600 TL civarı başlangıç bisikleti

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@QEXEC Eyvallah üstad yarın çeker atarım onları da. Yalnız artırıcıyı ayarlayamadim o sıkıntı oldu ya.

Scudo

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Nesini ayarlayamadın arka vites kolu ve artırıcının üstündeki + - ayarlardan ayarlayacaksın internetten fotolu bak olmadı bi bisikletçi ye götür ama kendin yaparsın basit.

(link)

Tepki
5
İsim
Bora
Acaba 1521 MSM'in dişli lastikle arazi performansı nasıl olur? Dağ patikalarına cs sürsek?

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
@mavisihirbaz

Lastikleri iyi bir şey takarsan makina sıkıntı yaratmaz zannetmiyorum ama Amortisör öyle hoplayıp zıplama için uygun değil.

• Beğen
Tepkiler: mavisihirbaz

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Bende aynı bisiklet için aradım mağzayı Metin bey diye biriyle görüştüm. dedim Hataylı bir arkadaş almış çok beğenmiş bende alacam aynı şartlarla olur mu dedim hemen tanıdı ve olur dedi. hatta dükkanda varmış abi ben sana resimlerini çekip gönderiyim bir yanlışlık olmasın falan dedi ilgi alaka iyi arkadaşlar bu gün kargoya verirse kim bilir belki hafta sonu binerim. Hadi hayırlısı

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Hataydaki arkadaş oradan almadı Ankaradan aldı Metin abi karıştırmış sanırım oranın sahibi kendisi sen modeli fiyatı felan teyid et emin olmak için 1521 iki model düz maşa ve süspansiyonlu biz süspansiyonlu modeli tavsiye ediyoruz, eğer İstanbul da isen git kendin gör al bence.

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Ankara'dan alıyorum bende mossobisiklet.net adresinden numarayı alıp aradım resimlerini gönderdiler süspansiyonlu maşa MSM V modeli resimlerde sıkıntı yok tek sıkıntı mağazada S kadro kalmış bana L lazım veya XL depoya bakıp haber verecekler. Bu arada İstanbul'da 5 adet bayiyi aradım hiçbiri nakitte 700 altına düşmediler.

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
@caner1405

Onundamı adı Metin miş :) bende Bakırköydeki bayi sandım. Oradaki arkadaşlar inernetten alıcılara iyi muamele ediyorlar sanırım bir arkadaş Ankarada kendi bizzat gitti pek memnun kalmadı pazarlıktan özellikle.

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@caner1405
Hatay'dan alan benim üstad :) aynen dediğin gibi bana da baya ilgi alaka gösterdiler fotolari attılar vs. Önceki mesajlarimda okumuşsundur belki 650 TL 9 Taksit aldım ben yine de söyleyeyim de .

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
@(link) fiyat olarak aynı indirimi bana da yaptı. fakat depoya bakamadılar ellerinde yok sanırım sadece s kadro kalmış.

@(link) arkadaş almış bisikletini güle güle kullanıyor. uzaktan kulağa böyle geliyor

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Bugün bisikletçileri gezerken mosso 1521msm yi deneme fırsatı buldum. Donanımı iyi olabilir belki ama konfor olarak çok iyi gelmedi bana umduğumu bulamadım yada benim bedenime uymadı diyelim neyse sonra orda çalışan bir eleman bana bianchi 413 önerdi denedim çok hoşuma gitti ama peşinde fiyatını 800 liradan aşağıya inmedi, bende çıktım eve doğru giderken bostancıda bir bisikletçi gördüm girdim baktım 413 yoktu sonra bir ara aklımdaki sedona 300s modelini gördüm 52 kadroyu denedim acayip hoşuma gitti oda sedona kampanya yapmış 900e geliyor kafam karıştı biraz.... tam ordan çıktım Ankaradaki mossobisiklet.net beni aradı abi depoya baktık L ve XL bedeni var dedi bende ona siz aramakta gecikince başka modellere yöneldiğimi söyledim... şimdi aklımda sadece sedona 300s var... biraz uzun oldu paylaşmak istedim.

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
dostum çok düşündüm fakat sedonaya karar verdim ve bu sabah gittim aldım... 20150502_130016.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mert Ahmet

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
@caner1405
Hayırlı olsun :)
bisiklet alınca bitmiyor :) kask ve ışıkları es geçmemk lazım ;)
seleyi de boyunuza göre ayarlarsanız çok daha rahat sürersiniz ;) sizinkini biraz yükseltmek gerekiyor sanırm :)

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
evet fotolardan sonra tam olarak kendime göre ayarladım. gidonuda 5 derce daha kaldırdım harika oldu.

fortess

Üye
Tepki
7
İsim
ibrahim
Salcano City Sport Kullanıcıları Klübü başlığına bakmanı tavsiye ederim;)

fatengha

Üye
Tepki
0
İsim
fatih
Bende epey bir müddet o fiyatlarda bisiklet aradım, mosso 1521 msm v modelini alacak iken, gg da 100 tl indirim 50 tl max kampanyası ile salcano city fun 60 aldım fiyat uygun oldu en azından. Tipi de fena değil ben beğendim.

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@fatengha
Hayırlı olsun üstad. Hocam ama verdikleri max puan için bin tane şart sürüyorlar, yok sadece su kategoriden yok su kadar tutar üzeri geçerli, su tarihe kadar geçerli vs vs vs.