60 Milyon Atatürkçü....!

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
60 Milyon Atatürkçü...!

--------------------------------------------------------------------------------

Bir Kanaltürk yazarinin
ATATÜRKÇÜLÜK'le ilgili yazisina bölücü okur
Tarafindan
"topu topu 20bin Atatürkçü var"
diyerek tepki (!) gösterilmis.

Lütfen asagidaki linke tiklayin ve gerçekte kaç kisi oldugumuzu
Ispatlayalim.
En fazla 30 saniyenizi alir yollayabildiginiz kadar
kisiye yollayin
amaç 60 milyona ulasmak!

(link)

Scudo

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Ben girdiğimde 12,137,046 idi. Daha çok olması lazım hadi arkadaşlar.

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Atatürkçüler rekora koşuyor

(link)

Bu yazı 12.143.414 defa okundu

aytaç

Üye
Tepki
23
ha gayret arkadaşlar.

Bu yazı 12.368.296 defa okundu

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yahu iyi çok güzel ben de tıkladım şimdi okunma sayısı biraz daha arttı. Ancak acaba bu Kanalturk'ün reytingini artırmak için oynadığı politik bir oyun olabilir mi? Yani çok güzel bir yöntem, yazarlarınızdan birine söyleyin, tepki çekecek bir makale yazsın. Daha sonra rastgele bir mail adresinden bu şekilde insanların tepkisini göstermelerini isteyecek bir mail atsın. Binlerce değil, milyonlarca tık alsın, reyting artsın. Arama motorlarından bulunabilirlik artsın vs vs...

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@HaliliOzturk
olabilir halil'cim neden olmasın, burası türkiye.....
bu büyük ismi kullanarak o kadar cok kişi rant sağlıyorki..buda onlardan biri neden olmasın..

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Halil ve Murat,
Gerçekten çok yerinde ve haklı bir eleştiriniz var. Neden olmasın ? Pekala onlarda bu konuyu rating uğruna uçurmuş olabilirler.

Uçurulmuş bile olsa , bu balonun şu anda tarafları var. Biz yine de yapacağımızı yapıp, diyeceğimizi diyelim ve bunu bir kenara not edelim. Balonları bir gün patlarsa ( bir yazar kanaldan ayrılır, bir yerlerde fısıldar v.b. ) onlara da diyeceklerimiz olur elbet.

Ama bu anlamda bir süredir ciddi bir kamplaşma var ve bu güne kadar hiç bir araya gelmeyecek dediğimiz taraflar aynı saflarda toplanmaya başladılar. Bunun bir parçası olup olmaması bir tarafa, doğruyu vurgulamak adına bir "tık" , bugüne kadar bizden alınanların yanında bir şey değil.

Biz doğru duralım da , eğri duran belasını bulur nasılsa.

• Beğen
Tepkiler: smhcnr
T

Tuğrul

Misafir
Ben İp mi değiştirip günde 20-30 kere tıklıyorum ,hep başkaları hile yapacak değil ki.

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
@Tuğrul

Abi, ellerine sağlık. :)

Ortaya çıkan tablodan ( ki neredeyse 13 milyon kişi ve ya katılım, hele ki internet ortamında çok çok ciddi bir rakam ) onlar bile ürkmüş olabilirler.

Aklıma getirmek bile istemiyorum ama eğer bunun ardında bir artniyet varsa , "biz ne halt ettik" demeye başlamış olabilirler. Onların tahminlerinin üzerinde ( tabiri caizse boylarından büyük ) bir işe kalkışmış olabilirler.

Biz buradayız, hadi bakalım ...