6 Kasim Cumartesİ AlemdaĞ - PolonezkÖy

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar,

6 Kasım cumartesi sabah Alemdağ-( orman içinden ) Polonezköy'e inip aynı rotadan geri geleceğim.

Çamur ve rampa isteyen arkadaşlar gelmek isterlerse gümrükten - imes güzergahında TEM alt geçitten çıkışta sağda İŞMONT un orda saat 8:30 civarı buluşabiliriz.

Saygılar
ÖZgür

• Beğen
Tepkiler: karaburga
Scudo

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Özgür çalışmasam mutlaka katılırdım.orman harikadır şimdi.....

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

yol bisikletini aldın herhalde kudret abi geziye katılmadığına göre :)))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@karaburga

saat 22.00 de yattım
dostum... şimdi kalktım yarın ağır tur var şile turu yol almayacağım bunun nedeni
nejat dostumun önerisi....
onun bisikleti eski atx serilerinden giant o bisikleti modifiye etmiş yol rublesi takmış bisiklete bindim ikinci yaprakta bisiklet uçmakta ..50 ytl ye bu iş bitiyor üstelik o ruble lx rublesinden daha hafif yola geçince tüm donanımları yola göre ayarlamaca senin anlayacağın 100 ytl kardayım toprakta kullanılan ruble yolda geçersiz olmakta hız yapamıyorsun düz yolda...
zati benim bisiklet artık offroaddan çıktı fox maşayı sattık tekerler silik oldu...

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Çok sağol Kudret abi, şarkında ki tek tabanca çıkıyorum :)

Kadir abi günaydın, artık bu taraflardayım sık sık alemdağ yapıcam, umarım en kısa sürede rampları çıkarken laflarız yine.

Saygılar

• Beğen
Tepkiler: karaburga

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@PANDERMOS
valla bende çok özledim özgür turları.laflamak az kalır koyu sahbete dalarız kardeşim.orman adamın nefesini açtığı kadar çeneside düşüyor insanın mutluluk hormonu fazlamı salgılanıyor nedir anlamadım :))))))))) polonezi özledim. umarım haftasonu izin verir işyerii :))))

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe
verim alırsan bizimle paylaş bakım kudret abi belki bizde uygularız bi test et bakalım :)))