7 eylül cumartesi adalar

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
@Murat Ekmekçi

Murat abi Hayırlı olsun, Geçmiş olsun :) Tebrik ederim darısı başımıza. Bende bugün kaydoldum okula senin 1 lwl düşük bölümüne :D pc Programcılığı :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Ekmekçi

Dostum Murat hayirli ugurlu olsun. İs hayatinda cani gonulden basarillar dilerim sana :) adem sana da basarilar dilerim dirsek curutme modun da :) bana gelince ben onumuzde ki sene mba ya basliyorum bu sene gorebildiginz kadar gorun beni onumuzdeki sene yok oluyorum :)

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Adem Demir

Teşekkürler, Allah sana da nasip etsin ve benim gibi talihsiz olaylar dizisi yaşamayasın. Programlama uğraştırdığı kadar zevkli de bir şeydir. Eğer yardıma ihtiyacın olduğu yer olursa yardımcı olmaya çalışırım- Uygun fiyata kod yazılır. Murat Programlama, Kodçunun dostu, Fordçunun destekçisi!-
Bu arada Kudret abi 15indeki turu 8ine çekmiş galiba, bi kontrol ediver.
@Muskulpesent
Teşekkürler. Hayırdır, yurtdışında mı okuyacaksın? Çalışıp master yapan çok kişi var. Bisikletten kaçış yok, o sele monte oldu bikere :) vidalı maşallah süren bırakamıyor!

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
@Murat Ekmekçi

Murat Programlama ;) cv mi gönderdim :p
Abi bu arada affına sığınarak yarın sana aydosta katılamayacağımı söyleyeyim. bugün kavacığa gitmem gerekiyor ve işimde biraz geç saatte bisikletle gidip dönüş saati çok geç oldugu için dönmemeyi tercih ettim. direkt oradan beykoza inip sahilden bostancıya geçeyim dedim. Orhan abi daha cevap vermedi o sana eşlik edebilir diye tahmin ediyorum.
Siz geçengün o yolu gittiniz. sizden ayrıldığım noktadan tahmini bostancı ne kadar sürüyor ?

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
kartal tarafından geçecek varmı benide alsın.

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Adem Demir

Vallahi nedesem yalan olur. inan hatırlamıyorum.Trafik yoğunluğu az olacaktır ama Beykoz tahmin edildiği kadar da yakın değil. Beykozdan çengelköy sonra üsküdar peşinden kadıköy ve de bostancı tek başına, sahil rüzgarını da yersin soğuk soğuk. e gelir gelmez vapura dalınmadığına göre ki vapur saat kaçta onu da bilmiyorum.sen vapur saatinden yarım saat önce bostancıda olmaya çalış. Hız yapacağım diye daracık yollarda kafayı gözü yarma. Ortalama temponu 25den düşünüp toplam mesafeden bi fikir çıkartmaya çalış, ancak bukadar yardımcı olabiliyorum.

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Soner sevinç

Soner ben Kartal'a geliyorum ya oradan seninle beraber Aydos'a çıkalım, molasız, tempolu, istemezmisin? Yoksa "I Love Rampa" şarkılarda mı kaldı ;)

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
@Murat Ekmekçi

Tamamdır abi ben ortalama birşeyler yapim yok sahilde pek süremiyorum zaten, pek hız yapmayı düşünmüyorum erkenden çıkar geze geze gelirim ;)

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
vapur saat 08:00 ve 09:30 bostancıdan var.

@Murat Ekmekçi

tamam uleeyyn battı balık yan going al benide I love rampa baby:evil: acısını denizde çıkarırız artık. saat kaç gibi geleceğini söle gerisine karışma (dip not : denize girecez diye çanta almayı planlıyom )

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Soner sevinç

"yiiiiihaa, South will rise again". yani diyor ki helaaal, Rampalava olmak kolay değil.
ben 06:00da evden çoktan çıkmış olacağım. 20 dakika gibi ataların orada olurum seni her zaman aldığımız yerden. Buradan sanayi caddesi girişine gider sonra mekik motorlarını açar, aydos'a uçarız. Durmak yok ona göre. Malum bu aydos çıkış gezi amaçlı değil ve de bostancıya yetişmemiz lazım. bacaklara extra katmak için. Sonra aydosun oradaki köprüden dönüşü yapar meteor gibi sahile ineriz. Oradan da F1 gibi bostancıya.
Kısaca sen herzamanki yerinde gözlerin açık şekilde saat 06:15de bekle beni. ÇAB selamı vererek geçen birini görürsen anla ki o benim. ha bu arada çantasız olacağım. çok rüzgar olacak deniz yalan olabilir ama kumdan kale setimi getireceğim oyuncak kürek, kova felan!!

ahmetakgul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Bizde bir kaç arkadaşla 11.30 vapuruyla Kabataştan Adalara geçmeyi planlıyoruz. Sizler için geç olabilir ama Sarıyerden 10 gibi çıkıp 11.30 vapuruna yetişme planımız var. Eğer denk gelirsek beraber turlarız. Büyük Adaya gitmeyi düşünüyoruz.

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Soner sevinç
imzası mühürü altta, bandrolü bilen var :) taklit etmeye kalkma diye koymadım ozalitçi soner!

onur yerli

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
selam arkadaşlar ahmetle birlikte toplam 3 kişi sarıyeden gelicez 11:30 civarı vapurda olmayı planlıyoruz bi saat belirlerdiniz mi ?

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
08.00da bostancı şehir hatlarından binilecek, siz geldiğinizde biz muhtemeln tüm turları ve yokuşlaru bitirmiş olabiliriz. Aslında 08.00 çok erken Soner. 09:30daki sefere gbinsek daha iyi olma mıydı?
Ama diyelim ki bizi gördünüz nasıl tanıyacaksınız. Bende kırmızı sedona var üstümde de mavi giant forma var.

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
Olur ademede haber vermek lazım o zaman. En azından bir mola veririz aydosa çıkarken :D

onur yerli

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
ahmet te kron siyah yeşil beyaz xc150 bende beyaz salcano var

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
@Murat Ekmekçi

Görmemek imkansız formanın her tarafında giant yazıyor:D

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Şimdi Bostancı'dan geçecekler için buluşma saati en geç 09:30 vapuruna binilecek şekilde mi kararlaştırıldı?

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Kınalıada'yı öneririm arkadaşlar, bir kere fayton yok, at pisliği ve kötü koku yok:) Ada biraz küçük sıkıntı o ama güzel rampaları çıkarken o farkı kapatıyor..

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
9:30 okey midir ?
Bende evden aydos-Kartal-Maltepe-Kadıköy-Üsküdar-Beykoz-son durak kavacık rüZgarlıbahçe ye geldim bitik durumdayım :) Üsküdar'da birde kıza çarptım :( sert olmadı ama uçuşlu oldu. Vites geçişlerinde sıkıntı başladı.