500 tl bütçeme şehir bisikleti arıyorum mtb de olabilir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MustafaNacak99 mosso legarda 1521 düz maşa şehir bisikleti yoldada fiyatına göre gayet iyi bir performans alıyorum şuan satılık istersen görüşelim hocam ?

Scudo

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@MustafaNacak99 Ben geçen Ağustos ayında Salcano Üsküp aldım. Bu sene yenilemişler disk fren falan bir inceleyim isterseniz ama fiyatta yükselmiştir sanırım. Eski model gene 500tl dir.

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
Konu ici salcanoya laf atanlari gordum. Eski bisikletim salcano idi. Tas gibi bisikletti. City sport serisi. Uygun fiyata almistim. Salcanoyu kotuleyenlere aldanmayin, bi tek servisi iyi degildir oda yerine gore degisir. Turkiyede servis konusunda hangi marka iyiki? Sokak arasindaki bisikletciye verilirse yetki bu kadar olur. Kendi isinizi kendiniz gormeye calisin. Donanimi cok kotu olmayan gozunuzede hitap eden bisikleti alin gitsin cok dusunmeyin. ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@vatansever85 açıkçası salcano pek güven vermiyor yolda giderken (özellikler düşük fiyattaki yol bisikletlerinde) titreme oluyor, 650 tlye yol bisikleti üreten bir marka bence düşündürmeli birazo_Oo_O

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
@kutlucan 15 bin tl'ye de bisikleti var salcanonun. En ucuz modeline bakip markayi kotulemeye gerek yok. Kaldi ki cogu parcasi baska markalarin zaten. Diger bisiklet markalari gibi. Sizin bisikletiniz titriyorsa modelini belirtip yorum yaparsaniz daha iyi olur. Bu markalar kolay yaratilmiyor.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
sifir gibi bisiklettir 3 defa anca binilmisdir

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
Ben de sizin gibi düşünüyordum sonra 360 TL' ye Salcano City Fun 70 aldım. Tabi ikinci el.
Benim isteklerimi rahatlıkla karşılıyor. Başlangıç için ikinci el öneririm. ( Ama dikkatli olmak lazım bisikletten iyi anlayan birinden yardım almak gerekir.)
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

• Beğen
Tepkiler: vatansever85

BF Okuru

Üye
Tepki
2
IMG-20160125-WA0004.jpeg bendede bu var satılık ama konuyu acan arkadasa ulaşamıyorum :) bu arada ikinci el alırken dikkat edilmesi gerekenler cok basit şeyler bence internette döküman vrdı bitane görürsem editleyip link veririm:)

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
@Emre Örsel guzel bisiklet guzel fiyat. Boyle firsatlar degerlendirilmeli. F/p bisikletiydi zaten. İkinci el bisiklette en cok jantlarda asiri bir yamukluk varmi ve vites sisteminde bir darbe bozukluk varmi diye bakilmali, birde tur attinmi anlasilir zaten :)

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
bende kron xc 750 hd var arka slx ön deore fiyat olarak 500 tl istiyorum belki işine yarar

alpagu6

Aktif Üye
Tepki
33
İsim
Erdem
Benimde en fazla 700 tl butcem var . Ankaradayim okulla ev arasında gideceğim. Yol 5.6 km . Mümkünse dayanıklı olmalı ve çok arıza çıkarmasını istemiyorum. Genellikle yollar yokuş hem assagi hem yukarı doğru bu yüzden frenin sağlam olmasını istiyorum . Çok agirda olmamalı sonuçta yokuş çıkarken yorulmak istemiyorum . çok şey istiyorum ama butcem dusuk :). Şehir bisikleti öneriniz varmı. ( bisiklet hakkında en ufak bir bilgim yok bu yüzden pek arizada çıkarmamasi işime gelir )

gkslbyl

Üye
Tepki
0
İsim
Göksel
Bisiklet
Bisan
Merhabalar ben bu yil hakkinda bilgi almak istiyorum. Bu yil bisiklet fiyatlari olumu yani uygunmu uygunsa bu yil 875 tlye kadar bisiklet alcam onerinizi beklerim. Yada yariyili bekleyip yada seneye 1000 tlik almayi beklememi beklememi tavsiye ederseniz . Kullanma amacim etut okul akrabalara giderken disarda dolasmaya yonelik olcak cogunluk surekli kullanim olcak fikir ve onerilerinize beklerim

Bermek1

Üye
Tepki
0
İsim
Hakan
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de yeni aldım city life 20. Ancak vites seti geçiş kolaylığı açısından çok tatmin etmedi. Vitesleri yükselten varsa ne kullandığını öğrenmek isterim.