55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2019) Presidential Cycling Tour Of Turkey

Bigpatron

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
1.319
İsim
Semih
Bisiklet
Fuji
Caleb Ewan, bugünkü punchy tarzına benzer yokuş finişini almış.Bu sene UAE Tour'da da yokuşa karşı sprint almayı başarmıştı.Sam Bennett gibi yokuşa karşı sprint atabildiği bilinen bir sprinteri yenmesi de başarı olarak görülmeli.Caleb Ewan yokuş sprintlerinin olduğu Giro d'İtalia gibi bir platformda iş yapar.Zaten Giro'ya da gidecekmiş.

Bugünkü finiş keşke 500 metre kadar daha kısa olsaymış; tam yokuşa karşı sprint olurmuş.

195856 dosyayı görüntüle
Yada keşke finih birazdaha yukarıda olsaymış zira bu finishten sonra Namazgah bayırı var onun tepesinde finish olabilirdi :)

• Beğen
Tepkiler: Mhmm@

makaram

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
384
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben araçla yalovaya giderken karşı şerit kapatıldı. Tüm yarışçılar yanımdan geçti. Çok güzeldi. Peleton baya geride kalmıştı. Bugünkü etaba dair sahip olduğum tek bilgi bu :D

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
21
Tepki
16.405
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yada keşke finih birazdaha yukarıda olsaymış zira bu finishten sonra Namazgah bayırı var onun tepesinde finish olabilirdi :)
Bursa'yı bilmiyorum.Dediğiniz gibi olsaydı mevcut finişin son yokuşu ,valiliğin önündeki son 500 metrelik düzlük ve Namazgah yokuşu kombinasyonu ile denkleme klasikçiler ve baroudeurler de girerdi.Etabın karakteri olumlu yönde değişirdi. Dadından yinmezdi.Ama valimizin önünde bitmezdi.Namazgah bayırının lojistik,takım araçları,basın vb için sıkıntılı olmadığını varsayarak yazıyorum.

Bigpatron

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
1.319
İsim
Semih
Bisiklet
Fuji
Bursa'yı bilmiyorum.Dediğiniz gibi olsaydı mevcut finişin son yokuşu ,valiliğin önündeki son 500 metrelik düzlük ve Namazgah yokuşu kombinasyonu ile denkleme klasikçiler ve baroudeurler de girerdi.Etabın karakteri olumlu yönde değişirdi. Dadından yinmezdi.Ama valimizin önünde bitmezdi.Namazgah bayırının lojistik,takım araçları,basın vb için sıkıntılı olmadığını varsayarak yazıyorum.
Tek yön orası ve yol biraz daralıyor sanırım bunun gibi sebeplerden dolayı uygun görülmemiştir.

• Beğen
Tepkiler: Mhmm@

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Başlık
22
Tepki
14.657
İsim
ibrahim
Bisiklet
Corratec
Bu gevşek yorumcu Finişte Mustafa SAYAR süpriz yapacak gibi birşey söyledi nedir gören var mı?

seko35.50

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
352
İsim
pedalşör
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
tırmanışı izlerken ben yoruldum be :huhuu:

furkanbr

Forum Demirbaşı
Başlık
13
Tepki
507
Bisiklet
b'Twin
Bu gevşek yorumcu Finişte Mustafa SAYAR süpriz yapacak gibi birşey söyledi nedir gören var mı?
Finishte benim de gozum aradi ama goremedim kacirdim herhalde , ne kadar surede tamamladi etabi belli mi

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Noldor

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
339
İsim
Caner Kocaman
Bisiklet
Peugeot
Finishte benim de gozum aradi ama goremedim kacirdim herhalde , ne kadar surede tamamladi etabi belli mi
28
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
3:23
32
4:13
44
6:14
52
7:47
54
9:26
57
10:04
68
12:55

Başlık
0
Tepki
82
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Giant

Bigpatron

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
1.319
İsim
Semih
Bisiklet
Fuji

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
21
Tepki
16.405
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adam eğlenmesine bakıyor kesin demiştir başka türlü bu etap bitmez :D
Bildiğimiz gibi Sam Bennett inanılmaz sempatik bir adam.Col du Turmalet ve Monte Zoncolan gibi epik tırmanışlarda da wheelie yapmıştı.Bennet için wheelie dağlık etaplarda bir çeşit ritüel olmuşArada bir dağ bisikleti de yapıyor dolayısıyla bisiklet hakimiyetinin de iyi olması lazım.
Monte Zoncolan ve Bennett

Bu da Sam Bennet'in sprint etaplarında hissetiği :D

Geçen sene Giro'da müthiş bir yarış geçirmişti.Bu sene Bora Hansgrohe,Giro'ya Pascal Ackerman'ı götürecek galiba.Bora'da Pascal'ın Alman olmasından dolayı Alman milliyetçiliği damarı tutacak gibi.Bu formuyla Bennet'i Giro'ya götürmezlerse yazık olur

Realomer

Üye
Başlık
0
Tepki
23
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
Salcano
Merhaba pazar günü olan etapın finish noktası nerede acaba ? Saat kaçta ve finish noktasına kaç saat önce gelmeliyiz yer kapmak için ?

Özcan

Forum Bağımlısı
Başlık
11
Tepki
3.643
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Eurosport'takiler sürprizin ne olduğunu açıkladı. Kız arkadaşına evlilik teklif edecekmiş. O da eski milli bisikletçiymiş.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Başlık
22
Tepki
14.657
İsim
ibrahim
Bisiklet
Corratec
Eurosport'takiler sürprizin ne olduğunu açıkladı. Kız arkadaşına evlilik teklif edecekmiş. O da eski milli bisikletçiymiş.
Tahmin ettim böyle birşey olduğunu :) Yorumcu nerdeyse söyleyecekti kız arkadaşı dinlediyse O da anlamıştir :)

• Beğen
Tepkiler: isosel

furkanbr

Forum Demirbaşı
Başlık
13
Tepki
507
Bisiklet
b'Twin
Merhaba pazar günü olan etapın finish noktası nerede acaba ? Saat kaçta ve finish noktasına kaç saat önce gelmeliyiz yer kapmak için ?
Google mapste rota gosterilmis hocam finish sultanahmette gozukuyor
195954

Yukarı Alt