6 Ağustos Pazar Gunu icin Avrupa Yakası Turu

ferdibo

Üye
Tepki
4
Avrupa yakasinda 6 Ağustos Pazar gunu icin tur plani ya da onerisi olan arkadaslar varmi...
M.Köy-LEvent-Maslak-Park Orman Girisinden- Fatih Ormanın icinden-Bakcekoy- Hatay Kunefi Molasi :) sonra Belgrad Ormanina girmeden Tarabyaya inis vs.. Benzeri bi guzargah olabilir... Pazar gunu isim yok, bisiklet surmek istiyorum diye arkadaslar hadi onerilerinizi yazin...

Scudo

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Walla benim istanbuldaki güzergahlar hakkında pek bilgim yok ama eğer kesinleşirse benim bi işim yok gelebilirim... :)

ferdibo

Üye
Tepki
4
En kotu ihtimalle besiktas sariyer yapilabilir.Ama sehrin gurultusunden uzaklasmak icin parkurun bi bolumunun orman icinde olmasi keyifli olur diye dusunuyorum... Trinitrotoluen (ne kadar zor bi nick :( ) arkadasimiz nerde oturdugunu yazmamissin ? Kacvitesabi tatili cikiyormus, yoksa kesin gelir...Hadi avrupali arkadaslar biraz canlanin...

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
@ferdibo

ferdibo abi....

biz beşiktaş, sarıyer turuna gelebiliriz fakat yüksek tempo gidemeyiz.

Bu pazar ben ve bir arkadaşım büyük bir ihtimal bu parkura gidebiliriz, biz sabah 6 da çıkıyoruz yola, ortak buluşma noktamız yenikapı vapur iskelesi.

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Ben güngörende oturuyorum yani her yere uzağım :) ama bu gelmeme engel değil ;)

ferdibo

Üye
Tepki
4
O zaman herkese uyarsa Besiktas-Sarıyer Turu yapalim. Yuksek Tempo ile kastın nedir bilmiyorum ama dum duz yol- ortalama 20 km/h ile gidebiliriz dimi :)
simdilik 4 kisi olduk.. Bulusma noktası Besiktas Vapur iskelesi, saat 09:00... Siz o taraftan gelecek arkadaslar bulusup gelebilirsiniz. Eyup, Alibeykoy tarafinda oturan arkadaslarda var size Eminonunde katilabilirler... Pazar gunune kadar netlestirelim..

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
06/07/2006 pazar günü sabah 6 da yenikapı vapur iskelesinin önünde ben ve Mehmet arkadaşımla buluşup Sarıyer tarafına pedallıyoruz.

Yaklaşık 45 dakika ( -+ 10-15) sonra beşiktaşa geliyoruz.

Duruma göre Rumeli Kavağında denize giriyoruz.( paralı bir plaj var fiyat olarak 10-15 Ytl yi geçmez diye düşünüyorum)

İsteğe göre arkadaşlarımızın, abilerimizin, ablalarımızın doğrultusunda başka yerlere de gidebiliriz.

Bize katılmak isteyen arkadaşlar olursa seve seve pedallarız.

Hızımızda 30 küsur olmayacaktır, normal tempo ortalama 15-20 arası olacaktır.

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Bende size katılabilirim ama belgrad ormanına devam ederim, size denizde iyi eğlenceler dileyerek :D

Tepki
0
arkadaşlar ben de gelirdim ama Likya Yolu' na bir haftalık yürüyüşe gidiyorum...Keyifli seyirler...

ferdibo

Üye
Tepki
4
huseyin calisan insanlar olarak biraz uyumak istiyorum pazar sabahi.. senin dedigin saat sabahin 7 si :( askerde bile saatte kalkmiyorduk :)... size iyi surusler.. Belki siz donerken be sariyere dogru gidiyor olurum, karsilasiriz...

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
@ferdibo

İnşallah başka zaman bineriz abi.

Bisikletini, kıyafetlerini tarif et abi sana el sallarız.