alabilirsin. Bir gözat istersen.

(link)

• Beğen
Tepkiler: vatansever85

AliMurat

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
AliMurat
Bisiklet
Sedona
Bence şehir bisikleti alın . Carraro ve Bianchinin modellerine bakabilirsiniz.

AliMurat

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
AliMurat
Bisiklet
Sedona
@gurkanercay Toprak çamur demişsin eğer bu toprak çamurdan kastın mahalle arasında kazılmış yerlerse ben oralarda çok raha ince tekerle geçenleri gördüm. Ama sen , ben dağ parkurunda sürücem diyosan dağ bisikleti al . Birde daha önce tartışılmış bir konu olan dağ bisikletine şehir lastiği takmak pek bişey değiştirmiyor. Dağ bisikletine naparsan yap şehirde , şehir veya yol bisikletiye çok daha iyi yol alırsın bunuda araştır. Ama illa NG 650 diyosan iyi bisiklet . Bi düşün.
NOT: Kaldırımda bisiklet sürmek trafik kural ihlalidir ve yayaları rahatsız edersin bisikletin yeri yoldur.

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
Hocam ben yolda surmem araziye dalicam diyorsan dag bisikleti al. Ama patikadan bile gideceksen sehir bisikleti almani onenirim. Cok markaya takilmadan donanimlara bak. (Market pisikletleri haric) Mumkunse kilitlenebilir maşası olsun.

Ahmet50

Üye
Tepki
5
İsim
Ahmet dağ
arkadaşlar hafta sonu kesinlikle dağda sürcem yani göreme gibi bir yer hafta içide düz kaldırım bisiklet yolun da buna göre öneriniz varsa dinlerim benim fikrim salcana astro 29 hd ile kron xc 500

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
Bazen gozunuze guzel goruneni almak en guzelidir. Cokda kasmamak lazim. ;)